Ankara'daki Falcılar

kızlar dikmen de Yasemin diye bi falcı varmış önerir misiniz , numarası olan varsa bana gönderebilir mi , bi de eylül nerde bakıyor onun da nosu varsa gönderen olursa çoook mutlu olurum

selam kızlarrr. 9 eylül pazar günü arkadaşımla hadi falcıya gidelim eğlence olsun dedik.EBRU ALEV diye yalanci düzenbaz bir kadına gittik :KK43: bana kahve+tarot 50 tl arkadaşıma su falı baktı 100 tl :KK43: haram olsun.cafeden çıktıktan sonra ikimizede aynı şeyleri söylediğini anladık.iki kardeşli kim? iki isimli kim? eğitimci yönetici kim? batın böldende ağrılar var...e a harfli kim? sabahları yorgun uyanıp karışık rüyalar görüyosun.. gibi biton aynı cümle :SSS tam birrr fiyaskoooo sakınnn paranız boşa gitmesin. haa bu arada bu forumu takip ediyormuş inşşş görür bu yazdıklarımı!!! Türkiye 1.si falcıyım ben diyo bi de...para tuzağı resmen.

ebru alev'e bi arkadasımla gittik. Gerizekalılığıma ve su parasızlıkta verdiğim 100 liraya yanıp kül oluyorum. İkimize de aynı seylerı soylemıs olmasına kac puan vereceğimizi sasırdık... Google da 1.ciyim diyor iyi hoş da, sitesine ankaranın en iyi falcısı diye açıklama verirse öyle cıkar tabı :KK76: Ahhh eşşek kafamız ahhhhh!!!!!! Burayı da takip ediyormuş çok sevindim paramızı haram ettiğimizi görmüş olur böylelikle. Giden ve gidecek olan varsa,

eğitimci kim?
iki harfli kim?
iki kardeşli kim?
gibi soruları evinde hazırlayıp gitsin. Hepimize aynısı cıkıyor cunku. Ağladım ağlayacağım... Buldugum 3 cok iyi falcı varken ve herseyı tuttururlarken, 100 liraya 10 tane baktıracagım falı 10 dakikada havaya ucurmus olmayı hazmedemıyorum sanırım. Gecmısler olsun... bi daha gormek istemiyorum...

sankiii o arkadaşın benim :KK1::KK1::KK1: harammm olsun:KK47:

Bir gerizekalı olarak ben de bir kere gidip o parayı kaptırmıştım. Kadın abuk sabuk birşeyler söyleyip onay bekleyince 'hayır öyle değil' gibi birşey söyledim. O da ' ben Ankara'nın en iyisiyim ' diye çıkıştı bana o korkunç gözlerini patlata patlata. Bir de benim söylediğim ufacık birşeyden yakalamaya çalışıp bana ahlak dersi vermeye kalktı. Ne haddineyse? Neyse... Paraya da çok yanmıştım ama sinirlerim bozulmuştu çok fena halde.

cidden gözleri korkunççç :18: '' Şimdi bana böyle dediler,şöyle işaret ediyorlar...'' gibi diyip o gözlerle birleşinceee haa bi de bacaklarını aç otur olayı eklendiğinde tam filmlik... :KK47::KK51:

cidden gözleri korkunççç :18: '' Şimdi bana böyle dediler,şöyle işaret ediyorlar...'' gibi diyip o gözlerle birleşinceee haa bi de bacaklarını aç otur olayı eklendiğinde tam filmlik... :KK47::KK51:

Göz diyince aklıma bahçelideki Gülbaşak geldi bir de. O da tutturmuştu gözlerime bak diye. Tabi aldığı tepkiye göre devam edecek ya. Baktım ki hiç alakası yok söylediklerinin hiç tepki vermedim. Sinirlendi falan. Senden çok kötü enerjiler alıyorum dedi. Ben de bakma o zaman diyince para vermeden gidicem zannetti ki 'yok yok şimdi geçti' dedi:)
Ona da haram olsun verdiğim para...

Selam kızlar,

Bu topic i uzun süredir takip ediyordum üye olmak bugüne kısmetmiş. Birkaç yorumumu paylaşmadan edemeyeceğim. Öncelikle bu fal bir frekans işi o yüzden kimsenin günahını almak istemem.

