Ankara'daki Falcılar

Turuncu Cafe Yasemine daha önce gitmiştim..bana eylülün 19 unda seni arayacak sana bişey söyleyecem diyecek demişti..gününü tam hatırlamıyorum ama 19 undan 3-4 gün sonra beni aradı ve aynen sana bişey söyleyecem dedi..fakat ben dinlemeden bi bahane uydurup telefonu kapatmıştım..dayanamadım akşamında ben aradım ne söyleyecektin dedim..ha yok bişey dedi açık öğretimle ilgili bir şey sordu :) keşke sabahında söyle deseydim ah salak kafam..
yani bilmiyorum yaseminin söylediği tarih buydu..olayda bu şekilde oldu..yani pek önemli bişey olmadı..

allita cafe yıldızı deneyin.hem okadar para bile almıyor.pişman olmayacaksınız.ben ayna falına baktırmıştım.40tl vermiştim 50 demiştide 40tl demiştim.sizde öyle diyebilirsiniz 40 tlye baktırmış arkadaş falan diye...yasemin anı çok güzel biliyor okadar :)

canim nisan 200 lira..faceden medyum nisan diye yazarsan cikiyor ordan ulasabilirsin karsindaki kisinin dusuncelerini soyluyor o kadar..200 lira az bir para degil :) dusun derim gitmeden once :)

yıldız umut vermiyo net konuşuyor..bu falcıların popülaritesi artıkça tavan yapıyorlar bu daha bilinmemiş bir insan.azda para alıyor bence dene istersen yazık nisana o para verilmeizz.bunları o paralarla biz zengin yaptık vallahi :)))
yükselde allita cafe var 4.katta orda şişman kilolu çok pozitif bi bayan
tombiş cafenin olduğu bina

Son düzenleme:
Mustafa nin dedigi tarih bana 4 gun icinde patliyor :KK76::KK76: :KK43::KK43:

Bir kfalci da bilsin, disimi kiricam zaten :KK43::KK43:

taze kan :)yıldız umut vermiyo net konuşuyor..bu falcıların popülaritesi artıkça tavan yapıyorlar bu daha bilinmemiş bir insan ve kendi müşteri potansiyeli sağlam var..denk gelmiştim çişe giderken kadını arıyorlar falan :KK70:
yükselde allita cafe var 4.katta orda şişman kilolu çok pozitif bi bayan
tombiş cafenin olduğu bina

anladığım kadarıyla yıldız 2 tane var benim bahsettiğim allita yıldız
ortaköy cafede fal bakan yıldız değil o fos....

Brothers daki nurana baktırdım. Tatlı bir bayan çok da falcı tipi yok.15-20 dak baktı fena değildi. Çok öyle nokta atışı var diyemem ama bildiği bir kaç spesifik şey oldu. Gelecekle ilgili dedikleri olursa paylaşırım.

allita cafe yıldızı deneyin.hem okadar para bile almıyor.pişman olmayacaksınız.ben ayna falına baktırmıştım.40tl vermiştim 50 demiştide 40tl demiştim.sizde öyle diyebilirsiniz 40 tlye baktırmış arkadaş falan diye...yasemin anı çok güzel biliyor okadar :)

Allita kafe Yıldız malesef Tam bir fiyasko... hiç birşey bilemedi bu kadar olmazzzz arkadaşımın ısrarına gittik, ona baktı bende yanındaydım 50 tl de çok fazla iyi ki parası benden çıkmadı.

