Sıvı matik deterjanlar.. Omomatik, persilmatik vs.

Amonra

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
13.349
316
Kızlar bu aralar reklamlarda bi çok markanın sıvı matik deterjan formları var. Omo, Persil bunlardan bi kaçı. Suda çabuk çözünme özelliğiyle çamaşırlara ve lekelere daha çok nüfuz edeceğini düşünüyorum.

Kullanıp da memnun kalan var mı yorumlarınızı bekliyorum

Kızlar bu aralar reklamlarda bi çok markanın sıvı matik deterjan formları var. Omo, Persil bunlardan bi kaçı. Suda çabuk çözünme özelliğiyle çamaşırlara ve lekelere daha çok nüfuz edeceğini düşünüyorum.

Kullanıp da memnun kalan var mı yorumlarınızı bekliyorum

ben persilinkini kullandım ve çok memnunum hatta daha önce kosla venishle çıkmayan lekemi çıkardı

ben persilinkini kullandım ve çok memnunum hatta daha önce kosla venishle çıkmayan lekemi çıkardı

bu kadar etkilimifisfisfis ne kadar koyuluyor acaba. yani şuan yeni çıktıkları için fiyatları baya tuzlu. küçükler ayrıca.
eyvahedigeldismile

zamanla düşer fiyatları sanırım ama ben de heyecanla denemeyi bekliyorum

omomatik sıvı jel deterjan dia da indirimde 9.90 arkadaşlar. denemek isteyenlere duyrulur. ben aldım ama henüz denemedim

carreforda nmunesini vermişler anneme
geçen haftasonu denedi
ne güzel kokuyor bu diodu kokusu oldukça etkili ve güzelmiş
temizliğinden şikayet etmediğine göre onu da beğenmiş:)
ve küçük bi numune idi
zaten bunlar konsantre çok kullanılması gerektiğini sanmıyorum az mikatarı bile yeterlidir

evet çok güzel kokuyo ve küçüçük bi kapak yeterliymiş. çamaşırlara lekelere direk uygulanabiliyomuş. çamaşırları yıpratmaz ve renklerine zarar vermezmiş. denicem bakalım. ama kokusu çok güzel çok

yani hani tablet seklinde bulaşık makinesi deterjanları var ya ben jel olanını kullanıyorum makinede hem daha uzun süre gidiyor hemde kalıntı kalmıyor

yani hani tablet seklinde bulaşık makinesi deterjanları var ya ben jel olanını kullanıyorum makinede hem daha uzun süre gidiyor hemde kalıntı kalmıyor

Canım bende tam tersini düşünüyorum. Müşteri servisi bana sıvı kullan dedi kullandım ama sonuç fiyasko, hala duruor deterjan, tablete geçtim sonuç mükemmel.

bende tablette aynı seyi yaşadım hersey deterjan artıkları beyaz beyaz tozlar sıvıdan memnunum

Omo'nun verilen eşantiyonunu beyazlara denedim. Sonuç: Suya sokulup sıkılmış gibi çamaşırlar! Rezaletti. Zaten o küçücük kapak deterjanın onca çamaşırı temiz yıkayacağı iddasına çocuklar bile inanmaz.:umursamaz: Renklilerime Perwoll kullanıyorum uzun zamandır. Perwoll bu Persil, Omo gibi anormal derecede pahalı ve işe yaramaz deterjanlardan bin kat daha iyi, çok da ucuz.

ben sadece perwol un hassa çamaşırlar için olanından kullanıorum ama ii yani yıpratmıo

pervolden ben de memnunum
omo sıvı deterjanda geyet güzel
memnun kaldım açıkçası

Omo'nun verilen eşantiyonunu beyazlara denedim. Sonuç: Suya sokulup sıkılmış gibi çamaşırlar! Rezaletti. Zaten o küçücük kapak deterjanın onca çamaşırı temiz yıkayacağı iddasına çocuklar bile inanmaz.:umursamaz: Renklilerime Perwoll kullanıyorum uzun zamandır. Perwoll bu Persil, Omo gibi anormal derecede pahalı ve işe yaramaz deterjanlardan bin kat daha iyi, çok da ucuz.

bu tür deterjanları makine su alırken koymak gerektiğini biliyorsunuz değil mi dostum?
zira ben uzun zamandır sıvı kullanıyorum ve memnunum.

ben omomatiğin konsantre sıvı olanı ile ev temizliği yapıyorum. Halı siliyorum pırıl pırıl yapıyor, halıdaki lekeleri de çıkarıyor. Lamineleri siliyorum yine pırıl pırıl parlatıyor. Çok memnun kaldım doğrusu. Çok da güzel kokuyor.Tavsiyae ederim.

ben omomatiğin konsantre sıvı olanı ile ev temizliği yapıyorum. Halı siliyorum pırıl pırıl yapıyor, halıdaki lekeleri de çıkarıyor. Lamineleri siliyorum yine pırıl pırıl parlatıyor. Çok memnun kaldım doğrusu. Çok da güzel kokuyor.Tavsiyae ederim.

evet güzel kokuyor gerçekten
ev temizlemek hiç aklıma gelmemişti
rinso aldım geçenlerde indirimdeydi
beğenmedim omo kadar iyi değil sıvı matiği

Sıvı matıklere karsı nedense bir on yargım var.
Sankı toz deterjan kadar iyi temizlemezmis gibi geliyor bana.
Ama aslında alıp hic denemedim. belkı dusundugumun tam tersıde olabılır, bilemiyorum.
Perwoll'un 3 farklı cesidinide giysi turlerıme gore tuketıyorum.
Fakat makına daha su almadan, sıvı deterjanı makınanın gozune doktugumde hemencecik akıp gidiyor bu yuzden pek tercıh etmıyorum, camasır makınasının basında durupda ne zaman su alacagınıda bekleyemem acıkcası.
O yuzden forever toz matik a.s

X