Ankara'daki Falcılar

valla şimdi siz dediniz diye melek'i dinledim tekrar.
baktırmııştım ona da. 8 gözüküyormuş. ağustos ayı olarak görüyormuş. yani zamanı var melek'in falının da. bir iki yanlış analizi var. hani saçımı gözümü yanlış bilmiş. onun dışında kötü değil. vasat diyelim.

Yahu bende mi bir sorun var anlamadım. Rezzanı da beğenmedim.
Yani şöyle hani bilgiler dolduruyoruz ya e orda kopya veriyoruz zaten hep de onlarla ilgili şeyler söylemiş.
Hiç tatmin olmadım :44:
Pınar pahalı şimdi gitmim ona dedim bu sefer de tatmin olmaya olmaya online o fiyatı bulacağım.

Yahu bende mi bir sorun var anlamadım. Rezzanı da beğenmedim.
Yani şöyle hani bilgiler dolduruyoruz ya e orda kopya veriyoruz zaten hep de onlarla ilgili şeyler söylemiş.
Hiç tatmin olmadım :44:
Pınar pahalı şimdi gitmim ona dedim bu sefer de tatmin olmaya olmaya online o fiyatı bulacağım.
canim rezzanda ani ve gecmisi zaten ben acikca anlattim o dayorum yapmis sadece yorumu ve kahveyi okumadi hosuma gitti gelecek cikti diyen var mi bilmiyorum ama rezzan en azindan bi zamanlarin favorisi ilkaya bin basar ilkayin kendi depresifligi bize yansiyo ben gayet iyiyken senin kendine hayrin yok cok kotu durumdasin demisti ilkay hani ona kiyasla rezzan daha iyi

canim rezzanda ani ve gecmisi zaten ben acikca anlattim o dayorum yapmis sadece yorumu ve kahveyi okumadi hosuma gitti gelecek cikti diyen var mi bilmiyorum ama rezzan en azindan bi zamanlarin favorisi ilkaya bin basar ilkayin kendi depresifligi bize yansiyo ben gayet iyiyken senin kendine hayrin yok cok kotu durumdasin demisti ilkay hani ona kiyasla rezzan daha iyi
Kesinlikle İlkayla kıyaslanamaz bile nefret ettim ondan ben.
Yorumumda çok olumlu şeyler yazmadığım için resmen terslemiş beni sorumun cevabında zaten 2 gün sonra falan cvp yazdı,sanki babasının hayrına bakıyor.Her şeyden önce kaba bir insan muhattab olmaya değmez.
Rezzana kötü demedim de böyle falcılık mı olur diyorum suç bizde ama :)

kızlar su an 2 hafta önce rezzana baktırdıgım falı dinliyorum ve agzım acık şekilde cıktıgını söyleyebilirim...

kızlar su an 2 hafta önce rezzana baktırdıgım falı dinliyorum ve agzım acık şekilde cıktıgını söyleyebilirim...

aman da aman ipeğim balım :) içim aydınlandı :) inşallah bizlere de çıkar....
pobol ben de çok tatmin olmadığımı söyledim rezzandan valla ama çoğuna göre nesibe de bu da iyi gibi geldi bana :S zamamanında o falsepetinde lidyaya bile iyi demiştim ben falcıdan anlamıyorum ama rezzanı çok öven var hani inş bozmaz ilkay gibi...

ben rezzana belki 7 ya da 8 kere baktırdım subat ayından beri falım geldik.e ve online yakaladıkça ve dediklerini büyük ölçüde yasadım kızlar bakalım son falında da yasadıklarım olmuş ben genelde dinlerim ve bidaha dinlemem unuturm ne dedigini de maillerimi temizliyordum gözüme çarptı bidaha dinledim de olmuş olmuş:) ben rezzanı da gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim vala.
zaten enerjinin tuttugu falcıyı bi yakalasan, olay orda bitiyor...

nuran hanım daha önce kızılayda konur 2 deydi. o zamanlar baktırmıştım kendisine.. güzel bakar ama bende gelecek hiç çıkmamıştı, aklınızda bulunsun.

bu arada yok mu yıldızla ilgili yorum yapacak??

Arkadaşım bu dediğin nuran hanım konur 2 de çalışmamışki ben kendisine gittim epeyde sohbet etme imkanı buldun çok düzgün kibar bir bayandır Bilmediğiniz insanlar hakkındada yorum yapmanız çok yanlışş Yıldızıda çok merak ediyosan gidip baktırabilirsiniz ben sana adresini telefonunuda vereyim istersen Bu karışık yorumlardan sonra bende gittim nuran hanıma çok süper diii kötü bir enerjiside yoktuu gerçi bu fal herkesede aynı enerjiyi veremez

cesaretiniz varsa gidin kadında olumsuz hava var ben dün gittim keşke gitmeseydim canım çok sıkıldı
Burdan olumsuz cevap yazan arkadaşlara yorum yapmak istedim dediğin nuranla söyledikleriniz enterasan gerçi bu durum faldan fala değişir Gerçeklerle yüzleşmek zordur canım eee illaki canında sıkılır mutluda olursun ama dediğiniz kişide olumsuz hava nasıl oluyoo bilmiyorum benim 3cü gidişim hiçç öylede bir havası yok yada siz başka falcıya gitmediniz, benim ankarada gezmediğim falcı kalmadı arkadaşlar, Nuran hanıma giden ve az çok tanıdığım için yazıyorumm kızlarr... varsa başka önereceniz onlarada gidelimmm

