Adetim 3 gün gecikti... hamile miyim değilmiyim

hamilemiyim değilmiyim lütfen oylayın bana yardımcı olun...

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
Benim adetim 3 gün gecikti. Hamile olasılığım var mı? Sık idrara çıkıyorum. Hiçbirşey yiyemiyorum. Sigara içince tiksiniyorum. Mide bulantım çok...

son adet tarihim 6 nisan,yumurtam 19 nisanda çatladı doktorum söyledi bunu.
3 mayıs adet günümdü ama olmadı.bugün gecikmemin 3.günü
hiçbir adet belirtim yok; göğüslerimde ağrı ve şişlik olurdu yok,
Sinirlilik olurdu yok.
Ama gebelik belirtiside yok; ateşim düşük 2 gündür 36,4 sadece ondan önce 36.3 tü.
Gebelik testlerim negatif.bugün ateşim 36,6
yumurta çatladıktan 14 gün sonra adetin gelmesi gerekiyor.
yumrta zamanında çatladığı halde neden gecikme olur anlayamıyorum.doktor takibinde olmasam yumurtam geç çatlamıştır dicem ama bu ihtimalde yok.
Desteğinizi bekliyorum bana akıl verin boshayallersmile
Mrb bi sorum olcak 1 ekimde adet olmam lazimdi 3 gun cekti gecen ayin 1 de adet oldum yani 1 eylulde simdi 1 ekimde olmam lazimdi olmadim acaba hamilemiyim kasikmalarim var au mide bulantisi oglum 3 aylik daha ilacimi unutum cevaplarinizi bekliyorum ?

Mrb bi sorum olcak 1 ekimde adet olmam lazimdi 3 gun cekti gecen ayin 1 de adet oldum yani 1 eylulde simdi 1 ekimde olmam lazimdi olmadim acaba hamilemiyim kasikmalarim var au mide bulantisi oglum 3 aylik daha ilacimi unutum cevaplarinizi bekliyorum ?
canım biz bilemeyiz ki bi test yapıp resmini atsan onu yorumlayabiliriz sadece :KK66:

Kizlar. Adetim 3 gun gecikti. Birkac gundur beyaz akintim var. Atesimde yuksek. Test yapmaya cesaret edemiyorum. Yine negatif cikar diye. Ne yapsam bilmiyorum...

Kizlar. Adetim 3 gun gecikti. Birkac gundur beyaz akintim var. Atesimde yuksek. Test yapmaya cesaret edemiyorum. Yine negatif cikar diye. Ne yapsam bilmiyorum...
merhaba, benim de bugün 3. gün gecikmiş oldu. 1 damla pembe bir damla açık kahverengi akıntı geldi ama kesildi. sabah kan testi yaptırdım negatif çıktı. halbuki mide bulantısı vs vardı . çok da ümitliydim. 1 hafta daha olmazsam yeniden test yapacağım.

bence test yapma baya bozuluyor insan

merhaba, benim de bugün 3. gün gecikmiş oldu. 1 damla pembe bir damla açık kahverengi akıntı geldi ama kesildi. sabah kan testi yaptırdım negatif çıktı. halbuki mide bulantısı vs vardı . çok da ümitliydim. 1 hafta daha olmazsam yeniden test yapacağım.

bence test yapma baya bozuluyor insan
Test yapmadim hala. Ama aklimda atamiyorum. Bugunde bitti hala birsey yok. Acaba deyip duruyorum. Sitrestendemi olamadim acaba. Kasiklarimda agriyor. Adet gorcekmisim gibi. Beyaz akintida var. Hayirlisi neyse o olsun. Yuce rabbim en iyisini bilir.

Test yapmadim hala. Ama aklimda atamiyorum. Bugunde bitti hala birsey yok. Acaba deyip duruyorum. Sitrestendemi olamadim acaba. Kasiklarimda agriyor. Adet gorcekmisim gibi. Beyaz akintida var. Hayirlisi neyse o olsun. Yuce rabbim en iyisini bilir.
yapma yapma , ucuz da değil artık kan testleri aylık ortalama test giderim 150-tl oldu hem de üzüntüsü hayal kırıklığı cabası..
ben bir doktora danıştım 3 gün geciktim test yapayım mı diye, o cevap verirse ilertirim buradan

kızlar merhaba herkese tekrar.

doktorum aradı az önce mailimi almış .

"bugün 3. gün gecikme ve test yapmışsın negatif çıkmış. bu artık kesin sonuçtur. eğer 5 . güne hala normal kanamaya dönüşmezse ( benim hafif leke ve açık kahve damla geldi kesildi demiştim ) muayene edelim kist var mı diye bakalım" dedi.

ama hamile olmadığım konusunda net olarak "gebelik yok, beta hcg kesindir" dedi. diğer belirtileri hiç sormadı bile.

o nedenle 3. gün gecikmeler test yapıp da negatif çıkarsa hamile değil demektir.

test yapmadı iseniz, siz de 5 gün bekleyin ve o zaman test yapın. test negatif olursa kist için muayene olun.

X