Adetim 3 gün gecikti... hamile miyim değilmiyim

hamilemiyim değilmiyim lütfen oylayın bana yardımcı olun...

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .

BurcuMucizeiihtisam

bekle
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
561
3
son adet tarihim 6 nisan,yumurtam 19 nisanda çatladı doktorum söyledi bunu.
3 mayıs adet günümdü ama olmadı.bugün gecikmemin 3.günü
hiçbir adet belirtim yok; göğüslerimde ağrı ve şişlik olurdu yok,
Sinirlilik olurdu yok.
Ama gebelik belirtiside yok; ateşim düşük 2 gündür 36,4 sadece ondan önce 36.3 tü.
Gebelik testlerim negatif.bugün ateşim 36,6
yumurta çatladıktan 14 gün sonra adetin gelmesi gerekiyor.
yumrta zamanında çatladığı halde neden gecikme olur anlayamıyorum.doktor takibinde olmasam yumurtam geç çatlamıştır dicem ama bu ihtimalde yok.
Desteğinizi bekliyorum bana akıl verin boshayallersmile

cnm benim geçen ay yumurtam çatladığı halde 1 hafta gecikmeli gelmişti.bu ay 3 gün geçti ama umursamadım geçen ayda öyle oldu bu ayda gecikicek diyodum.Ama test yaptım pozitif çıktı.şok oldum tabi haftaya çarşamba keseyi görmeye gidicez inş. sağlıkla kucağıma alırım.Benim belirtim adet gününmden bikaç gün önce başladı uyuklama hali,göğüslerimde ağrı,sık idrara çıkma.Cnm umarım hamilesindir.

Bence hamilesin :))
Bir de kan tahlili yaptır diğer testlerde henüz çıkmıyor olabilir. Kesin bilgiyi kan tahlilinden edinebilirsin. ınşallah hamilesindir, Mevlam gönlüne göre versin.

cnm benim geçen ay yumurtam çatladığı halde 1 hafta gecikmeli gelmişti.bu ay 3 gün geçti ama umursamadım geçen ayda öyle oldu bu ayda gecikicek diyodum.Ama test yaptım pozitif çıktı.şok oldum tabi haftaya çarşamba keseyi görmeye gidicez inş. sağlıkla kucağıma alırım.Benim belirtim adet gününmden bikaç gün önce başladı uyuklama hali,göğüslerimde ağrı,sık idrara çıkma.Cnm umarım hamilesindir.
anlamıyorumki yumurta çatladığı halde neden gecikme olur.
ben söylediğin belirtilerin hiçbirini yaşamıyorum şuan.
sen geçen ayda aynı belirtileri yaşamışmıydın canım.
desteğin için saol.a.s.

bugün bu saate kadar hala adet olmadım.
yalnız ateşim biraz yükseldi gibi görünüyor ve
göğüslerim şişmeye başladı.dün test yapmadım bugünde yapmadım.
ondan önceki yaptıklarım negatifti zaten..

bugün bu saate kadar hala adet olmadım.
yalnız ateşim biraz yükseldi gibi görünüyor ve
göğüslerim şişmeye başladı.dün test yapmadım bugünde yapmadım.
ondan önceki yaptıklarım negatifti zaten..

ARKADAŞIM İNŞALLAH HAMİlesindir.ben 5 haftalık hamileyım.adetim 1 gün geçince idrar testi yaptım negatifti.3 gün sonra yaptım pozitifti.geç döllenmeymiş.geç döllenme hemen çıkmazmıs.ama kan testi en güvenilir.

ARKADAŞIM İNŞALLAH HAMİlesindir.ben 5 haftalık hamileyım.adetim 1 gün geçince idrar testi yaptım negatifti.3 gün sonra yaptım pozitifti.geç döllenmeymiş.geç döllenme hemen çıkmazmıs.ama kan testi en güvenilir.

merhaba canım hayırlı olsun.çok sevindim...
kanda b-hcg değerin ne zaman kaç çıkmıştı canım.
birde geç döllenme geç yumurtlamamı demektir acaba biliyomusun.

elifcim birde yumurtlama takibi yaptırmışmıydın hamile kaldığın ay yada ne zaman yumurtladığını biliyormuydun

canım rahat ol derlerde inanmayız ya hep ben 10.ayda hamile kalabildim.yumurtlama günümü bilmem anlamamda.ilk 3 ay burada çok iyi denen doktor.vajinadan bakarak yumurta takibi yaptı.hep tamam bugün dediği günler olmadı ve yıkımdı benim için.sonra doğumevinde bi doktona gittm hormon testleri sonucu prolaktinimn (normalde 19 ken 49 du benm)yüksek olduğunu söyledi ,ilaç verdi ve o ay tuttu.artık ümidi kesmistim.ne yastık koyduk ne dikkat attik.hatta ne ara tuttuğunu hatırlamıym.ilk ölçüm 51,77 idi.gecen hafta 1600 dü.normaldi.

canım rahat ol derlerde inanmayız ya hep ben 10.ayda hamile kalabildim.yumurtlama günümü bilmem anlamamda.ilk 3 ay burada çok iyi denen doktor.vajinadan bakarak yumurta takibi yaptı.hep tamam bugün dediği günler olmadı ve yıkımdı benim için.sonra doğumevinde bi doktona gittm hormon testleri sonucu prolaktinimn (normalde 19 ken 49 du benm)yüksek olduğunu söyledi ,ilaç verdi ve o ay tuttu.artık ümidi kesmistim.ne yastık koyduk ne dikkat attik.hatta ne ara tuttuğunu hatırlamıym.ilk ölçüm 51,77 idi.gecen hafta 1600 dü.normaldi.

Maşallah canım 1600 lere çıktığına göre bebeğini görmüşsündür ultrasonda.
prolaktinim benimde yüksekti 30 olmuştu bende ilaç kullandım ve 2 küsüre düştü.ilacı 2 ay önce kullandım.
şimdi benim anlamaya çalıştığım nokta yumurtlama zamanında oldu ya benim.yumurtlamanın üstünden 14 gün geçince adet kesin görülür ya.benim bugün18.gün testler negatif niye olmadımki.
sen yumurta takibi yaptırdığın aylarda yumurtlamanın üstünden 14 gün geçince adet oldunmu hep gecikme oldumu hiç

geçen ananem vardı.hani eskiler bilir ya herseyi öle dedi 10-12-14 hesabın bosa insan ya adeti bitince hemen hamile kalır yada adete 1 hafta kala.pek inandırıcı gibi gelmiyo ama benim öle.bak ben hep 29 günde adet olurum ,ben 20sinde hamile kalmsım.gelinimizde adetin 7.gününde hamile kaldı.gelde innanma ananeye.

geçen ananem vardı.hani eskiler bilir ya herseyi öle dedi 10-12-14 hesabın bosa insan ya adeti bitince hemen hamile kalır yada adete 1 hafta kala.pek inandırıcı gibi gelmiyo ama benim öle.bak ben hep 29 günde adet olurum ,ben 20sinde hamile kalmsım.gelinimizde adetin 7.gününde hamile kaldı.gelde innanma ananeye.

canım o zaman senin durumunda geç yumurtlama gerçekleşmiş gelininizin ise erken yumurtlama olmuş.anane haklı tabiki.peki benim durum ne oluyo senceboshayallersmile

X