Ankara'daki Falcılar

merhaba arkadaşlar, ne zamandır yorum yazmıyordum, bu sürede gittiğim falcı deneyimlerimi ve youmlarımı aktarmak istiyorum size..taynat meryem, bahçeli kadriye, süheyla, istanbul topiğinde sıkça adı geçen yiğit, ve bir de taynat birgül..

Öncelikle, yiğitten bahsedeyim, istanbul topiğinde çok övülünce dayanamadım baktırdım, telefondan da bakıyor ana konuyla ilgili olumlu konuştu durumu da bildi diyebileceğim için sonra 2 3 kere daha baktırdım.. henüz çıkan bir şey yok fakat her seferinde aynı şeyleri söyledi.. fakat şu ara aynı topikte fallarının çıkmadığı yönünde yorumlar var bu biraz hayal kırıklığı yarattı tabi bende. düşününce çok da iyi olmadığını görebiliyorum aslında, daha çok düşünce okuyormuş gibi.. daha da baktırmam sanırım..beklemek lazım..

meryeme ise önceleri çok giderdim, ufak tefek şeyler de çıkıyordu fakat asıl meseleyi bilemedi mesela.. olacak olacak dediği insanla olmadı ama 5 gün içinde görüşeceksiniz dediğinde görüşürdük, yeni insan için de gittim ki bununla ilgili olumsuz konuşmasına rağmen gittim ufak tefek şeylerin çıkması hatrına, fakat artık böyle şeyler de çıkmıyor.. 10 gün görüşme yok dedikten 2 gün sonra görüştük mesela..

Birgüle ise bir defa gittim, çok önceden burada bahsi geçen birgül olup olmadığını hala merak ediyorum ayrıca. neyse, o da yeni konuyla ilgili sonuç itibariyle olumsuz konuştu, fakat 8 gün içinde bu konuyla ilgili çok güzel bir gelişme olacak dediğinde olmadı mesela..

Bahçeli süheyla, medyum olan değil, ise çok önceden beri ara ara gittiğim biri. hiç çıkmıyor gelecek yorumları ama yine de çok bunalımda olduğumda iyi geldiği için gittim hep malesef.. aslında ufak tefek şeylerin çıktığı da olmuştu ama artık meryemde olduğu gibi onlar da çıkmıyor..

Bahçeli Kadriye ise sanırım içlerinde görece daha gidilesi artık benim için tabi şimdilik.. Daha önceki insanla ilgili çook önce olumsuz konuşmuştu ve gerçekten olmadı,, böyle olunca ben yenisi için de gideyim dedim ve ilk tarot baktırdım, o falda sonunda "istersen evliliğe kadar gidebilir" dediğini net hatırlıyorum fakat sonra ben yine gittim tabi.. bu sefer ilerisi için olumsuz konuşmaya başladı, aslında çok net bir şey söylemiyor hiç ama işte yarım ağızla "sonu olmayabilir", "sen bırakırsın" vs. şeyler de söylüyor.. fakat şu var ki, 4 vakte kadar iyileşme var dediğinde 4. gün görüştük mesela.. ondan önce de görüşmeyi bilmişti.. Nisanda daha net olacak dedi bir de bakalım bekliyorum.. ama uzun sürmeyebilir de dedi tabi.. ya bir de çok net konuşmayınca insan çok tatmin olmuyor.. "oladabilir ama olmayacak gibi" şeklinde bir tarzı var, insanın yani? diyesi geliyor karşısında..aslında çok merak ediyorum net bir şekilde olumlu yorum yaptığı oldu mu hiç benzer bir konuda, size sorayım..

neyse, benim paylaşacaklarım bunlar, bir de bu insanlara gidip baktıran varsa yorum yaparsa çok sevinirim özellikle kadriyeyle ilgili, çıkan ya da çıkmayan...

birgülü burda yazan bendim gecen sene deli gibide aramıştım ama bırakmıştı fal bakmayı sen buraya yazdıktan sonra tekrar gittim durumu bıldı ama bu sefer soyledıklerı cıkmıycak gıbı sankı bırgul dobradır ıyıyde kotuyude pat diye soyler eskıden soyledıgı herseyı yasamıstım ama bu sefer cıkıcakmı bılmıyorum:KK34:

