Ankara'daki Falcılar

buraya hep gittiğim önerdiklerimi yazdım ama bazı şeyler yaşadım ve çoğu falcının ne kadar yalancı olduğunu ve hatta falcı olmadıklarını öğrendim . insanların umut bekleyerek gittikleri kişiler para için ne kadar yalan dolan varsa hepsini yapıyorlar bu yüzden herkese inanmamak gerekiyor ve verdiğim paralara acıdım bir arkadas aracılığıyla bir falcıyla tanıstım hatta falcı değilde hoca diyelim . o kadar süperdi ki kitlenip kaldım anlattıklarında kahve içiyorsun öyle bakıyor ama gittiğinizde anlayacaksınız benim ardımdan 5 arkdsm daha geldi onu tanıyın bir daha asla falcıya gitmezsiniz ondan başka eminim o kadar begendım ve tavsiye edıyorum. fal cafe falan değil hülya butik diye bir dükkanları var orda bakıyor. adresini vereyim size gitmek isteyenler için ; kızılaydan batıkent mamak otobüse bının mamak caddesi şafaktepe parkının orda inin hemen karşısında zaten balıkçı var balıkçının yanında hülya butik . hülya abla bakıyor orda . fiyatı 30 tl.

telefon numarası varsa bana da yazarmısın?telefon üzerindeki harflerle kodlayabilirsin

Merhaba arkadaşlar, ben yeni üye oldum.. Yazdığınız yazıları görünce, ben Dikmendeki falcı Yasemin hanıma gitmek istiyorum. Telefonunu bilen arkadaslardan rica etsem, telefonunu verebilir mi ??

Son düzenleme:
j

:)rezzan ablaya kotu diyen yok nesibe gibi ama nesibe bir ay once olumsuz konustu bu cocuk seni cok sevmis ama geleneklerine bagli o nedenle olumsuz yaklasiyorum demisti rezzan abla da bu cumleyi kurdu ama o icindeki sevgi ne yaparsa yapsin elini kolunu baglayacak dedi iste bu noktada fallar zit dustu nesibeye de tekrar yollayamam bekleyip gorecegiz bu arada butikte bakan hulya hakkinda ne dusunuyorsun tatlim

Ben hiç beğenmemiştim onu kuzum. Enerjim tutmadı belki de :))) Evet nesibe de cok iyiydi gercekten ben de begenmıstım:KK35:

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra Rukiye'ye gittim geçenlerde. Daha önce geleceğe ilişkin bilememişti. Bu gidişimde gelecele ilgili hemen hemen hiç konuşmadı. Geçmiş ve anlık ağırlıklıydı. Tabii anlık değerlendirmeleri ne kafar oğru bilmiyorum teyit edemiyorum çünkü. Ama daha önceki gidişerime göre biraz daha uzun baktı hatta "sormak"istediğin var mı" diye bir kaç kez tekrarladı. Hazırlıklı gitmediğim için fazla soramadım. Önceleri gelecekle ağırlıklı konuşurdu. Taktik mi değiştirdi yoksa an mı öyle denk geldi bilemicem...

Bir rengarenk cafedeki Derya'ya gittim. Çok pozitif ve güleryüzlü.Hain birine benzemiyor :) gelecekle ilgili konuştu ama doğruluğunu zaman gösterecek. Tarihleri boldu ama tarih konusunda şimdiye kadar başarılı olanını görmedim :). Aynı cafede Ahsen var. Daha önce ona da gitmiştim. Anlık bile bilemedi. Kahvede olmayan kocamdan bahsetti :)) Bir ara ben bile inanacaktım evli olduğuma ... :))

Aynen ahsen baya sallamıştı bana da, hani yok diyorum harf görüyorum diyo. Böyle erkekli bi yere yazılıyosun spor salonuna, beğenen çok olucak dedi. Cidden spor salonuna yazılıyodum ama şu bayanlara özel olandan :KK70: erkekten eser yok yani

7,5 tl değil. Öyle yazıyor ben de görüp girmiştim Yasemin'e baktırmıştım 20 tl.
Kandırmaca yapıyorlar resmen bir kişi bakıyormuş sadece 7,5 a kim bilmiyorum.
Ayrıca yasemin berbat bakmıştı bana.
Çok fena falım geldi yine ama ramazanda da baktırılmaz ki :44:

Kurşun döken birini sormuştum kızlar işinin ehli, güvenilir..Kimse bilmiyor mu? :KK15:

Tunalı çelikler pasajı alt katında katre fal kafe şevki bey döküyo
Gırgır demet hanım da döküyo
İkisine de döktürdüm ben

Ben burda yeniyim..Bende birçok falcıya gittim, hatta mamak da sadece evine ihtiyac götürdüğüm bir kişiye gittim, o yıldızname bakıyordu. para ile bakmadı.. geleceği pek iyi bilemedi. büyü var sende falan dedi.. fakat Dikmende yasemin hanımın ismini çok duydum.. Numarasını bana verebilecek biri var mı acaba ??

merhabalar,

çok takip edemiyorum forumu ama bilginize ihtiyacım var...

