Sayfa: 1/17 12311 ... SonSon
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'da lamina diş (yaprak porselen) yapan klinik arıyorum

1. Konu Sahibi : rozelinda #1

Ankara'da lamina diş (yaprak porselen) yapan klinik arıyorum

Merhabalar, benim dişlerimde hiç bir sağlık sorunu yok ne çürük nede dolgu. Fakat ön dişlerim sarı ve biçimsiz. Dişlerimi kestirmek veya söktürmemek için şimdiye kadar yeni bir diş düşünmemiştim. Fakat geçenlerde okuduğum bir yöntemle dişleri kestirmeden veya çektirmeden bir çeşit yaprak porselen ile yeni ve güzel bir dişe sahip fikri bana cazip geldi. İstanbulda bir kliniğe sordum 4 dişe 4000 TL dediler çok fazla geldi açıkcası. Ankarada daha önce yaptıran ve memnun olan varmı acaba? birde yer ve fiyat hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..

Bu arada yaptırdım kızlar, aşağıda resimlerim var, merak edenleriniz olur ise..

Yukleresim.com

Yukleresim.com

Yukleresim.com
    Düzenleyen: rozelinda Düzenleme Tarihi : 16-06-2011 Düzenleme Saati :10:49

2. Konu Sahibi : rozelinda #2
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    ayy bende merak ediyorum fiyatlar nasıl acaba

3. Konu Sahibi : rozelinda #3
    Buradan bir arkadaşla görüştüm, kendisi geçen yaz tanesi 400 TL den yaptırmış, gayet memnun olduğunu söyledi. Başka yaptıran varmı acaba?

4. Konu Sahibi : rozelinda #4
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    evet bende bu konuyu merak ediyorum aslında.minumum hasarla maxsimum çözüm gibi geliyor bana.yalnız normal kaplamalar kadar uzun ömürlü oluyormu acaba?o kadar para verip birkaç yıl sonra yenilemek bizi aşar çünkü.dişin tanesi bin lira gerçekten çok fazlaymış.

5. Konu Sahibi : rozelinda #5
    Şimdiye kadar 2 yerle görüştüm, adedi 500TL civarı laminelerin..ama kararsızım ya, sonradan pişman olmak istemiyorum, ankarada referans verebilecek yerler varmı acaba?fikri olan..

6. Konu Sahibi : rozelinda #6

Dişlerimi yaptırdım, üst 6 adet laminate...diş etlerime pempe estetik yapıldı..
    Düzenleyen: rozelinda Düzenleme Tarihi : 27-07-2010 Düzenleme Saati :09:59

7. Konu Sahibi : rozelinda #7
    Çok güzel olmuş, güle güle kullan. Dişlerinin eski hali nasıldı acaba?
    Ben de düşünüyorum Ankara'da bu işi iyi yapan bir doktor arıyorum. Sen memnun musun peki şuan? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?

8. Konu Sahibi : rozelinda #8
    Alıntı Luines kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çok güzel olmuş, güle güle kullan. Dişlerinin eski hali nasıldı acaba?
    Ben de düşünüyorum Ankara'da bu işi iyi yapan bir doktor arıyorum. Sen memnun musun peki şuan? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?
    Merhabalar, ben yaptıralı 1 ayı geçti, çok şükür kendi dişim gibi kullanıyorum. Şöyle anlatayım canım, diş etlerimde bir sıkıntım vardı, önce onlara pempe estetik yapıldı.Gülerken diş etlerim çok görünüyordu, artık nerdeyse hiç görünmüyor. Bunun dışında üst 6 dişim empress ll laminate yapıldı. Alt 2 dişimede estetik dolgu yapıldı. Bütün bunlar için 3000TL ödedim. Daha önce çok araştırdım, en uygunu ve en mantıklısını burası yaptı. Ben çok memnun kaldım. Laminateler diş başına fiyatı 500TL civarı canım, fakat doktorum bana toplamda uygun bişeyler yaptı. Diğer işlemler için ücret almadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Bu arada eski halimide koyuyorum, ordan bakarsın..

9. Konu Sahibi : rozelinda #9
    Alıntı rozelinda kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhabalar, ben yaptıralı 1 ayı geçti, çok şükür kendi dişim gibi kullanıyorum. Şöyle anlatayım canım, diş etlerimde bir sıkıntım vardı, önce onlara pempe estetik yapıldı.Gülerken diş etlerim çok görünüyordu, artık nerdeyse hiç görünmüyor. Bunun dışında üst 6 dişim empress ll laminate yapıldı. Alt 2 dişimede estetik dolgu yapıldı. Bütün bunlar için 3000TL ödedim. Daha önce çok araştırdım, en uygunu ve en mantıklısını burası yaptı. Ben çok memnun kaldım. Laminateler diş başına fiyatı 500TL civarı canım, fakat doktorum bana toplamda uygun bişeyler yaptı. Diğer işlemler için ücret almadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Bu arada eski halimide koyuyorum, ordan bakarsın..

Teşekkürler canım gerçekten çok hoş olmuş güle güle kullan. Doktor uzman mıydı acaba? Bir de nerede yaptırdığını öğrenebilir miyim?
    Düzenleyen: Luines Düzenleme Tarihi : 27-07-2010 Düzenleme Saati :23:29

10. Konu Sahibi : rozelinda #10
    Çok sağol canım, Çankayada özel bir klinikte yaptırdım. Sana özelden mail attım, bakabilirsin..

Sayfa: 1/17 12311 ... SonSon