haydarpaşa numune hastanesinde ameliyat olan warmı?

selamm

greenmoon sana nasıl ulasabılırım ark ıstegı yolladım ama gıttı mı bılmıyorum cok bılmıyorum forumu kullanmayı
selcuk oztunca amelıyat bır tek sen varsın sanırım butun forumları okudum ve bu sonucu cıkardım
ben de kendısıne amelıyat olucam mayısta o yuzden sana cok ıhtıyacım varrr

ve de burnunu gormek ıstıyorummm:))

Merhaba ben salı günü için KBB uzmanı / Op.Dr.Barış Naiboğlu na randevu aldım korka korka...(Haydarpaşa Numune)Çok tırsıyorum ya bu burun ameliyatından...
Arkadaşlar kimisi diyor ya kkb yemi olsak plastik mi ? Doktoruna göre değişiyor aslında ama Op. olması güzel..Op. demek cerrah demek eli bıcak tutar yani...

Buraya yazarım doktorum ne söyledi..Ne gibi işlemler olacak..Nefes problemi var da bende :KK43:

Merhaba ben salı günü için KBB uzmanı / Op.Dr.Barış Naiboğlu na randevu aldım korka korka...(Haydarpaşa Numune)Çok tırsıyorum ya bu burun ameliyatından...
Arkadaşlar kimisi diyor ya kkb yemi olsak plastik mi ? Doktoruna göre değişiyor aslında ama Op. olması güzel..Op. demek cerrah demek eli bıcak tutar yani...

Buraya yazarım doktorum ne söyledi..Ne gibi işlemler olacak..Nefes problemi var da bende :KK43:

Doktorum mu ne doktoru evet arkadaslar gittim ve adam beni takmadı görmedi bile...
5 para etmez...Asla adım atmam oraya..Cuma gününe başka yere randevu aldım...

Eğer sağlık için ameliyat olacaksanız KBB uzmanını tercih etmenizi tavsiye ederim..
Ben çok şükür oldum, tamponlarımın alınmasını bekliyorum..Yanlız bahsettiğim Haydarpaşada ki doktora değil..Uzak olsun..

Deviasyon ameliyatı oldum ben .

yaa şimdi ben anlamadım kkb ciyemi ameliyat olmak en iisi.. ben deviasyon ameliyatı olucam ama birazda düzeltilecek..hangi doktora gidiyim şimdi..???

yaa şimdi ben anlamadım kkb ciyemi ameliyat olmak en iisi.. ben deviasyon ameliyatı olucam ama birazda düzeltilecek..hangi doktora gidiyim şimdi..???

Bende deviasyon ameliyatı oldum..operatör doktor kbb uzmanına...operatör demek cerrah demek eli neşter tutar demek..her kbb uzmanı yapmıyor, yapamıyor
Eğer işin içinde estetikte varsa plastik cerrahta girebilir ameliyatına, ama doktorun iyise ve bu konuda deneyim sahibi olmussa, her iki istediğini gerceklestirebilir..

bencesakın kbbye yaptrma kesinlikle olmuo yapamıolar plastik dahaiyi tabiyki

şimdi bu hastane devlet ama ozeldekı gıbı mesela burun estetıgı ıcın bılgısayar ortamında tasarım yapılıyo mu kii.?Okadar konudan buna takıldım ben :-)

arkadaşlar selçuk öztunç muayenehanede ameliyat yapıyormuş bilgisi olan varmı bu konuda risklimidir

bencesakın kbbye yaptrma kesinlikle olmuo yapamıolar plastik dahaiyi tabiyki

O yorum bana ait canım ysmehmt benim yani,, yok oraya yaptırmadım kaçtım gittim ordan ..
Nefret ediyorum o hastaneden ..
İlgi alaka 0 .........

Ama ben estetik olmadım ki plastik cerrahı o yüzden tercih etmedim ,, kbb uzmanına yaptırdım saglık sorunum vardı ..
Deviasyon problemim yüzünden .. Bu işlerde doktor çok önemli .. Estetik olsaydı derdim plastik tercih ederdim ..
Gayet memnunum ..

Son düzenleme:
X