Ankara'daki Falcılar

slm nisan için sakın gitmeyin demişsin yakın zamanda mı gittin sen ? ben gittiğimde herşeyi bilmişti arkadaşlarımında aynı şekilde kardeşi esen den memnun kalmamıştım ama nisan acayip şeyler söylemişti sölediği şeyleri yazdığım kağıtlar hala duruyor...ama sen şimdi gitmeyin o dolandırıcılara diyince kafam karıştı açıkçası neden öle bişi söledin ?

evet 3 hafta oluyo sanırım teyzemle gitmiştim sanki onla konuşuyomuş gibi yapıyo geri ya.varlıklar böyledir diyo şaka filan yapıyo onlara.saçmalık ya.teyzem az daha kavga ediyodu.kağıdın başında başka bi cümle yazmışım(hoş onlar cümle mi tartışılır)sonunda başka söyledim ama az önce böyle dedin hemen laf kalabalığı yapıyo kağıt karalıyor.ölmüş dedem gelmiş de onla konuşuyomuş töbe ya.bence deli saçması 10 sayfa yazmışım 2 cümlesi de tutsun artık:)bence onlar dolandırıcı iki kardeş 200 liraya acıyoruz.elektrik tutması hikaye.iyi falcı döktürür herkese.neymiş elektirk yav

narin sakarya da arkabahçe cafede.doğrudur.tek tek isim söylüyor.dedikleri çıkmaya başladı zaten.

metumetu ya bu narin hakkında biraz yorum yap da ben de gidem.ne kadar geç gitsem kafası dağılıp az mı bakıyor.efendime söyliyim arkabahçe kafe nerdedir.

metumetu ya bu narin hakkında biraz yorum yap da ben de gidem.ne kadar geç gitsem kafası dağılıp az mı bakıyor.efendime söyliyim arkabahçe kafe nerdedir.
şöyle anlatayım.ben arkabahçe cafeye yıllardır giderim.en son ebru alew oradayken tesadüfen gittim.orada iyi bir falcı daima bulunur.ama ebru hem paramı alıp hem falıma bakmadı diye kızmıştım gitmiyordum.o gün önünden gecerken broşür dağıtıyorlardı bir bakayım dedim.serpil we narin war dediler.serpilin müşterisi çoktu ben de onu tercih ettim.bir gördüm ki serpil benim 3-5 yıl önce gittiğim hanım.çok iyilerdendir.ona baktırmak için sıra beklerken bir hanım geldi yanıma narini çok öwdü.bir kaç gün sonra narine gittim.daha masaya oturmadan burcumu söyledi.neyse olayları biliyor.dahga çok geleceğe dair konuşuyor.olaylardaki isimleri söylüyor olaylara katkılarını söylüyor.mesela benim bir hukuk olayımda awukatımın adını bile söyledi.saydığı isimler yaşantıma girmeye başladı.ama daha çok şey war zamana bağlı.ben gideli daha 1 hafta oldu zaten.ne kadarı çıkar bilmem.kahwe 10 tl.tarotla beraber 20 tl.ama ilk gelen sadece kahwe isterse yanında tarot da açıyor .çok sabırlı hoş bir hanım.başından bir an önce sawma derdinde değil yani.yeri çok kolay.sakaryada bir milyoncuların yanındaki balıkçının hemen yanında işhanı war.zaten sorsanız hemen söylerler.binanın 2.ci katında.

ben en son çiğdeme fal baktırmıştım uzun zamadndır fırsat bulup gidemedim bir türlü, narinle ilgili yazdıklarınızı okudum dikkatimi çekti baya. Yarında kızılaya inicem büyük ihtimal boş bulabilirsem baktırıyım diyorum. Hep orda olur değil mi kızlar belirli saati yok?

ben en son çiğdeme fal baktırmıştım uzun zamadndır fırsat bulup gidemedim bir türlü, narinle ilgili yazdıklarınızı okudum dikkatimi çekti baya. Yarında kızılaya inicem büyük ihtimal boş bulabilirsem baktırıyım diyorum. Hep orda olur değil mi kızlar belirli saati yok?