Chadır Cafe-Bahçeli-Zeynep: Bilemedi, öyle oturduk 20 dakika. Ses çıkarmadıkca haklı olduğunu düşünüp devam etti. Bir arkadaşımla gitmiştik onu hiç bilemedi. Geleceği çıkar çıkmaz diyemem çünkü olmayan şeylerden bahsetti, nabza göre şerbet yaptı kimi zaman, sıkılıp soru bile sormadım. Gitmeyin paranıza yazık 35 TL.

Koyu Kahve-Bahçeli-Süheyla: Çok iyi niyetli bir insan, fala başlamadan sizi uyarır, sakın falları ciddiye alma bu yaptığımız terapi, ben geleceği bilemem elbette ki ama ya tutarsa diye eğlence amaçlı bak bu fala diye. Sohbet tadında çok tatlı bakıyor. Önce el falı sonra tarot sonra kahve, bir de isterseniz dedikodu falı. Benim için şimdiyi geçmişi nokta atışı ile bildi inanılmazdı :) Gelecek konusunda tarih verdi ama tarih verirken de "Şimdi 15 diyorum ama 20 olur 25 olur, içimden 15 geçiyor ama 15 gibi net olmak zorunda değil, ciddiye alıp kendini sakın şartlama" dedi. Neyse hala dedikleri olmadı belki zamanı vardır bilemiyourm.Ben çok beğenince bir arkadaşım da gitti ama onun için tam bir fiyasko oldu, geçmiş, şimdi falan hiç bilemedi. Fal sanırım gerçekten de frekans işi.

Deja vu- Bahçeli- Gül: Uzak durun yav. Birkaç kişi gittik hiçbirimizi bilemedi. Şaka gibi bir insan.

Asmaaltı(?)-Kızılay-Serhat: Şimdi nerede emin değilim uzuuun zaman oldu. Neyse işte çok iyi değil, dedikleri pek çıkmaz ama hoş muhabbet insandır. Eskiden acayip iyi bakarmış ama.

Pınar-Kızılay: Ya evet etkileyici kendisi hakkını vermek lazım, nokta atışı olarak geçmişi ve şimdiyi söyler size. Gelecek konusunda başarısız ama dedikleri hiç tutmadı ki çok da emin konuşurdu.Fanatiği boldur niye bilemiyorum.

Pınar'ın annesi Saliha Hanım: Evinde bakıyor Pınar hasta olunca. Dikmen'de evi. Tatlı kadın anne gibi :) Pınar'dan çok farklı değil, iskambil falı bakıyor, Pınar gibi. Geleceği tutturur mu bilemeyeceğim çok uzun vade vermişti.

Taynat- Kızılay-Meryem: Meryem iyidir hoştur birkaç kez gittim ama gözlemlediğim şey şu: sizin kafanızdakileri size söyler yani olayın nasıl olmasını istiyorsanız onu söyler böyle olacak der gelecekle alakası yok. Gitmeyin, gerek yok bence. İlk gidişimden sonra zaten ilki kadar şaşırtmadı beni, dediklerinin hiiiiiç biri olmadı.

Cidan- Kızılay- Rukiye: Sadece ben değil birkaç arkadaşım da söyledi BİLEMİYOR. Ha sizi çok güzel okur o ayrı, kaşınızdan gözünüzden, 2 kelimenizden olayı kavrar ve o yönden gider yine de ne yazık ki olmadı hiçbirrimize. Geçmişte bile kötü.

Engürü Pasajı'nın altında ZUZU diye dükkanı olan kadın: Sakın gitmeyin yav, bu kadar kötü olamaz ama zaten aşırı pahalı.

Eylül: Fala sadece terapi diye bakıyorsanız evet güzel, gidilir. Geleceğe dair 3 kişi gitmiştik, üçümüze de dedikleri çıkmadı üzgünüm.

ve geldik Yasemin Hanım'a: Tatlı bir bayan, güleryüzlü, samimi, hiç öyle korkulacak bir tarafı yok kızlar :) evinde bakıyor zaten çocuklarıyla yaşıyor, normal bir insan yani. Cafe falcıları gibi değil, ilginç bir deneyim açıkcası etkileniyorsunuz ister istemez, kesinlikle ağzınızdan laf almaz, sizin konuşmanıza gerek kalmaz o anlatır da anlatır. Bana birçok şey dedi daha çoğu için zaman var baya. Bir şey diyemem ama bir olay için 10 güne olur biter dedi, 20 gün geçti bir gelişme olmadı. Siz karar verin gidip gitmemek konusunda, diğerlerine benzemediği için gidin gitmeyin diyemeyeceğim ama hani her dediği çıkan bir falcımız olmayabilir. Forumda okumuştum yine; bilemediği 1 2 şey olmuş.

