Adetim 3 gün gecikti... hamile miyim değilmiyim

hamilemiyim değilmiyim lütfen oylayın bana yardımcı olun...

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
hamile değilim malesef bugün sabah aynı testten tekrar yaptım ben dahada koyulaşmasını beklerken hiçbişey çıkmadı desem yeridir.çok üzüldüm dünyam ters döndü sanki.dün her yer cıvıl cıvıldı bugün kapkara:çok üzgünüm:

BurcuMucizeiihtisam,Sonuc ne oldu sempatiksalakcinni?

Canım sonuç şöyle hala hasta olmadım.bugün 14 günüm geçmiş oldu.en son test yaptığımda hiçbirşey çıkmayıp üzüntüden delirince bir dahada test yapmadım.geçtiğimiz perşembe günü için kan testi yaptırıcaktım aslında ama idrar testleri hep negatif çıkınca hamile olmadığımıda düşündüğüm için yaptırmadım test.bilmiyorum sonum ne olucak

Canım hamile olma olasılıgın yüksek neden merakta kalmak yerine bi kan testi yaptırmıyorsun? kesin sonucu alırsın

canım hamile olmadığımı düşünüyorum malesef.olsam idrar testleri illaki bir pozitif verir diye düşünüyorum.artık bunu düşünmektende çok yoruldum.zaten diğer sıkntılarımda canımdan bezdiriyo beni.eşimin ailesiyle aynı evde yaşıyoruz ve hiç huzurlu değilim.

Bebek bir gün olur canım hamile değilsen de üzülme inşallah hayırlısıyla bir dahaki aya o zaman. Baska bir eve cıkma olasılıgınız yok mu peki? seni anlıyorum ev içinde baska bir ev zor olur.

canım merhaba ıNŞALLAH hamilesindir canım cok sevindim başlıgı görünce resimlerde de bence pembelik var lütfen bi kan testi yaptır bu kadar gecikme olmama sı lazım

senin daha önce geciyomuydu peki

Bebek bir gün olur canım hamile değilsen de üzülme inşallah hayırlısıyla bir dahaki aya o zaman. Baska bir eve cıkma olasılıgınız yok mu peki? seni anlıyorum ev içinde baska bir ev zor olur.
başka bir eve çıkacağız canım.bu oturduğumuz evin 3.katına evimizi şuan kendi imkanlarımızla yapmaya çalışıyoruz ama önümüze sürekli engel koyuyorlar.hem para bizim cebimizden çıkıyor hem her yapacağımıza hayır olmaz diyorlar, karışıyolar.

canım merhaba İNŞALLAH hamilesindir canım cok sevindim başlıgı görünce resimlerde de bence pembelik var lütfen bi kan testi yaptır bu kadar gecikme olmama sı lazım

senin daha önce geciyomuydu peki
evet canım geçiyodu.birde bikaç ay önce hipotiroid çıktı adetlerim hiç gelmez olmuştu ilaç tedavisi görüyorum.2 ay geldi zamanında bu ay noldu bilmem.

Resmen sinir bozuyorlar. Hiç moralini bozma canım az kaldı diye düşün ve de sabret anladıgım kadarıyla cok anlayıssız insanlar keske hamile kalsan da ev dar geliyor falan diye bir bahaneniz olsa o zaman biseye karısamazlar

Merhaba arkadaslar,
benim adetim 5 gün gecti ve kasiklarim bir bucuk haftadir cok fena agridigi icin pazartesi günü doktora gittim. Doktor ilk önce hamilelik testi yapti sonuc negatifdi, sonra dis gebelik olabilir diye ultrason yapti oda temizdi,
Tabiki rahimede bakti ve kist olusmus ama yumurtlama sirasinda patlamis ve sivisi kalmis dedi siddetli agrilarin ondan dedi. Gecen ayda böyle olmusdum ama 2 gün gecikmisti adetim.Ayreten kan tahlili yaptilar oda negatifdi.
Ama doktor yinede dikkatli olmam gerktigini söyledi, cünkü yumurtlamam gec olmussa 1 haftalik gebelik ne idrar testinide nede kan tahlilinde cikar dedi be beklememi önerdi.
Yanlis sunuda belirtiyim 16.03. spiralimi cikartirdim.
Bu kistler son iki ayda neden olusuyor arkadaslar ve daha halen cook rahatsiz edici kasik agrilarim var, ne zaman tekrar test yapiyim.
LÜÜÜÜÜÜTTTTTFFFEEEENNN bana akil verin ne yapayim???kafamçokkarıştı

Burcucum 47 gÜn Çok uzun bı sÜre
bence hamılesın kan testını bıran Önce yaptır derm ndn kendını yıyıp bıtırıyosun

bu topıĞe gırme sebebım benmde adetım 3 gÜn gecıktı ama test falan yaptırmadım
13 aylk bı oĞlum var doĞumdan 6 ay sonra adet olmaya baŞladım ve maŞallah Çok dÜzenlıydı bu ay bÖyle oldu kendımı kÖtÜ hıssettım acaba mı derken kendımı burda buldum
bende yarına kdr olmazsam test yapıcam

ben hamıle kaldıĞımda eczaneden aldıĞım testle yapmıŞtım ve 2. Çızgı
sılık ÇıkmıŞtı halam yanımdaydı ve hamıle olduĞumu sÖylemıŞtı
ben ınanmadım adetımden 10 gÜn geÇmıŞtı sonra dr.a gıttık gerÇektende hamıleymıŞım
Şımdı hem korku yaŞıyorum hemde 2. Bebek olursa gÜzel olur dıye dÜŞÜnÜyorum
ben 2-3 sene sonra 2.yı ıstıyodum pek ıhtımal vermemekle bırlıkte hakkımda hayırlısı

X