Baktirirsan paylas lutfen

şöyle anlatayım.ben arkabahçe cafeye yıllardır giderim.en son ebru alew oradayken tesadüfen gittim.orada iyi bir falcı daima bulunur.ama ebru hem paramı alıp hem falıma bakmadı diye kızmıştım gitmiyordum.o gün önünden gecerken broşür dağıtıyorlardı bir bakayım dedim.serpil we narin war dediler.serpilin müşterisi çoktu ben de onu tercih ettim.bir gördüm ki serpil benim 3-5 yıl önce gittiğim hanım.çok iyilerdendir.ona baktırmak için sıra beklerken bir hanım geldi yanıma narini çok öwdü.bir kaç gün sonra narine gittim.daha masaya oturmadan burcumu söyledi.neyse olayları biliyor.dahga çok geleceğe dair konuşuyor.olaylardaki isimleri söylüyor olaylara katkılarını söylüyor.mesela benim bir hukuk olayımda awukatımın adını bile söyledi.saydığı isimler yaşantıma girmeye başladı.ama daha çok şey war zamana bağlı.ben gideli daha 1 hafta oldu zaten.ne kadarı çıkar bilmem.kahwe 10 tl.tarotla beraber 20 tl.ama ilk gelen sadece kahwe isterse yanında tarot da açıyor .çok sabırlı hoş bir hanım.başından bir an önce sawma derdinde değil yani.yeri çok kolay.sakaryada bir milyoncuların yanındaki balıkçının hemen yanında işhanı war.zaten sorsanız hemen söylerler.binanın 2.ci katında.

metumetu, narin saat kaça kadar yerinde oluyordur. biliyo musun ?

Ben bugün kızılaya inemedim ama perşembe günü sınavdan çıkınca 3:30 gibi narine gidicem bakalım buraya yorumları yazarım kızlar.

Kızlar bu arada binnaz ablanın sitesini deneyeniniz var mı bilemiyorum da pek hiç memnun kalmadım yaw:KK37: yani birinden biri iyi çıksa diyecektim ki şunu bir deneyin ama yok. ben soru olarak ne yazdıysam resmen onun etrafında dolanıyorlar ve sadece burç yorumu yapılıyor. yazık o paraya diyorum.

metumetu, narin saat kaça kadar yerinde oluyordur. biliyo musun ?

bunu bilmiyorum.ama öğleden sonraları oradadır sanırım.arkabahçe cafe telini bulun int.ten sorun daha doğru olur.münkünse randewu alın derim ben.çünkü o gün benden önce 4 kişi wardı tam 2 2.5 saat bekledim.

Son düzenleme:
perşembe günü kızılaya gidicem işim var muhtemelen 3 gibi boş olurum şu narine bende gidiyim 10 tl dimi kahve falı denemekten bişi çıkmaz gibi geliyor bana size yorumlarımı yazarım kızlar:KK55:

Kızlar bu arada binnaz ablanın sitesini deneyeniniz var mı bilemiyorum da pek hiç memnun kalmadım yaw:KK37: yani birinden biri iyi çıksa diyecektim ki şunu bir deneyin ama yok. ben soru olarak ne yazdıysam resmen onun etrafında dolanıyorlar ve sadece burç yorumu yapılıyor. yazık o paraya diyorum.

Benim arkadaslarım Efsun hanıma baktırmıslardı epey bi bilmis memnun kalmıslardı, bende epey oldu Jülide hanıma baktırmıstım memnun kalmıstım gelecekle ilgili söylediklerinin zamanı var ama isabetli seyler söylemisti baskada bilmiyorum =)

Sevgili Ozlem_ozi, size aynen katılıyorum. Bende Binnaz abla sitesinden beş kişiyi denedim. Meral hn biraz ayrıntılı bakmış ama ondada şimdiye kadar çıkan bir şey yok. En son İlkay hn baktırdım. Çok kısa bakmış ve iki cümle kurmuş sürekli onu tekrarlamış.

Benim arkadaslarım Efsun hanıma baktırmıslardı epey bi bilmis memnun kalmıslardı, bende epey oldu Jülide hanıma baktırmıstım memnun kalmıstım gelecekle ilgili söylediklerinin zamanı var ama isabetli seyler söylemisti baskada bilmiyorum =)

Sevgili FiniSh, kahvemi taratmu baktırmıştınız? Jülide hanımı bir arkadaş daha burada önermişti sanırım birde ona baktıralım bakalım. Hoşçakalın.

Sevgili FiniSh, kahvemi taratmu baktırmıştınız? Jülide hanımı bir arkadaş daha burada önermişti sanırım birde ona baktıralım bakalım. Hoşçakalın.

Tarot baktırmıstım, gecmisi simdiyi gayet guzel bilmisti, gelecekle alakalıda cok mantıklıydı. aynen deneyin bencede umarım memnun kalırsınız

Yeni falcı deneyenler yorumlarınızı esirgemeyin :KK16:

canım bu yeni açılan pideci filan var orda demi.bebe kafenin girişinden mi yoksa.başka işhanı mı

X