Yeni yasa, tek yumurtayla hamile kalan var mı? Gerçekten şans %20 mi?

kızlar yasadan yeni mi haberdar oldunuz..
tek embriyo transferiyle hamile kalanlar topiği var hamile olanlarda ama işte herşey Rabbin izniyle.
zamanı gelmişse vesile olur olur..
ama şans çok düşük..
normal gebelikten pek farkı kalmadı tüp tedavisininde..
ben 1 aşılama 1 tüp tedavisi geçirdim..
ve bugün gittim aşılama kararı çıktı yine ne saçma dimi..
tüpten aşılamaya dönmek..
spermler düzelmiş olsa anlıyacam ama o da değil..
sadece sayı 4,5 milyondan 10 milyona yükselmiş hepsi bu..
hareket ve morfoloji 0..
herkes için hayırlısı ne diyelim..
durmadan hayatlarımızla oynuyorlar..
canları sıkıldıkça birşey çıkarıp birşey değiştiriyorlar..

Niye tüpten aşılamaya döndüler ki eğer hareket ve morfoloji 0 ise... Bizim de hareket ve morfoloji 0 sayı ise 20 milyon civarında ama biz tüp yaptırıyoruz... Ben şimdiye kadar hiç aşılama yaptırmadım direk tüp dediler çünkü.... morfoloji %3 ün altındaysa aşılama yapılmıyor.. Bu da bu yeni çıkan yeni yasa ile değişti mi yoksa... :1no2:

Niye tüpten aşılamaya döndüler ki eğer hareket ve morfoloji 0 ise... Bizim de hareket ve morfoloji 0 sayı ise 20 milyon civarında ama biz tüp yaptırıyoruz... Ben şimdiye kadar hiç aşılama yaptırmadım direk tüp dediler çünkü.... morfoloji %3 ün altındaysa aşılama yapılmıyor.. Bu da bu yeni çıkan yeni yasa ile değişti mi yoksa... :1no2:

Bizimde sayi 20 milyon ama ileri hizli ve morfoloji 0 . ameliyat olduk gecen ay bakalim degisiklik olacak mi? Ilaclar kurler full devam ediyoruz bakalim.

yasayla durmadan oynuyorlar ki zaten ne ne zaman değişti bilmiyoruz bile..
valla bize önce aşılama olmadan tüp olmaz dediler..
hem de sayı 4,5 milyonken..
tamam dedim 1 aşılama oldu sonra tüp kararı çıkardılar..
şimdi yine aşılamaya döndüler bilmiyorum ne nedir artık aklım almıyor bu insanların işini..
saçma sapan işler işte her zamanki gibi..

Bizimde sayi 20 milyon ama ileri hizli ve morfoloji 0 . ameliyat olduk gecen ay bakalim degisiklik olacak mi? Ilaclar kurler full devam ediyoruz bakalim.

Krisciğim ben kaçırmışım ameliyatı, çok geçmiş olsun, umarım tüp bebeğe bile gerek kalmaz ameliyattan sonra.

X