Arkadaşlar merhaba :) Normalde asla böyle şeylere inanmayan ve vakit harcamayan biri de olsam yıllar önce kuzenim ısrarı ile evim cafe ( ankara kızılay meydanında ) ya gittim. Ortam ilk bana çok ilginç geldi, bayanlar oturuyor sıra alıyorsunuz, banka gişesi gibi düşünün masaların kenarları kapalı ve insanlar fal baktırıyordu. Kuzenim için gitmiştik, dedim ben de baktırayım. Yıllardır sevdiğim ilk aşkım vardı arkadaşlar, ve asla ama asla kavuşmamız imkansızdı. Ben buradaydım o da yurtdışında.. Ama bana o gün fal baktıktan sonra her yıl aynı dönemde gitmek zorundaymışım gibi hissettim. O zamanlar onunla görüşmüyorduk bile. Ve falcı bana yollarımızın birleşeceğini, buna inanamayacağımı, aynı yerde olacağımızı, daha sonra onun deniz aşacağını ve dönüşte evleneceğimizi söyledi.. Sonra ne oldu biliyor musunuz? Ben falcıdan aldım moral ile hep dua etmeye başladım..

2 yıllıkte okuyorken sınav kazandım, fakülteye geçtim..
O yurtdısından dönmek durumunda kalmış ve burada üniversiteye devam etti.
Ve bir gün mailleşirken birbirimizin aynı okulda olduğunu öğrendik..
Ve şimdi güzel bir çizgide gidiyor.. 1 yıldır aynı okuldayız.. Ve o 5 ay sonra girit adasına gidiyor okul için.. "Deniz aşacak.."

O falı baktırdım, aradan 3 yıl geçti. Hala minik minik söylediklerini tesadüfen yaşıyorum:) Ama söylediğim gibi, o bayanın söyledikleri bana sadece dua mda moral olmuştu.. Duanızı dileğinizden hiçbir zaman eksik etmeyin..

Evim cafe, kızılay meydanında + şeklinde bir dörtyol var. hemen ilk sol a giriyorsunuz, az ilerliyorsunuz, şapka bere çanta vs satan bir dükkanın hemen yanında 1 üst katta. Hemde çok uyguna baktırmıştım o zamanlar hatırlıyorum 15'ti şimdi ise, 20-25 tir belki.. Ben orada bir kez serkan, ve şimdi yılda 1 kez olarak sevda hanım a baktırıyorum. Giderseniz önceden arayın lütfen, yoksa beklemek durumunda kalabiliyorsunuz saatlerce..

Herkese sevgiler:)

kızlar cansu die bi bayan vardı, bur da bahsedilmişti, demirtepede olan, tam bi felaketti, sakın ha sakın gitmeyin, hala etkisindeyim kötü nevsinin
birde inci hanıma gittim, limon bazarın üstündekine, geçmişti gerçekten hiç sormadan en ince ayrıntısına kadar baya iyi biliyor, geleceğe bakalım nasıl olucak? çok ayılıp bayılmadım, yani beğenmek konusunda onu deneyen var mı daha öncesinden dedikleri çıkan ?

kızlar cansu die bi bayan vardı, bur da bahsedilmişti, demirtepede olan, tam bi felaketti, sakın ha sakın gitmeyin, hala etkisindeyim kötü nevsinin
birde inci hanıma gittim, limon bazarın üstündekine, geçmişti gerçekten hiç sormadan en ince ayrıntısına kadar baya iyi biliyor, geleceğe bakalım nasıl olucak? çok ayılıp bayılmadım, yani beğenmek konusunda onu deneyen var mı daha öncesinden dedikleri çıkan ?

cansuyu bende begenmedım inci nekadara ve neye bakıyor?:44:

cansuyu bende begenmedım inci nekadara ve neye bakıyor?:44:

tatlım, cansu tam bi fiyaskoydu, bana hep kötü şeyler söyledi
inci hanımda kahve tarot 20 tl ye baktı ayağım alışssın die ben sadece kahve istedim amaöyle olmaz, kahve tarot bakılır dedi bende param yok diyince 20 olsun dedi, normalde kaça bakıyo bilmiyorum, dedikleri çıkmazsa daha da gitmem ona

tolliin hiç gitmediğim birilerini istiyorum var mı önerebilceğin birileri

tatlım, cansu tam bi fiyaskoydu, bana hep kötü şeyler söyledi
inci hanımda kahve tarot 20 tl ye baktı ayağım alışssın die ben sadece kahve istedim amaöyle olmaz, kahve tarot bakılır dedi bende param yok diyince 20 olsun dedi, normalde kaça bakıyo bilmiyorum, dedikleri çıkmazsa daha da gitmem ona

tolliin hiç gitmediğim birilerini istiyorum var mı önerebilceğin birileri

taynat kafede birgül var denemediysen bi kere dene derim bana daha önce söyledikleri cıkmıştı bu sefer cıkıcakmı bılmıyorum ama kahve tarot 20 liraya bakıyo:nazar:

Arkadaşlar merhaba :) Normalde asla böyle şeylere inanmayan ve vakit harcamayan biri de olsam yıllar önce kuzenim ısrarı ile evim cafe ( ankara kızılay meydanında ) ya gittim. Ortam ilk bana çok ilginç geldi, bayanlar oturuyor sıra alıyorsunuz, banka gişesi gibi düşünün masaların kenarları kapalı ve insanlar fal baktırıyordu. Kuzenim için gitmiştik, dedim ben de baktırayım. Yıllardır sevdiğim ilk aşkım vardı arkadaşlar, ve asla ama asla kavuşmamız imkansızdı. Ben buradaydım o da yurtdışında.. Ama bana o gün fal baktıktan sonra her yıl aynı dönemde gitmek zorundaymışım gibi hissettim. O zamanlar onunla görüşmüyorduk bile. Ve falcı bana yollarımızın birleşeceğini, buna inanamayacağımı, aynı yerde olacağımızı, daha sonra onun deniz aşacağını ve dönüşte evleneceğimizi söyledi.. Sonra ne oldu biliyor musunuz? Ben falcıdan aldım moral ile hep dua etmeye başladım..

2 yıllıkte okuyorken sınav kazandım, fakülteye geçtim..
O yurtdısından dönmek durumunda kalmış ve burada üniversiteye devam etti.
Ve bir gün mailleşirken birbirimizin aynı okulda olduğunu öğrendik..
Ve şimdi güzel bir çizgide gidiyor.. 1 yıldır aynı okuldayız.. Ve o 5 ay sonra girit adasına gidiyor okul için.. "Deniz aşacak.."

O falı baktırdım, aradan 3 yıl geçti. Hala minik minik söylediklerini tesadüfen yaşıyorum:) Ama söylediğim gibi, o bayanın söyledikleri bana sadece dua mda moral olmuştu.. Duanızı dileğinizden hiçbir zaman eksik etmeyin..

Evim cafe, kızılay meydanında + şeklinde bir dörtyol var. hemen ilk sol a giriyorsunuz, az ilerliyorsunuz, şapka bere çanta vs satan bir dükkanın hemen yanında 1 üst katta. Hemde çok uyguna baktırmıştım o zamanlar hatırlıyorum 15'ti şimdi ise, 20-25 tir belki.. Ben orada bir kez serkan, ve şimdi yılda 1 kez olarak sevda hanım a baktırıyorum. Giderseniz önceden arayın lütfen, yoksa beklemek durumunda kalabiliyorsunuz saatlerce..

Herkese sevgiler:)
sevdanin bildigi birsey yok paraniza yazik hem dedigin tarihlerde 40 tl ye bakiyorduu

Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hangi ozan bu?tunalı da ki mi?

Hangi ozan bu?tunalı da ki mi?

Vallahi ben en son balgatta oturuyoru diye biliyorum ben 7audır Münih'te yaşıyorum hala netten ozana avuç ve yazı fotoğrafı yollarız ablamla, çok isabetli şeyler söyler bence görüp görülebilecek en iyisi

sevdanin bildigi birsey yok paraniza yazik hem dedigin tarihlerde 40 tl ye bakiyorduu

Farkındaysanız ben illa gidin edin demedim:) hatta dileğime ön ayak olmuştur belki de beni iyi hissettirdi dedim. 20 lira verdiğimi çok iyi hatırlıyorum hatta şuan bile kahve falı 25 canım:)

Farkındaysanız ben illa gidin edin demedim:) hatta dileğime ön ayak olmuştur belki de beni iyi hissettirdi dedim. 20 lira verdiğimi çok iyi hatırlıyorum hatta şuan bile kahve falı 25 canım:)

Kimse bakmadığı için 25 düşürmüş tatlımm . 40 tl ye bakar dı kocasıda dakika tutardı 20 dakkıka 40 tl . 2 yıl olmuşturrr.işler düşünce 25 çekmniş demekki

Amaaaan kızlar boşverin yaaa bazımıza iyi gelen bazımıza iyi gelmiyor hatta nerdeyse x kişi beni ısırdııı :)))))))))))))))))diyecek kadar yorum yapıyoruz,
deniyoruz işte.Fal işte napacaksın çıkacağı tutunca çıkıyor yada çıkmıyor.:))

X