hamilelikte kiz veya erkek bebekte vücudun sekli nasil degisir?

ya hanimlar,konuyla alakasiz ama rüyada disi koyun ne demekki? ikinci hamileligini yasayan bayanlar;sizde hic karin boslukta kalmista düsecekmis gibi bir his oluyormu veya oldumu?

Merhaba kızlar
Benim ilk bebeğin erkekdi top gibi sadece önde bir karnım var hiç bir yerden büyüyüp genişlemedim şimdi ise 2 ci bebeğime hamileyim 16 haftadayım kalcam ve basenden genişledim karnım yayvan kalcalarımın kenara kadar doluyum göğüslerim feci derecede büyüdü ve göğüs uçlarım kap kara oldu ama geçen kontrole gittimde bana erkek bebek dedi ? Demekki bu yayvanlaşma olayı yanlışmıdır ? Yoksa doktorun yanılma payı olabilirmi?
Tabi rabbim önce sağlıklı hayırlı evlat versin

Ayy kalaçalar buyuyor mu cıdden bende kalcalarım buyusun ıstıyorumm dumduz kalcam var ya😔😔 soyle hafıf basen ve dolgun bı kalca olsa dogumdan sonra sporla falan sekıllemdırırdım. Pekı bu kalca buyumesı herkeste oluyormu hanı kımısı zatemn genetık olarak aılece genıs kalcalo oluyolar ama bırı zayıf ve gebe o kısının kalcalarının buyumesı normalde.. aileden genetık olmayan bırımımde gebelıkte kalcadı buyurmu benm aıle hep duz kalcalı 2 ablam genıs kalcalı ama bemm annemın kalcaları duz. Benım kalcalarda buyur mu. Büyürse eger dogumdan sonra hemen gıdermı

Kizlar 2 oglum var hep erkek belirtilerine Goreydi oylede oldu bu sefer aksine hep kiz belirtileri kocaman gogusler kocaman yayilan halkalar kalca buyumesi cilt kotulesmesi falan filan ama buda erkek yani kisacasi bu tur seylere umit baglamayin ultrasonda gorunen neyse odur ondan haric hepsi bos

Ya kızlar bir şey sormak istiyorum gebelikte cinsel istekte artış veya azalma bebeğin cinsiyetini belirler mi

merhabalar bayanlar,bu konu daha önce acilmismi bilmiyorum,acilmissada aafedin.ben 23 haftalik ikinci bebegime hamisim.ilk cocugum erkekti,bu bebegimin cinsiyetini henüz bilmiyorum.cünkü kendini bir türlü göstermiyor sakliyor.allahim insallah saglikli bir kiz nasip eder.ilk hamileligimle bu hamileligim cok farkli gecti hatta vücudumun sekli bile degisti.ilk hamileligimde sadece karnim cikmisti,simdi ise heryerimden kilo aliyorum özellikle kalcalarim ve gögüslerim büyüdü.bunun acaba cinsiyetle bir alakasi varmi?yoksa tesadüfmü? cokta merak ediyorum cinsiyetini.bilmiyorumkismileAllah saglik versin öncelikle.
Merhaba üstünden çok geçmiş ama öncelikle rabbim çocuğunuzu size başlasın ben de şuan 17 haftalık hamişim ama net cinsiyeti öğrenemedim kız gibi dedi doktorum bende aynı sizin anlattığınız gibi kalçalar basenler ve göğüslerden başımı aldım gidiyorum acaba bebeğinizin cinsiyeti ne oldu cevaplarsanız çok sevinirim😊🙏🏻

X