Ankara'da lamina diş (yaprak porselen) yapan klinik arıyorum

poldi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
1.171
778
47
Merhabalar, benim dişlerimde hiç bir sağlık sorunu yok ne çürük nede dolgu. Fakat ön dişlerim sarı ve biçimsiz. Dişlerimi kestirmek veya söktürmemek için şimdiye kadar yeni bir diş düşünmemiştim. Fakat geçenlerde okuduğum bir yöntemle dişleri kestirmeden veya çektirmeden bir çeşit yaprak porselen ile yeni ve güzel bir dişe sahip fikri bana cazip geldi. İstanbulda bir kliniğe sordum 4 dişe 4000 TL dediler çok fazla geldi açıkcası. Ankarada daha önce yaptıran ve memnun olan varmı acaba? birde yer ve fiyat hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..

Bu arada yaptırdım kızlar, aşağıda resimlerim var, merak edenleriniz olur ise..

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan bir arkadaşla görüştüm, kendisi geçen yaz tanesi 400 TL den yaptırmış, gayet memnun olduğunu söyledi. Başka yaptıran varmı acaba?

evet bende bu konuyu merak ediyorum aslında.minumum hasarla maxsimum çözüm gibi geliyor bana.yalnız normal kaplamalar kadar uzun ömürlü oluyormu acaba?o kadar para verip birkaç yıl sonra yenilemek bizi aşar çünkü.dişin tanesi bin lira gerçekten çok fazlaymış.

Şimdiye kadar 2 yerle görüştüm, adedi 500TL civarı laminelerin..ama kararsızım ya, sonradan pişman olmak istemiyorum, ankarada referans verebilecek yerler varmı acaba?fikri olan..

Dişlerimi yaptırdım, üst 6 adet laminate...diş etlerime pempe estetik yapıldı..

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel olmuş, güle güle kullan. Dişlerinin eski hali nasıldı acaba?
Ben de düşünüyorum Ankara'da bu işi iyi yapan bir doktor arıyorum. Sen memnun musun peki şuan? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?

Çok güzel olmuş, güle güle kullan. Dişlerinin eski hali nasıldı acaba?
Ben de düşünüyorum Ankara'da bu işi iyi yapan bir doktor arıyorum. Sen memnun musun peki şuan? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?

Merhabalar, ben yaptıralı 1 ayı geçti, çok şükür kendi dişim gibi kullanıyorum. Şöyle anlatayım canım, diş etlerimde bir sıkıntım vardı, önce onlara pempe estetik yapıldı.Gülerken diş etlerim çok görünüyordu, artık nerdeyse hiç görünmüyor. Bunun dışında üst 6 dişim empress ll laminate yapıldı. Alt 2 dişimede estetik dolgu yapıldı. Bütün bunlar için 3000TL ödedim. Daha önce çok araştırdım, en uygunu ve en mantıklısını burası yaptı. Ben çok memnun kaldım. Laminateler diş başına fiyatı 500TL civarı canım, fakat doktorum bana toplamda uygun bişeyler yaptı. Diğer işlemler için ücret almadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Bu arada eski halimide koyuyorum, ordan bakarsın..

Merhabalar, ben yaptıralı 1 ayı geçti, çok şükür kendi dişim gibi kullanıyorum. Şöyle anlatayım canım, diş etlerimde bir sıkıntım vardı, önce onlara pempe estetik yapıldı.Gülerken diş etlerim çok görünüyordu, artık nerdeyse hiç görünmüyor. Bunun dışında üst 6 dişim empress ll laminate yapıldı. Alt 2 dişimede estetik dolgu yapıldı. Bütün bunlar için 3000TL ödedim. Daha önce çok araştırdım, en uygunu ve en mantıklısını burası yaptı. Ben çok memnun kaldım. Laminateler diş başına fiyatı 500TL civarı canım, fakat doktorum bana toplamda uygun bişeyler yaptı. Diğer işlemler için ücret almadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Bu arada eski halimide koyuyorum, ordan bakarsın..

Teşekkürler canım gerçekten çok hoş olmuş güle güle kullan. Doktor uzman mıydı acaba? Bir de nerede yaptırdığını öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:
Çok sağol canım, Çankayada özel bir klinikte yaptırdım. Sana özelden mail attım, bakabilirsin..

merhaba benim de üst azı dişimin yanındaki dişim dışarı çıkmış vaziyette ve dişlerimin doğal rengi sarımsı bu lamine tedavisinin bunlar için de çözümü var mı yoksa sadece renk bozukluklarını mı gideriyor

Lamineler hem şekil hemde renk bozukluğunda kullanılıyor. Ama sizin arka dişinizde sıkıntınız var sanırım bunun için lamineye gerek yok gibi en güzeli bir doktora gösterin derim ben..

Merhabalar, benim dişlerimde hiç bir sağlık sorunu yok ne çürük nede dolgu. Fakat ön dişlerim sarı ve biçimsiz. Dişlerimi kestirmek veya söktürmemek için şimdiye kadar yeni bir diş düşünmemiştim. Fakat geçenlerde okuduğum bir yöntemle dişleri kestirmeden veya çektirmeden bir çeşit yaprak porselen ile yeni ve güzel bir dişe sahip fikri bana cazip geldi. İstanbulda bir kliniğe sordum 4 dişe 4000 TL dediler çok fazla geldi açıkcası. Ankarada daha önce yaptıran ve memnun olan varmı acaba? birde yer ve fiyat hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler..

canım benim de aynıydı çarpık ve sarı.kestirmek istemedim ve eskisinden on kat güsel oldu .batıkentte özgür arslan..çok lüks muayenehanesi ve harika .bi git gözük derim..kilerin üstünde görürsün zaten adını....

canım benim de aynıydı çarpık ve sarı.kestirmek istemedim ve eskisinden on kat güsel oldu .batıkentte özgür arslan..çok lüks muayenehanesi ve harika .bi git gözük derim..kilerin üstünde görürsün zaten adını....

hem de 6 ön dişimi yaptırım 1milyara geçen yıl..

Ben yaptırdım canım, epey araştırdım bu işi. Yaptırmamış olsam orayada gider fikir alırdım. Çok sağolasın ilgine..
çok uygun fiyata yapılmış seninki. laminate venner değil sanırım yoksa adedi 250 € bu dişlerin.

Ben yaptırdım canım, epey araştırdım bu işi. Yaptırmamış olsam orayada gider fikir alırdım. Çok sağolasın ilgine..
çok uygun fiyata yapılmış seninki. laminate venner değil sanırım yoksa adedi 250 € bu dişlerin.

rozelinda güzel olmuş bende yaptımayı düşünüyorum
acaba tedavi olduğun dişçinin adresini mesaj atabilirmisin ?

Teşekkür ederim canım. Sana özelden bilgileri attım, bakabilirsin. Gelmediyse haber et emi. ok.

X