Hamilelikte İdrarda LÖKOSİT!Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar....

Kavak Yeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
9
0
Arkadaşlar ben 37+3 haftalık hamileyim.15 Mayısta doğum yapacağım.Geçen hafta kontrole gittim doktorum idrar testi yaptı ama idrarımda 15-16 oranında lökosit çıktı.Doktorumda 2 tane antibiyotik verdi.PİYELOSEPTYL ve MAKSİPOR adında.Hiç bi sakıncası olmaz bebeğine dedi ama ben yinede korkarak içiyorum.Başınıza böyle bişey geldimi yada antibiyotik kullandınızmı?Cvplarınızı beklyrm...

canım ben 4.aydan berı antıbıyotık kullanıyorum bendekı lokosıt degerı daha yuksek 76 larda hıc korkma artık hamıleler ıcın daha farklı hazırlıyorlar antıbıyotıklerı

Canım bende kullandım.Kullanmaman daha büyük soruna sebep olur.Erken doğuma sebep olabilir.Ateşin falan yükselirsede bebişe çok zararı olur.druna güven

ohooo, antibiyotik diyince akla ilk ben gelirim herhalde.. 2 hamileliğimde de 3 ayda bir kullandım. kronik faranjitim var ve maalesef periyodik olarak tekrarlar.. çok şükür bir zararı olmadı ki doktorum da bakterinin / virüsün daha çok zararının olacağını söylemişti.. güvenle kullanabilirsiniz. geçmiş olsun yerimseniben

X