Sayfa: 2/2 İlkİlk 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bebegime mektup....

1. Konu Sahibi : efee #11
    Miniğim seni o kadar çok bekledikki hala geldiğine inanamıyoruz,bugün seni içimde daha bir derinden hissetmeye başladım,minicik ellerini,ayaklarını gördük ilk defa,sen bizim mucizemizsin,allahıma seni bana verdiği için şükürler ediyorum,iyiki geldin mutlu sıcacık yuvamıza,annesizliğimi anne olarak unutturacaksın sen bana canım yavrum...

2. Konu Sahibi : efee #12
    Miniğim seni o kadar çok bekledikki hala geldiğine inanamıyoruz,bugün seni içimde daha bir derinden hissetmeye başladım,minicik ellerini,ayaklarını gördük ilk defa,sen bizim mucizemizsin,allahıma seni bana verdiği için şükürler ediyorum,iyiki geldin mutlu sıcacık yuvamıza,annesizliğimi anne olarak unutturacaksın sen bana canım yavrum...

3. Konu Sahibi : efee #13
    ilk kundağın ben oldum yavrum
    ilk oyuncağın ben oldum

acı nedir, tatlı nedir... bilmezdin
    dilin damağın ben oldum
    elinin ermediği, dilinin dönmediği çağlarda yavrum
    kolun kanadın ben oldum
    dilin dudağın ben oldum

...

artık isterlerse adımı söylemesinler bana
    onun annesi diyorlar...
    bu yeter sevgilim, bu yeter bana

...

gün oldu kırdın... incinmedim
    ilk oyuncağın ben oldum yavrum
    son oyuncağın ben oldum

layık değildim, layık gördüler
    annen oldum yavrum, annen oldum
    (ARİF NİHAT ASYA)

güzel kızım, Rabbimin emaneti... Hep hayırlı ve sağlıklı ol emi...

4. Konu Sahibi : efee #14
    Hepsı cok guzeel kızlar yuregınıze saaglık rabbım meleklerımızı bızlere bagıslasııın

5. Konu Sahibi : efee #15
    selam kızlar;
    benımde 7 aylık bebegım var.. yazdıklarınızı tek tek okudum ve okurkende agladım.. naptınıızz boleeee:)) anne olmaakkkkk cok zor ve okadaaaaardaaaa cooooookkkkkkkkkk guzzeeeelllllllllllllllllllllll:))))derınımmmmmm senı cokk sevıyorumm balbocegım benım....

6. Konu Sahibi : efee #16

kızımaa

Meger anlamsizmis hayat... amacsiz,mucadelesiz,huzursuz yada mutsuz...Tanimini,tarifini yapamadigim bosluklarim varmis hayatta.Bir varmis yada bir yokmus.Gecen zamana nokta koydugum baslangicimsin...Bizi yuvamizi gercek bir aile yapacaksin.HAYATIMIZA HOSGELDIN BEBEGIM...suan tam 25 haftalıksın seni sabırsızlıkla bekliyoruz çok merak ediyoruz canım kızım hayırlısıyla kucagımıza gel artıkkk......

7. Konu Sahibi : efee #17
    Minik meleğim, güzel kızım hayatımıza hoşgeldin şimdiden renklendirdin dünyamızı geldiğin zaman nasıl güzel bir dünya olacak bizim için tahmin bile edemiyorum.
    Duygularını belli edemeyen dünyanın en yakışıklı erkeği senin baban derdim ya özür dilerim şimdilerde sana olan duygusunu daha net anlıyorum.
    Her sabah sana kocaman kocaman binlerce öpücük konduran adam senin yakışıklı baban...
    İlk aşkın ve ben seni sabırsızlıkla bekliyoruz...

8. Konu Sahibi : efee #18
    Giriş tarihi
    Oct 2011
    canimmmm oglumm
    seni cok seviyorummm
    hayatima anlam kattin canima can nefesime nefes oldun varligini bilmek o kadar huzur veriyo ki simdiden sensizligi dusunemiyorum
    Rabbim seni korusun esirgesin hayirlisiyla kucagima alacagim gunu iple cekiyorum
    yasam kaynagimsin can yoldasim olacaksin
    minik yavruuum sabirla heyecanla bekliyorum annem iyi ol gell

Sayfa: 2/2 İlkİlk 12