polikistik over doğumdan sonra devam edermi?

selam bebğini sağlıkla doğurur kucağına alırsın dilerim. korkmana gerek yok bebek hareketlerni ancak 20li haftalardan sonra hissedebilirsin. kasık ağrıları çok şiddetli değil ise beraberinde idrarda yanma ya da akıntı yoksa sorun olmaz dinlenme ve bol su içmek seni rahatlatabilir. ancak devam etmesi durumunda mutlaka takip doktoruna başvurmalısın. sevgiler.
Merhaba ben ilk defa burdan bılgı alıyorum 3 ay once doktorum bana yumurtalıklarında kıst war polıkıstık overe benzıyo dedı 4 aydırda korunmuyodum tesadufen öğrendım. şimdi klomen kullandım adetımle bırlıkte 17, günde sol yumurtalıgım 17,50 buyuklugundeydı sağ yumurtalık 9 felan yarın tekrar gıtcem doktora inşallah çocuk sahıbı olurum yaşım 24 ama çok korkuyorum olmaz diye siz ne diyosunuz bu duruma :KK43:

merhaba ben hamile kalmak istediğimde pko olduğumu öğrendim ve doktorum bana şeker ilacı almamı ve gün aşırı da ilişki önerdi ve 6 ay sonra hamile kaldım şu an 7 aylık bir oğlum var.(sezaryan ile doğum yaptım)
benim merak ettiğim, bu durum devam eder mi? (4 aydır adet görüyorum ve şu an adetlerim düzenli) ve ileride 2.bebek düşündüğümüzde tekrar tedavi olmam gerekir mi?
teşekkürler
Merhaba . Yaklasik 11 yil olmus siz konuyu acali ama merak ettim. Bende ayni durumdayimda. Bir oglum var ilac tedavisi ile oldu. Normal dogum yaptim ve adetlerim baya duzenli yani gunu gunune. Emzirme doneminde 5 6 gun sasardi 5 aydir emzirmiyorum baya duzenli. Acaba doğum yapmak etkilimi. Sizde durum ne oldu 2. Bebeginizde zorlandinizmi

X