Klomen kullanıp da, İkiz ve Üçüz Hamile kalan var mı?

Canım benim yaş 34:) bence gayet iyi yaşın
Regl kaçıncı günü başlıyorsun. Kist yapıyormus ya kontrolsüz kullanımı bilemedim gerçi gösterecem Dr a dedin ama kişiye özel doz veriyorlar ya ben günde 2 akşam içiyorum mesela
BANA DA GÜNDE İKİ Bİ SABAH Bİ AKŞAM İLE BAŞLATMIŞTI.ÇOĞUL İSTEDİĞİM İÇİN YÜKSEK DOZ VERİYORUM DEDİ.BAKALIM İZİN ALABİLİRSEM YİNE GİDERİM AMA ÇOK SIKINTI OLUYOR SÜREKLİ İZİN ALIP GİTMEK.KIZMAZ İNŞALLAH NİYE GELMEDİN DİYE :KK70: .yaşım 31 ama 3-4 çocuk istiyoruz Allah verirse.o yüzden korkuyorum biraz yaşım geçer diye

Merhaba kizlar onceki yazilanlari okuyup cok heycanlandim. Bende cok cok cooook ikiz bebek istoyorum banada yardam edermisiniz

Klomeni adetin beshinci guni kullanip bashlicam 5 gunden sonra nezaman ilishkiye girmeli bilen varmi.

9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
17. gün 36,6 +
18. gün 36,7
Canım bak bu topiği okudum biraz senin gibi klomen kullandıktan sonra ateşi bir süre sabit gidip sonradan yükselen arkadaş olmuş. Devamında ne olduğunu okuyorum hala. Bir göz at istersen melegim can melegim can

Sonradan yavaş yavaş yükselmiş sonradan çatlamış sanırım kuzum sen değerlendirmeyi bırakma gün aşırı devam et🥰 görünce hemen sana yazayım dedim
Sagdaki çatladı ama ondan eminiz kuzum. 17mm olan bu kadar geçikir mi yaa sinir oldum dün gece degerlendirdik bugünü boş geçecem yarın akşam yine devam bir boş bir dolu inşallah sagdaki tutarda soldakiyle ugraşmaya gerek kalmaz 😂😂

X