Ankara'daki Falcılar

Teşekkürler cnm. Sana birsey soracam. Seninde gitmediğin falcı medyumkalmamış benim gibi( Nisan hariç :) ) . Kupa ası var şirin diye bir kadın bakıyor ona gittinmi cnm peki. Eger gittiysen dedikleri çıktımıı. Çok merak ediyorum 2 kere gittim.Cevap veririsen sevinirimm. Nisana da gitmeye hala çekimserin bu aradaaa

kupa asini hic bilmiyorum sekerim ya...ama benim gozumden her dinledigimde gozumden yas getiren nisanin falidir oldukca spesifik ozel cumleleri vardir onlara kadar bildi nisan abla ama tek sorun dedigi henuz cikmadi ki bence onun dediklerinin cikmasina var baya bi zaman...uzun yillardir gidenler yanilmadigini soyluyorlar benim sordugum sahsin kisiliginin adam gibi oldugunu da omru boyunca belki tek uzdugu kizin ben oldugumu onun agzindan soyledi! cok uzattim ya 100 lira az degil illa git denmiyo ki

Teşekkürler cnm. Sana birsey soracam. Seninde gitmediğin falcı medyumkalmamış benim gibi( Nisan hariç :) ) . Kupa ası var şirin diye bir kadın bakıyor ona gittinmi cnm peki. Eger gittiysen dedikleri çıktımıı. Çok merak ediyorum 2 kere gittim.Cevap veririsen sevinirimm. Nisana da gitmeye hala çekimserin bu aradaaa

ben gitmiştim şirine tavsiyeler üzerine!!!! yaklaşık 1 yıl kadar oluyor maalesef henüz dediklerinden çıkan olmadı
şirin zaten zaten faldan ziyade pisikolojik terapi yapıyor
bana senin fala değil terapiye ihtiyacın var demişti
...................
nisan eylül şule gibiler olayları tutturuyor ama zamanını tutturamıyor galiba
söyledikleri örneğin mayısta olacak diyorsa 2 yıl sonraki mayısta da olabiliyor

ben gitmiştim şirine tavsiyeler üzerine!!!! yaklaşık 1 yıl kadar oluyor maalesef henüz dediklerinden çıkan olmadı
...................

merhaba arkadaşlar, şule nin telefonu nedir veya nerede bakıyor yardımcı olabilir misiniz?

kupa asini hic bilmiyorum sekerim ya...ama benim gozumden her dinledigimde gozumden yas getiren nisanin falidir oldukca spesifik ozel cumleleri vardir onlara kadar bildi nisan abla ama tek sorun dedigi henuz cikmadi ki bence onun dediklerinin cikmasina var baya bi zaman...uzun yillardir gidenler yanilmadigini soyluyorlar benim sordugum sahsin kisiliginin adam gibi oldugunu da omru boyunca belki tek uzdugu kizin ben oldugumu onun agzindan soyledi! cok uzattim ya 100 lira az degil illa git denmiyo ki

Cnm teşekkürler verdiğin bilgiler için

...................

Cnm teşekkürler dediğin gibi daha çok terapii niteliğinde birde dedikleri sana çıkmış olsaydı çok iyi olacaktı

Turuncu Kafe Yıldız: Mantıklı söylediği bir kaç şey olmasına rağmen ben mi onun falına baktım o mu benim falıma baktı anlamadım. Verdiği bir kaç tarih ve olay var geleceğe dair çıkarsa söylerim.Çok iyi bir falcı değil.
Turuncu Kafe Berrin Sultan: Geçmiş ve an süper ama geleceğe dair o kadar olumsuz konuştu ki inanmak istemiyorum.Tarot baktı ben de tarot bilirim çektiği kartlarla söylediği şeyler arasında bariz farklar vardı.Elektrik de alamadım.Aranızda Berrin Sultan'a baktırıp memnun kalan var mı?
-Turuncu Kafe Cengiz'e de baktırmayı çok istiyorum öveni çok fazla...

Evim Kafe Gülcan: Geçmiş ve ana dair söyledikleri çok etkiledi beni.Geleceğe dair Yıldız ve Berrin ile bir parça aynı şeyleri söyledi diyebilirim.Kartları yorumlaması çok iyiydi baktığı tarotu beğendim çingene tarotu baktı ve çok uzun baktı.Çıkarsa yine gidilebilir.
-Evim Kafe Sevda'ya da baktırmayı çok istiyorum.

