Ankara'daki Falcılar

Bu konu daha önce vardı sanırım ama nereye gitti anlamadım. Ya da ben yanılıyorum.
Neysee... Benim de çok ihtiyacım var Ankara'da olan iyi bir falcıya gitmeye.
Lütfen bilenler yazsın.
Benim harika bir falcım vardı ama artık çalışmıyor malesef. Onun dışında bilmiyorum pek.
Her cafede bir falcı var muhakkak. Ayırt etmek güç. Deneye deneye bulucam galiba.
Yorumları duymak istiyorum bilenlerden acilen.

ben sadece bir defa gittim ankarada bi kafede ama söyledikleri çıkmadı başkada bilmiyorum hiç gitmedim hazranda feeceğim ankaraya o zamana kadar bilgi toplamak istiyorum ama kimsenin bi fikri yok sanırım

kızlar kızılayda tarota bakan gay bi çocuk varmış,her şeyi biliyormuş,isimlere kadar söylüyormuş.ben ona gitmek istiyorum,çok merak ettim.Yerini ve fiyatını öğrenip gidicem.
Aranızda giden yada duyan oldu mu acaba?

kızlar kızılayda tarota bakan gay bi çocuk varmış,her şeyi biliyormuş,isimlere kadar söylüyormuş.ben ona gitmek istiyorum,çok merak ettim.Yerini ve fiyatını öğrenip gidicem.
Aranızda giden yada duyan oldu mu acaba?

Yerini ve fiyatını öğrendiğinde buraya da yaz lütfen.bilmiyorumkismile

kızlar sordum dün arkadaşıma.Bu çocuk bir ara kızılayda bi cafedeymiş fakat şimdi ümitköyde bir yerdeymiş.Geceleri sahne alıyormuş.Arkadaşım çalıştıüı yeri öğrenince haber vericek.Fiyatı 50 tl miş:1shok:

Yaaa neden buraya kimse bir şey yazmıyor. İzmir ve İstanbul'daki falcılar konusu dopdolu.
Ankara'da fal baktıran yok mu hiç?? Daha çok bilgiye ihtiyacımız var. :KK43:(

arkadaşlar birde kızılayda ankara cafede mihriye diye bi bayan vardı.harika bakıyordu,isimle bakıyordu kahve falına.ben bir kez gittim ona ama arkadaşlarım her ay gider,ve dedikleri çıkıyor.
şimdi o cafeden ayrılmış kendisine bir yer açmış,ama yeni yerini bilmiyorum.ilginenler için öğrenebilirim.
kız kardeşi de var bu bayanın o da fikriye ama mihriye çok daha iyi bakıyor.aklınızda bulunsun.

arkadaşlar birde kızılayda ankara cafede mihriye diye bi bayan vardı.harika bakıyordu,isimle bakıyordu kahve falına.ben bir kez gittim ona ama arkadaşlarım her ay gider,ve dedikleri çıkıyor.
şimdi o cafeden ayrılmış kendisine bir yer açmış,ama yeni yerini bilmiyorum.ilginenler için öğrenebilirim.
kız kardeşi de var bu bayanın o da fikriye ama mihriye çok daha iyi bakıyor.aklınızda bulunsun.

Fikriye ve Mihriye'yi ben de duydum. Bu sitede yazmışlardı. Her dedikleri çıkıyormuş.
DMLcım lütfennn öğrenn.:Saruboceq: Nerede ve ne kadar?
Acil lazım. Sabırsızlıkla bekliyorum bilgilerini.

canım aradım,hastanede çalıştığı için açmadı teli,meşgüle attı.Mesaj attım şimdi cevap bekliyorum,merak etme öğle arasında mutlaka dönüş yapar bana.
bende gitmek istiorum ona uzun zamandır.

canım öğrendim.Şimdi hani kızılayda tümay dersanesi var biliomusun orayı?
ordan dümdüz devam edicekmişsin sıhhıye tarafına bir sokak kesio orayı dedi,geç devam et dümdüz,sağ tarafta ki binaya bakarak yürü birinci yada ikinci kattaymış,ismi terapi cafeymiş.en son 20 tl ye bakıomuş.
gidince buraya yazar mısın,bakalım bilecek mi?ama özellikle mihriyeye baktır olur mu?fikriye değil.

canım öğrendim.Şimdi hani kızılayda tümay dersanesi var biliomusun orayı?
ordan dümdüz devam edicekmişsin sıhhıye tarafına bir sokak kesio orayı dedi,geç devam et dümdüz,sağ tarafta ki binaya bakarak yürü birinci yada ikinci kattaymış,ismi terapi cafeymiş.en son 20 tl ye bakıomuş.
gidince buraya yazar mısın,bakalım bilecek mi?ama özellikle mihriyeye baktır olur mu?fikriye değil.

Tamam canım. Ben bir öğreneyim yerini iyice. Pazartesi gitmeyi düşünüyorum.
Zafer çarşısının oralardaymış diye duymuştum ben de. Gidersem muhakkak yazıcam.
Bu arada 20 tl kahve falı fiyatı mı? Yoksa tarot da bakıyor mu? Bir de uzun sürüyor mu falı? Bunları da öğrenirsen sevinirim. Çünkü bazı falcılar laf olsun diye tarot da açıyor bilmedikleri halde. Yani bu kadın tarotta da iyi mi acaba? Yoksa sadece kahve falı yeterli mi? Eğer çok iyi bakıyorsa kahve falı da yeter. Çok soru sordum ama çok önemli benim için. Özellikle 10 dk bakıp kestirip atan biri olmasın istiyorum. Bunlar için cevabını bekliyorum canım. :-):

canım mihriye,yaklaşık yarım saat bakıyor,istediğin soruları sorabiliyorsun.arkadaşıma sordum o da en son 3ay önce gitmiş 20 tl miş fiyatı ozaman,şimdi arttı mı bilmiyorum.
tarot bakmıyor sadece kahve falına bakıyor.gitmeden mutlaka ara randevu al.
gidince bilgilendir bizi,memnun kalırsın umarım.
öptüm çok

Bugün terapi cafeye gidip nasıl bir yer olduğuna baktım. Çok kolay buldum. Bir binanın 2. katında. Yardımcılarıyla konuştum. Kartını aldım. Fal en az yarım saat sürüyormuş. Fiyat 30 lira. Biraz fazla ama umarım ki değer.
Ben girdiğimde 3 kız içerden çıktı. Suratlarını görmeniz lazımdı şok ve endişe dolu bakışlarla çıkıyorlardı. Arkadaşımla beni bile farketmediler o kadar dalgınlardı ki. Oldukça etkilenmişler sanırım.kaydirigubbakcemile3 Ama sormadım nasıl buldunuz diye onları öyle görünce. :/
Neyse kendim gidip görücem.
Gitmek istediğimiz günden 1 gün önce ya da gideceğimiz günün erken saatlerinde arayıp randevu alıyormuşuz. Mihriye mi Fikriye mi kararsızım herkes başka bir şey diyor dedim. Kadın hiç farketmez ikisi de çok iyidir zaten kardeşler dedi. DML Mihriye diyor sanırım ben de onu tercih edicem.
Salı gününe alıcam randevuyu. Sonra burada paylaşıcam olup bitenleri.
happy039.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
X