Ankara'daki Falcılar

Fikriye ve mihriye ancak moral verir pof poflar bak şu çirkin ördek yavrusunun yaptığına bayraklı biyerden iyi haber var fln fln ama hiç bir şey tutmaz fala bakarken de hep yüzüne ve tepkilerine bakıp öyle yorumlar yapar sen de bildi sanısın ama iyi falcı değiller

Hadi yaaaa geçmişi ve anı tutturdu gibi gelmişti ve genel değil baya nokta atışları oldu aslında
benim çirkin ördek ile ilgili söyledikleri pek hoşuma gitmemişti. Bundan hayır yok ödleğin teki gelecek yok unut kızım dedi moralim bozulmuştu. şimdi bilemiyor çıkmaz diyorsanız boşuna üzmeyeyim kendimi :KK52:

Hadi yaaaa geçmişi ve anı tutturdu gibi gelmişti ve genel değil baya nokta atışları oldu aslında
benim çirkin ördek ile ilgili söyledikleri pek hoşuma gitmemişti. Bundan hayır yok ödleğin teki gelecek yok unut kızım dedi moralim bozulmuştu. şimdi bilemiyor çıkmaz diyorsanız boşuna üzmeyeyim kendimi :KK52:

benim bir arkadaşım mihriyeye baktırmıştı hayatındaki en önemli şeyi bilmişti hatta. Ama onu fal baktırmaya götüren mihriyenin çok yakınıydı, banada iyi bakacağını bilsem gidicem aslında, çiğdemin son dedikleri hiç tutmadı çünkü. Başlarda iyi tutturmuşdu çiğdem ilk tarihleri özellikle ama devamı gelmedi..

Karamel'deki Leyla'ya gideceğim gidersem.
Bir de Nur'a. Nur 20 lira gerçi ama Leyla 5 lira.
Her zaman gidilir ona bence. Dedikleri çıkıyor hep bana.

Karamel'deki Leyla'ya gideceğim gidersem.
Bir de Nur'a. Nur 20 lira gerçi ama Leyla 5 lira.
Her zaman gidilir ona bence. Dedikleri çıkıyor hep bana.

Nuru tavsiye ederim nokta atışları vardı hatta bazı söyledikleri çıktı ama kısa bakar. fikriye konusunda hala aklım karışık ana yönelik ve benimle ilgili olanlar isabetliydi ama zaman gösterecek 5 ay için önemli bir öngörüsü oldu bakalım çıkarsa yazarım :KK53: ama düşündüğüm kişi için söyledikleri moralimi bozdu hala etkisindeyim adamı bırak dedi yaaa :KK50:

Üzme kendini canım sana da benim dediklerimi demiş yani en azından benzeri şeyler ha

Nuru tavsiye ederim nokta atışları vardı hatta bazı söyledikleri çıktı ama kısa bakar. fikriye konusunda hala aklım karışık ana yönelik ve benimle ilgili olanlar isabetliydi ama zaman gösterecek 5 ay için önemli bir öngörüsü oldu bakalım çıkarsa yazarım :KK53: ama düşündüğüm kişi için söyledikleri moralimi bozdu hala etkisindeyim adamı bırak dedi yaaa :KK50:

Nur'a zaten gitmiştim daha önce.
Dediklerini çok hatırlamıyorum ama çok önemli birkaç şey gerçekleşti.

Ben de fikriye ya da mihriye'den birine baktırmıştım.
Bana da sevdiğim kişiyle alakalı sen asla bununla olmayacaksın demişti.
Ama beraberliğimiz oldu, bana aşık oldu, hatta sonunda onu ben istemedim ve ayrıldım.
Hala beni sevdiğini söyler. Ayrılalı 1 ay dolmadı gerçi. :KK70:
Takılma falcıların laflarına bence. O anlık dinle ve geç.
Önemli olan senin ne yaşayacağına inandığın.