Onun dışında Pınar varmış Ankara'da YKM'nin arkasındaymış yeri ona baktıranlar telefon numarasını verebilirler mi acaba?

Turuncu Kafe Yıldız: Mantıklı söylediği bir kaç şey olmasına rağmen ben mi onun falına baktım o mu benim falıma baktı anlamadım. Verdiği bir kaç tarih ve olay var geleceğe dair çıkarsa söylerim.Çok iyi bir falcı değil.
Turuncu Kafe Berrin Sultan: Geçmiş ve an süper ama geleceğe dair o kadar olumsuz konuştu ki inanmak istemiyorum.Tarot baktı ben de tarot bilirim çektiği kartlarla söylediği şeyler arasında bariz farklar vardı.Elektrik de alamadım.Aranızda Berrin Sultan'a baktırıp memnun kalan var mı?
-Turuncu Kafe Cengiz'e de baktırmayı çok istiyorum öveni çok fazla...

Evim Kafe Gülcan: Geçmiş ve ana dair söyledikleri çok etkiledi beni.Geleceğe dair Yıldız ve Berrin ile bir parça aynı şeyleri söyledi diyebilirim.Kartları yorumlaması çok iyiydi baktığı tarotu beğendim çingene tarotu baktı ve çok uzun baktı.Çıkarsa yine gidilebilir.
-Evim Kafe Sevda'ya da baktırmayı çok istiyorum.

Onun dışında Pınar varmış Ankara'da YKM'nin arkasındaymış yeri ona baktıranlar telefon numarasını verebilirler mi acaba?

Bahsettiklerinin hepsi vasatin altinda, soyliyim ben sana. Bosuna para harcamissin. Berrin hakkinda yazdim ben yeni, arkadasima bilemedi simdiyi diye. Sevgiliniz sizi aldatiyo diyelim, Berrin onu bilemez. Arkadasimdan biliyorum.
Digerlerine de ( cengiz, gulcan) siteden bir arkadasim baktirdi. Bosuna zaman ve para kaybi.
Turuncu cafede bir yasemini begeniyorduk biz, onun da dedigi olmadi zaten. İlk baktigi zamanlarda bana, iyiydi cok, simdi nasil bilemem. Sonucta cafedekilerden fazla bir sey beklememek lazim.
Pinar'i da kesinlikle tavsiye etmiyorum. Babamla kiz kardesim tartisacakmis, aralari kotu olacakmismis. Ben sonradan duydum ki, o fali baktigi sirada kiz kardesimin tartistigi kisiler cok farkli ve de babam da kardesime destekciymis... Gelecek icin de dedigi olmadi zaten.

Bahsettiklerinin hepsi vasatin altinda, soyliyim ben sana. Bosuna para harcamissin. Berrin hakkinda yazdim ben yeni, arkadasima bilemedi simdiyi diye. Sevgiliniz sizi aldatiyo diyelim, Berrin onu bilemez. Arkadasimdan biliyorum.
Digerlerine de ( cengiz, gulcan) siteden bir arkadasim baktirdi. Bosuna zaman ve para kaybi.
Turuncu cafede bir yasemini begeniyorduk biz, onun da dedigi olmadi zaten. İlk baktigi zamanlarda bana, iyiydi cok, simdi nasil bilemem. Sonucta cafedekilerden fazla bir sey beklememek lazim.
Pinar'i da kesinlikle tavsiye etmiyorum. Babamla kiz kardesim tartisacakmis, aralari kotu olacakmismis. Ben sonradan duydum ki, o fali baktigi sirada kiz kardesimin tartistigi kisiler cok farkli ve de babam da kardesime destekciymis... Gelecek icin de dedigi olmadi zaten.
Kimi önerirsin kuzu o halde?Kime gitmeli ankarada?

arkadaşlar şu nisanı merak ediyorum istanbuldayım ben varmı bilgisi olan nisan hakkında acaba..sevgilerrr:)

O halde cafe falcilarini onermiyor iseniz kim var Ankara'da gidilebilecek? Verdigin paraya degecek? Ayrica iyi yildizname bakan hoca da ariyorum.Sonucta kizlar bir kere baktirip ya tamam ben falcimi buldum demek istiyorum.