Burdan olumsuz cevap yazan arkadaşlara yorum yapmak istedim dediğin nuranla söyledikleriniz enterasan gerçi bu durum faldan fala değişir Gerçeklerle yüzleşmek zordur canım eee illaki canında sıkılır mutluda olursun ama dediğiniz kişide olumsuz hava nasıl oluyoo bilmiyorum benim 3cü gidişim hiçç öylede bir havası yok yada siz başka falcıya gitmediniz, benim ankarada gezmediğim falcı kalmadı arkadaşlar, Nuran hanıma giden ve az çok tanıdığım için yazıyorumm kızlarr... varsa başka önereceniz onlarada gidelimmm

sız nuranın avukatımısınız????:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Arkadaşlar Yorumlarınızı okuduktan sonra gökmenbrothers cafedeki nuran hanıma gittim ve bazı yorum yapan arkadaşlar kişiyi görmeden yorum yazmışlar ankarada falcılık yapan 4-5 nuran isminde falcı var, Konur 2 de felan çalışmamış rasgele yorum yapmayılım lütfen neyse sadede geleyim yer olarak cafe güzel çalışanlarıda kibar insanlar biraz sohbet etme imkanı buldum benim gittiğimdede 5,6 kişi vardı sırada ve baktıranların hepside memnun du somurtan yoktu yani çalışanlarda öyle söyledi gelenler hep memnun ayrıldığını. bende baktırdım çok fazla uzatarak saatlerce sürmüyo bişeyleri bilmesi yeterli geliyo bizlere nuran hanımın falı sade ve öz çokta kısa değil tabiki dediklerininde hepsi doğru geçmişimin hepsini söyledi gelecegide bakalım zamanla göreceğiz.Hiçte öyle kötü enerji veren birisi değil nuran hanım arkadaşlar başka falcılarla karıştırmışlar yada falcı görmemişler çok nazik ve kibar bir bayan. Kısacası tavsiye ederim... Yeni falcı bulana kadar ankaradaki falcım nuran ......:)

Aman ne güzel... satırlarınızı okuyunca birden aklıma herşeyin günlük gülistanlık, mutlu insanların olduğu reklamlar geldi.

nuran hanımın o kadar da gecmişimi ve su anı önüme dökecek bir performansı oldugunu söyleyemicem ben de. ama yine de idare eder, denenebilir diyorum. ama fanatik bi şekilde övülesi biri degildi bence ...

nuran hanımın o kadar da gecmişimi ve su anı önüme dökecek bir performansı oldugunu söyleyemicem ben de. ama yine de idare eder, denenebilir diyorum. ama fanatik bi şekilde övülesi biri degildi bence ...

ıpek derınden haber yok dımı??

sız nuranın avukatımısınız????:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:

Keşke Avukatı Olsam Bedava fala baktırırdım canım, Pek falcıları tanımıyosunuz ne olumsuz hava verenler varr benim tanımadığım falcı kalmadığı için olumsuz hava verenleri bilmosun yada işinize gelmiyoo,,, neyse çokta önemli değil isteyen baktırır isteyen baktırmaz , ben sadece gidip fal baktırdığım için az çok tanıdım o yüzden yorum yazma ihtiyacı duydumm+ 30,40 tl oturtup 300,500 tl le kaldıranlardan değildir sadece işini yapar okuma üfleme işlerinede girmez zaten hep yalan dolan işlerdir inanmayında maksat sohbet etmek terapi gibii hepimizinde niyeti bu değilmii :-)

Son düzenleme:
Keşke Avukatı Olsam Bedava fala baktırırdım canım, Pek falcıları tanımıyosunuz ne olumsuz hava verenler varr benim tanımadığım falcı kalmadığı için olumsuz hava verenleri bilmosun yada işinize gelmiyoo,,, neyse çokta önemli değil isteyen baktırır isteyen baktırmaz , ben sadece gidip fal baktırdığım için az çok tanıdım o yüzden yorum yazma ihtiyacı duydumm

falcılar hakkındakı dıger deneyımlerınızıde yazında bızde bılelım o zaman kım ıyı kım kotu :KK3::KK3::KK3::KK3:

merhabalar,

çok takip edemiyorum forumu ama bilginize ihtiyacım var...

3 kere gittiğim ve sonra olacakları çok net olarak bilen ve sadece suya bakan bir falcı vardı ankarada
etlikteydi ben gittiğimde ama eryamana taşınmış diye duydum .... numarasını kaybettim

bilen varsa ve yardımcı olursa çooook minnettar olurum

sevgiler

Ben eryamandayim valla numrsni fln blrsam veya siz blrsanz yazn ltfn

Kizlaaarr ben bugun jubilemi nisanla yaptim daha once gidenler dusuncelerini yazabilir mi ?kisilerin agzindan konusuyor ilgincti sanki o insan karsimdaydi..deneyimi olanlar dusuncelerini yazarsa sevinirim optum hepinizi...

nasıl yani içine kaçmış gibi mi :KK53:
Ben de jübilemi Pınarla mı yapsam nisanla mı yoksa Dikmen Yaseminle mi bilemedim.
Gerçi ben jübile yapacak kadar fal baktırmadım ama hep aynı şeyler bea.
Kardeşim Bursa'da bir fal baktırmış kadın kardeşimin önündeki yaşamı bi güzel sermiş,öyle bir falcı olursa amenna.

falcılar hakkındakı dıger deneyımlerınızıde yazında bızde bılelım o zaman kım ıyı kım kotu :KK3::KK3::KK3::KK3:
tatlım sen kimi sorarsan ben onu söylim hangi birini anlatım burdan dimi ben en son nuran hanıma gittim memnun kaldım hiç olmazsa kaliteli birisi yok sende şu var bu var demiyoo okuma üfleyenleri diyorum, kalite olarak ankarada nuranı tek geçerim başkada bişey diyemem, 30 40 tl ye baktıracanız idael falcılardan...

X