3 kere gittiğim ve sonra olacakları çok net olarak bilen ve sadece suya bakan bir falcı vardı ankarada
etlikteydi ben gittiğimde ama eryamana taşınmış diye duydum .... numarasını kaybettim

bilen varsa ve yardımcı olursa çooook minnettar olurum

sevgiler

nesibe yine çok iyiydi. çok tutarlı gitmiş önceki falla da. yakında bir şeyler olmalı onun deyimine göre. yazarım buraya gelecekte dediği çıkarsa.

kızlar eylül ne alemde bilen var mı? son zamanlarda giden oldu mu? hala aynı yerde mi bakıyor? xlillax sana mesaj gönderdim ama umarım görebilirsin bu aralar.

falsepetinde Melek Öz ve Derin i tavsiye ederim. aylar öncesinden yaptıkları yorumlara bakarak söylüyorum bunları kızlar.

kızlar eylül ne alemde bilen var mı? son zamanlarda giden oldu mu? hala aynı yerde mi bakıyor? xlillax sana mesaj gönderdim ama umarım görebilirsin bu aralar.

iki hafta önce falan acayip kötüydüm, falım gelmişti. deli gibi saatlerce aradım. açmıyor. dönmüyor da. ulaşırsanız haber verin. gerçi bana verdiği tarihler tutmadı. ilk tarihler çok iyi tuttu günü gününe. ama sonrası hiç tutmadı. hala umudum var ama...

falsepetinde Melek Öz ve Derin i tavsiye ederim. aylar öncesinden yaptıkları yorumlara bakarak söylüyorum bunları kızlar.
bisey sorucam melegın soyledıklerı cıktımı?bana zaman tutmadı ama cıkarmı bılemıyorum onun ıcın sordum:26::26:
nesibe'nın çıkan falı var mı kızlar size?

misscherryblossom a cıkmamıs canım:KK47:

iki hafta önce falan acayip kötüydüm, falım gelmişti. deli gibi saatlerce aradım. açmıyor. dönmüyor da. ulaşırsanız haber verin. gerçi bana verdiği tarihler tutmadı. ilk tarihler çok iyi tuttu günü gününe. ama sonrası hiç tutmadı. hala umudum var ama...

:KK43: eylül ün yorumları bana tutuyordu genellikle. o yüzden görüşmek isterim yeniden. en son ocak ayında baktırabilmiştim. aylar oldu. eylülle görüşebilen varsa lütfen yazsın kızlar.

Arkadaşlar Yorumlarınızı okuduktan sonra gökmenbrothers cafedeki nuran hanıma gittim ve bazı yorum yapan arkadaşlar kişiyi görmeden yorum yazmışlar ankarada falcılık yapan 4-5 nuran isminde falcı var, Konur 2 de felan çalışmamış rasgele yorum yapmayılım lütfen neyse sadede geleyim yer olarak cafe güzel çalışanlarıda kibar insanlar biraz sohbet etme imkanı buldum benim gittiğimdede 5,6 kişi vardı sırada ve baktıranların hepside memnun du somurtan yoktu yani çalışanlarda öyle söyledi gelenler hep memnun ayrıldığını. bende baktırdım çok fazla uzatarak saatlerce sürmüyo bişeyleri bilmesi yeterli geliyo bizlere nuran hanımın falı sade ve öz çokta kısa değil tabiki dediklerininde hepsi doğru geçmişimin hepsini söyledi gelecegide bakalım zamanla göreceğiz.Hiçte öyle kötü enerji veren birisi değil nuran hanım arkadaşlar başka falcılarla karıştırmışlar yada falcı görmemişler çok nazik ve kibar bir bayan. Kısacası tavsiye ederim... Yeni falcı bulana kadar ankaradaki falcım nuran ......:)

bisey sorucam melegın soyledıklerı cıktımı?bana zaman tutmadı ama cıkarmı bılemıyorum onun ıcın sordum:26::26:

misscherryblossom a cıkmamıs canım:KK47:

Melek durum ve psikoloji analizlerinde çok iyi bence. hem benim durumumu hem de karşıdaki kişinin durumunu gayet iyi bildi bende mesela. ona söylemediğim şeyleri bilerek ilerliyor. ben gelecekten çok anlık durum analizi istediğim için ona yoğunlaşıyor. o kişinin düşüncelerini bilmeyi önemsiyorum ben çünkü gelecekte ne olacağını zaten biliyorum. ya da ne olmayacağını mı demeliydim :) o yüzden önemli olan onun hisleri ve düşünceleri.

ama şu kadarını söyleyeyim kızlar, mesela Nisan çok pahalıydı. değer miydi bilmiyorum ama o karmaşıklığının içinde bildiği şeyler olmuştu. asıl gündem maddesi olan konu ile ilgili değil de diğer konularla ilgili söylediği pek çok şeyi yaşadım. bu nedenle dikmendeki yasemini çok merak ediyorum ama onunla da ilgili farklı yorumlar var bir de randevu almak zormuş. ben 2 kere denedim sonra da bırakmıştım. yasemini deneyip buraya görüşlerimi yazmak isterim.

eylül ile ise her zaman elektiriğim tutmuştur ama toplamda 3 kere kısmet oldu 4 senede. uzun aralıklarla baktırdığım için de söyledklerinin çıkıp çıkmadığını görebildim. bende çoğu şey çıkıyor söylediklerinden ama artık ona da ulaşılamıyormuş. çok kötü

X