Bu arada Berrin Sultan konusunda rahatladim o kadar olumsuz seyler soylediki berbat hissetmistir.

Miss Cherry hersey bildigin gibi ama ozelden sana detayini anlatirim.Ankaradaysan goruselim ben 6 ay burdayim.Turuncudaki Yasemin mi? Turuncudaki Cengizi cok ovduler o nasil Cherry?

Ya hoca da mi yok simdi

Son düzenleme:
İhtiyacina gore degisir bu sorunun cevabi :) uzman oldum artik yaa :/
Gelecegi bilmek istiyorum yakin gelecek
Uzak gelecegi de
Bir de karsi tarafin duygularini
Bunlarda kim isabetlidir? Yasemin denis Cherry duygularda iyiymis karsi tarafin cidden tutarli mi?
Ayrica kim bu Nisan???:)

Son düzenleme:
Gelecegi bilmek istiyorum yakin gelecek
Uzak gelecegi de
Bir de karsi tarafin duygularini
Bunlarda kim isabetlidir? Yasemin denis Cherry duygularda iyiymis karsi tarafin cidden tutarli mi?
Ayrica kim bu Nisan???:)

Cevapliyorum: ankara'da kimse yok :KK1: gercekten yok, Nisan, Pinar ve Yasemin uclemesi disinda. Haci hoca vs zaten yok. :21:

Yaseminin durugoru yetenegi var bence, karsi tarafin zihnini okuyabiliyor. 30 tl ydi en son. Gelecek tahminleri pek tutmamis.

Pinar'a gitmedim ama onun da begeneni cok, begenmeyeni de var.

Nisan'a ben gittim. Gelecekle ilgili karman corman seyler soyledi.......ne zaman cikar bilemem cunku zaman da vermedi. 100 tl aliyor, degdi mi degmedi mi hala emin degilim 100 tl ye :KK14: Ama parayi gozden cikariyorsan denenebilir derim. Ankara'daki kayda deger insanlardan biri bence. Bana kismet, ask , evlilik icin bakmisti. Gelecek 3 yil icin konustu.

Ortakoy cafe Yildiz: Yazmadan gecemicem, ilk baktigi fal harfi harfine cikti. Sonrakiler zirvaydi. Ilk fali cikiyor sanirim, daha once gitmediysen dene derim, 30 tl dir. Yakin gelecek bakiyor.

Bahcelideki Suheyla: Kardesime fali cikmis :KK53: Yakin gelecek bakiyor.

Son düzenleme:
Cherry Pinarin yeri ve telini verin gideyim.Bilen var mi yeri nerede?Nisanin da teli ve yeri lazim. Ankara turumda tecrubelerimi tek tek yazacagim.
Ortakoy kafenin yeri nedere oraya da gideyim:)

Yasemin turuncu kafede dimi?:)

Son düzenleme:
Cherry Pinarin yeri ve telini verin gideyim.Bilen var mi yeri nerede?Nisanin da teli ve yeri lazim. Ankara turumda tecrubelerimi tek tek yazacagim.
Ortakoy kafenin yeri nedere oraya da gideyim:)

Yasemin turuncu kafede dimi?:)

Sekerim isten cikinca mesaj atip yazarim :KK1:

Bu o yasemin degil, 2 tane yasemin var....bizimkisi dikmende evinde bakiyor.

Ortakoy cafe Ataturk bulvari ustunde, gitmeden once randevu al derim.

arkadaşlar şu nisanı merak ediyorum istanbuldayım ben varmı bilgisi olan nisan hakkında acaba..sevgilerrr:)

Cok yazildi cizildi hakkinda. Zaman ayirip eski uyelerin yorumlari ve benim, farfaranin, gaussmatin, metumetunun yorumlarini okursaniz, olumlu olumsuz, ayrintili bilgi sahibi olursunuz. Tekrar herkes yorum yapamaz ki :) benim en iyi buldugum kisidir kendisi. Hala yasiyorum soylediklerini. Karsindaki kisinin agzindan konusur, yorum yaparak anlarsiniz onu. Siradan bir kisi degildir, ne kendisi, ne ailesi.

X