Şimdilik aklıma gelen isimler bunlar aslında Ankara'da baya falcı gezdim zamanında ama şu an net hatırladıklarım bunlar; yine sorunuz olursa yardım etmeye çalışırım ama :)

Sizin önereceğiniz falcı var mı peki? Leyla ve Rukiye'yi eledim. Kime gitsem napsam?

yasemın hnm adresını vermen mumkunmu yada numarasını cok acıl resmen bunalımdayım gıtmedıgım falcı kalmadı neredeyse

bugun sonunda gidebildim caramel kafedeki leyla hanıma 30tl.lik fal baktırdım kahve ve tarota.hemen hemen hayatımı döktü ve ileriye yönelik olarak ikiz cocugumun olacagını söyledi.devlet dairesinden bi teklf gelecegni söyledi.cıktıgım inasanla dün kavga ettik bitti demişti leyla hanımda bunun havalandırmıssın ve sakın sakın onun peşine gitme aramasını bekle elinden kacıracagını bildigi için bu şekilde davranıyo sana dedi. ayrılık olmadıgını söyledi.ve son olarak falımda tavuz kusu cıktı dileginin kabul olucagını söyledi.

Gelelim yolda gecerken beni tesadüfen asmalı konagın elemanı aklımı celdi ismine kadar söyleyecek dedi o derece bakıyo dedi bende dayanamadım orayada girdim ve helin hanımla tanıstım.oda kagıda ismimi ve burcumu yasımı yazdı.nekadar terstende olsa erkek arkadasımın adına kadar bildi.aynısını bu bayanda söyledi devlet dairesine gireceksin bu sene kesin dedi.evlilik gözüküyo önümüzdeki yıl ve senin ikiz cocugun olucak dedi.oda üstüne gitme sevgilinin dedi ve 7persembe sonra iyi haber gelicek dedi. 13 kasım senin için önemli dedi.beyaz ve mavi renklere dikkat et ugurlu renklerin dedi. nazar var sende dedi. birde kenzulü arş suresini 41 gün günde 1 kez oku dedi.perşembe aksamı yada cuma günü ismi azam duasını 7 kere oku dedi. p ile baslayan bir günde sevgilin seni arayacak dedi.yüzük gözüküyo falında dedi ve 7tane soru sor dedi.bunada 20tl ödedim. birde su falına baksam daha ayrıntılı olur dedi ama bende bu dediklerin cıksın hemen gelicem su falına baktırcam dedim :KK1: bakalım dedikleri çıkıcakmı:18:

Son düzenleme:
bugun sonunda gidebildim caramel kafedeki leyla hanıma 30tl.lik fal baktırdım kahve ve tarota.hemen hemen hayatımı döktü ve ileriye yönelik olarak ikiz cocugumun olacagını söyledi.devlet dairesinden bi teklf gelecegni söyledi.cıktıgım inasanla dün kavga ettik bitti demişti leyla hanımda bunun havalandırmıssın ve sakın sakın onun peşine gitme aramasını bekle elinden kacıracagını bildigi için bu şekilde davranıyo sana dedi. ayrılık olmadıgını söyledi.ve son olarak falımda tavuz kusu cıktı dileginin kabul olucagını söyledi.

Gelelim yolda gecerken beni tesadüfen asmalı konagın elemanı aklımı celdi ismine kadar söyleyecek dedi o derece bakıyo dedi bende dayanamadım orayada girdim ve helin hanımla tanıstım.oda kagıda ismimi ve burcumu yasımı yazdı.nekadar terstende olsa erkek arkadasımın adına kadar bildi.aynısını bu bayanda söyledi devlet dairesine gireceksin bu sene kesin dedi.evlilik gözüküyo önümüzdeki yıl ve senin ikiz cocugun olucak dedi.oda üstüne gitme sevgilinin dedi ve 7persembe sonra iyi haber gelicek dedi. 13 kasım senin için önemli dedi.beyaz ve mavi renklere dikkat et ugurlu renklerin dedi. nazar var sende dedi. birde kenzulü arş suresini 41 gün günde 1 kez oku dedi.perşembe aksamı yada cuma günü ismi azam duasını 7 kere oku dedi. p ile baslayan bir günde sevgilin seni arayacak dedi.yüzük gözüküyo falında dedi ve 7tane soru sor dedi.bunada 20tl ödedim. birde su falına baksam daha ayrıntılı olur dedi ama bende bu dediklerin cıksın hemen gelicem su falına baktırcam dedim :KK1: bakalım dedikleri çıkıcakmı:18:

selammlar bu karamel kafe nerdeydi cnm yaa bulamadımm ben dün bi türlü tarif edebilir misin yerini :)

arkadaşlar arkadaşım bir falcıya gitmiş su perisi kafede kader hanım çok beğenmiş
isim olarak söyledi diyorr.. harf diilde direk isim söylemiş :) siz gittiniz mi önerir misiniz??
çok merak ettim bende gidicem yarın... gene anlatırımm ben gidince size deneyimimi..
giden varsa yorumunu yazabilir mi??