Arkadaşlar, reklam kokan mesajları ayırt edebiliyor sunuz değil mi? bunu yazmamdaki maksat aslında, biz Ankara da falcı ararken bu basit reklam ayaklarıyla bizi saf sanan falcılara hayret ediyorum.ve aslında beni en çok rahatsız eden bize fal bakan bu falcılar....
gercekten kendine güvenen falcı burada reklama gerek duymaz.demekki bu sitede kaç arkadaşımız bu falcılarla kandırılmış. yazık bize....
bana bakacak falcı benden akıllı olmalı. buradan tüm arkadaşlara demem o ki, ne paranıza nede zamanınıza şu aptal reklamlarıyla bizi kandırmaya calışan falcılara uyanık olun.biz burada en iyisi için paylaşım yapıyoruz.

bende denedim efsun güzel bakar,elif ışıkta iyidir favorim ise ilkay

Sevgili Rana32, öncelikle değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Bahsedilen sitede bende Efsun hn, Meral hn kahve ve Eren beye tarot baktırmıştım. Ama sizin favoriniz İlkay hn da baktıracağım. Hoşçakalın.

Ben denedim. Efsun'a baktırdım 2 kez. Memnun kaldım.
Dediklerinin bir kısmı 2 falda da oldu.

Sevgili Tryamour, daha önce Efsun hanımı hiç beğenmediğinizi, resmen hayal dünyası çizdiğini ve herkese aynı şeyleri söylediğini paylaşmıştınız. Sanırım falları gerçekleşince görüşünüz değişti.
Sorun değil bu topikte iyide kötüyüde paylaşıyoruz. Hoşçakalın.

Sevgili Tryamour, daha önce Efsun hanımı hiç beğenmediğinizi, resmen hayal dünyası çizdiğini ve herkese aynı şeyleri söylediğini paylaşmıştınız. Sanırım falları gerçekleşince görüşünüz değişti.
Sorun değil bu topikte iyide kötüyüde paylaşıyoruz. Hoşçakalın.

Öyle demiştim şimdi hatırladım.
Biriyle yazışmıştım çünkü ve ona da aynı şeyleri söylemişti, o yüzden hiçbir şey bilmiyordur kesin diye düşünmüştüm.
Ama sonra fikrim değişti, doğru.

ay ama bunların hepsi sürekli çevrimdışı.. off yaa ne zaman online oluyorlar kimbilir? efsun u denemek isterim ben de..

Acilen kendisini arıyorum. Eskiden Ortakoy Cafedeydi yıllar once. Kendisini nasıl bulabilirim? Lutfen yardım!!

bende denedim efsun güzel bakar,elif ışıkta iyidir favorim ise ilkay

Sevgili RANA32,kahve falımı tarot falımı baktırdınız? Yada sizce hangisi kahve falında hangisi tarot falında başarılı? Paylaşırsanız sevinirim. Hoşçakalın.

Son düzenleme:
ay ama bunların hepsi sürekli çevrimdışı.. off yaa ne zaman online oluyorlar kimbilir? efsun u denemek isterim ben de..

Sevgili ozlem_ozi, bahsettiğimiz bu siteyi akşam saatlerinde hatta ve hatta gece saatlerinde online bulabilirsin. Hoşçakal.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ne zamandır yazamadım kusura bakmayın. Deniz'in numarasını isteyenler olmuş ancak özelde mesaj hakkım yok nasıl yaparız bilemedim :/// Bu arada Sevgi cafe Nur'u beğendiğimi söylemiştim vee dedikleri de çıktı arkadaslar. Çıkınca ararsın diye net konusmustu hatta. Guzel yanı bılemediği bişey olmadı nurun. Tavsiye edebilirim artık gonul rahatlıgıyla. Denizi de kaçtır soyluyorum, Gözlüklü, bandana takıyor , mavı gozlu bahcelıde bakıyordu umitkoye tasındı. Çiğdemin de ankaradan gittiği iyi olmuş beni deli etmişti :))))) Bu arada Ebru alev yazan olmuş, ben gitmiştim yıllar once, bildikleri oldu ama cıkmadı ileriye yonelik...

X