Çok teş ederim. 200 cidden çokmuş. Yakın geleceği biliyosa yine olabilir. Ama karşıdakinin düşüncesi için gidilmez. Ben zaten ne düşündüğünü biliyorum ne olacağız onu merak ediyorum. Bide şu var 2 haftadır cengize gittim 50, yasemine 40, ayfer diye birine gittim 50, meryeme gittim 30 170 tl oldu ama içlerinde sadece yasemin dişe dokunur bişeyler söyledi. Bunlara parça parça vericeğime iyi bakan birine toptan vermeyi tercih ederim. Ne kadar sürüyor falı ve neye bakıyor kahve mi su mu tarot mu gelecekle ilgili dediklerini yaşayan var mı lütfen gidenler biraz bilgi verebilir mi

Nisanin baktiklarindan cikan yok 200 tl ye ani ogrenmek icin gideceksen git cnm

Allita kafe Yıldız malesef Tam bir fiyasko... hiç birşey bilemedi bu kadar olmazzzz arkadaşımın ısrarına gittik, ona baktı bende yanındaydım 50 tl de çok fazla iyi ki parası benden çıkmadı.

bence yazdıklarını not al anda belki başarılı olmayabilir ama çıkacağını göreceksin :)

Aynen öyle.Hem çok az baktı hemde hiçbir şey bilemedi.Klasik öğütler.Sende nazar var kurşun dökeyim, normalde 100 ama sana 50 TL olur.Diyeceğim o ki tam bir hayal kırıklığı.

Aynen öyle.Hem çok az baktı hemde hiçbir şey bilemedi.Klasik öğütler.Sende nazar var kurşun dökeyim, normalde 100 ama sana 50 TL olur.Diyeceğim o ki tam bir hayal kırıklığı.[/QUOTE

Budami fos ciktii desenize birde 50 tl mi aliyor.hani 20 tl aliyorduuu herkes soyguncu
Olmus

Aynen öyle.Hem çok az baktı hemde hiçbir şey bilemedi.Klasik öğütler.Sende nazar var kurşun dökeyim, normalde 100 ama sana 50 TL olur.Diyeceğim o ki tam bir hayal kırıklığı.[/QUOTE

Budami fos ciktii desenize birde 50 tl mi aliyor.hani 20 tl aliyorduuu herkes soyguncu
Olmus

Fal için 30 ama sana 25 olur dedi.Ama kurşun dökmek için 50 dedi.Verdiğim 25'e de acıdım tabi o ayrı
:KK43:

Buda hikaye ciktii denemis oldukk

Bende geçengün tesadüfen bakıttım arkadaşlar o YILDIZ a,banada aynısı yaptı 50 ama hadi 25 olsun fal dedi ama tatmin etmedi çokta bişey bilemedi işte eh meh genel şeyler.Kurşun döktürmen lazım istediğin erkekte büyü var vs dedi.çok ilgilenmedim mutlaka kurşuna bekliyorum normalde 100 mü dedi hatta daha yüksek meblağ bile söylemiş olabilir hatırlamıyorum ama sana 40 dedi arkadaşlar.heralde bu kadın kimden ne koparırsam mı dır ne ayak anlamadım...mutlaka bekliyorum kurşuna dedi tabi gitmedim gitmeyide düşünmüyorum..

Bende geçengün tesadüfen bakıttım arkadaşlar o YILDIZ a,banada aynısı yaptı 50 ama hadi 25 olsun fal dedi ama tatmin etmedi çokta bişey bilemedi işte eh meh genel şeyler.Kurşun döktürmen lazım istediğin erkekte büyü var vs dedi.çok ilgilenmedim mutlaka kurşuna bekliyorum normalde 100 mü dedi hatta daha yüksek meblağ bile söylemiş olabilir hatırlamıyorum ama sana 40 dedi arkadaşlar.heralde bu kadın kimden ne koparırsam mı dır ne ayak anlamadım...mutlaka bekliyorum kurşuna dedi tabi gitmedim gitmeyide düşünmüyorum..

Kime ne tutturursa taktiği yapıyor anlaşıldı.

100 tl ye kurşun mu dökülür? ben 20 TL ye 3 defa döktürüyorum pes yani.

Aman arkadaşlar uyanık olalım kolay mı kazanıyoruz parayı.

X