selam kızlarrr. 9 eylül pazar günü arkadaşımla hadi falcıya gidelim eğlence olsun dedik.EBRU ALEV diye yalanci düzenbaz bir kadına gittik :KK43: bana kahve+tarot 50 tl arkadaşıma su falı baktı 100 tl :KK43: haram olsun.cafeden çıktıktan sonra ikimizede aynı şeyleri söylediğini anladık.iki kardeşli kim? iki isimli kim? eğitimci yönetici kim? batın böldende ağrılar var...e a harfli kim? sabahları yorgun uyanıp karışık rüyalar görüyosun.. gibi biton aynı cümle :SSS tam birrr fiyaskoooo sakınnn paranız boşa gitmesin. haa bu arada bu forumu takip ediyormuş inşşş görür bu yazdıklarımı!!! Türkiye 1.si falcıyım ben diyo bi de...para tuzağı resmen.

bende gitmiştim zamanında sölediklerinin hiç biri çıkmadı gitti paracığım o kadar para veriyorsun sadece 3 soru sor diyor manyakmıdır nedir canım ne isterse okadar sorarım zaten bir dahada gitmedim kızılayda çok falcıya gitmişimdir ama birazda fal frekans işi son zamanlarda arada bir karanfil de simit bahanedeki hülya hanıma gidiyorum ve şimdilik çok memnunum diğer gittiğim falcılara göre %80 daha iyi diyebilirim önceden rukiyeye giderdim son zamanları zırbalamaya başladı vede insanlardan kaçar oldu paraya doymuş diğer falcılar gibi

Leylanın dedikleri çıkarsa yazar mısın şekerim , ben de onun dedklerini heyecanla bekliyorum. :)

bende gitmiştim zamanında sölediklerinin hiç biri çıkmadı gitti paracığım o kadar para veriyorsun sadece 3 soru sor diyor manyakmıdır nedir canım ne isterse okadar sorarım zaten bir dahada gitmedim kızılayda çok falcıya gitmişimdir ama birazda fal frekans işi son zamanlarda arada bir karanfil de simit bahanedeki hülya hanıma gidiyorum ve şimdilik çok memnunum diğer gittiğim falcılara göre %80 daha iyi diyebilirim önceden rukiyeye giderdim son zamanları zırbalamaya başladı vede insanlardan kaçar oldu paraya doymuş diğer falcılar gibi

Bence Rukiye hem bize hem kendine yazık etti, eskiden ne güzel bakardı şimdi %50 bakıp %50 sallıyor. keşke eski günlerine dönse, hep ona giderim walla. geçen yıla kadar ankaradaki en iyi falcı oydu bence.

bende bu hafta caramel cafede leyla hanıma gitti 10liralık baktırdım bana da ikizin olacak devletten bir kağıt sevinci alacaksın dedi :)))))) ablamla birliklte asmalı konakta mehtaba gittik ve mehtabı öneririm çok doğal bir kadın ve bence iyi bakıyor

bende bu hafta caramel cafede leyla hanıma gitti 10liralık baktırdım bana da ikizin olacak devletten bir kağıt sevinci alacaksın dedi :)))))) ablamla birliklte asmalı konakta mehtaba gittik ve mehtabı öneririm çok doğal bir kadın ve bence iyi bakıyor

yazılanları okuduktan sonra anladım ki herkese aynı şeyleri söylüyor.bana da ikiz çocuklarımın olacağını,2 erkek arasında kalacağımı,eski sevgilimin eri döneceğini ve devletten bir kağıt alacağımı söylemişti.bu gibi şeyleri okuyunca her defasında kendime çok kızıyorum.yasemin hanıma gidip de falı çıkan yok mu arkadaşlar?

Kızlarrr bu ara bende taktım kafayı gitmek istiyorum.. Kimi önerirsiniz ? Nereye gidebilirim? Yardımcıı olursanız sevinirim :)

X