Ankara' da estetik cerrah tavsiyeleri

asya642

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
116
1
sevgili arkadaşlar ben ankaradan asya ankarada burun estetik ameliyatı olan arkadaşlardan yardım ve bilgi istiyorum....tatlicadiarzu

ben olmadım ama yakın çevremde olanlardan hiç bi şikeyet duymadım
daha 2 hafta önce bi akrabam yaptırdı hiç ağrısı falan olmamış, şişlikleri falan da kalmadı gibi rahat nefes alıyo!
bi arkadaşım da olalı 3 sene oluyo hiç bi şikayeti yok,korkulacak bi ameliyat değilmiş!

teyzem oldu.ama estetık ıcın deıl kemık vardı nefes alamıyordu.olmusken bıraz duzelttırmıs.cok bır sıkıntı cekmemıs.

asya benim doktorumun ismi tunç şafak tavsiye ederim hacettepede profesör. bir görüş bence. valla ben şu anda çok memnunum

asya,yeni yaptıran akrabam herşey dahil 3000ytlye yakın yaptırdı,Akay hastanesinde...çok memnun kaldı doktordan falan ismini de öğrenirim istersen!

denizkızın akay hastanesinde hangi doktor rica etsem isim verebilirmisin?ben narkozdan ve sonunda memnun olamamaktan korkuyorum.

sesimi duyan varmıııııııı????????

merhaba arkadaşım bende ankarada oturyorum aynı dertten müzdaribim bugun bi doktorla görüşmeye gidecegim g.o.p.nazkızın doktoruna bana fiyat için 1,5 3.000 ytl arası dedi ama tabiki ilk önce görmesi lazım.birde gazi hastanesinde peşin 800 ytl ye yapan bi doktor var.ama muyahane ücreti 125 ytl sevk li gidersen ücretsiz arkadaşım oldu bu gazi hastanesinde şimdi çok memnun.

sesimi duyan varmıııııııı????????

merhaba arkadaşım bende ankarada oturyorum aynı dertten müzdaribim bugun bi doktorla görüşmeye gidecegim g.o.p.nazkızın doktoruna bana fiyat için 1,5 3.000 ytl arası dedi ama tabiki ilk önce görmesi lazım.birde gazi hastanesinde peşin 800 ytl ye yapan bi doktor var.ama muyahane ücreti 125 ytl sevk li gidersen ücretsiz arkadaşım oldu bu gazi hastanesinde şimdi çok memnun.

merhaba arkadaşlar, ben ankarada oldum ameliyat. en yakın arkadaışmda oldu. biz memnun kaldık. doktorum yeri GOP ta, uğur mumcu cad. de migros var ya, onun yanında sarı bi bina var. orda muanehanesi. doktorun adı Mehmet Ketene. ECM (Estetik Cerrahi Merkezi) muaynehanenin adı. iyi ve rahat bi adam. doğal hali insanı rahatlatıyo. sanki burun amelyatına değilde ziyarete çay içmeye gitmişiniz rahatlığı verio insana. hani doğal bişey gibi girip çıkıosunuz.

ben de hacettepede oldum kbb profesörüne ama burun estetiği konusuyla da ilgileniyor ameliyat tek başına 2200 ytl ama masraflarla fln 2500ü buluyor eğer burnunuzda fonksiyonel açıdan bir bozukluk da varsa rahat nefes alamama kırıklık, et büyümesi gibi bir kbb uzmanına ameliyat olmanızı tavsiye ederim

meraba arkadaslar ben yeni uye oldum burnuma estetik yaptirmak istiyorum ankarada tavsiye edeceginiz iyi bir plastik cerrah varmi?lutfen yardimci olun

merhaba asya642 ödemeyi nasıl yapmıştın doktora ben de gideceğim ve senin yazdıklarından cesaret aldım sen kararını verdikten kaç gün sonra ameliyat günü verdi doktor bide hangi hastanede yapıyor ameliyatı yazarsan sevinirim

merhaba asya642 ödemeyi nasıl yapmıştın doktora ben de gideceğim ve senin yazdıklarından cesaret aldım sen kararını verdikten kaç gün sonra ameliyat günü verdi doktor bide hangi hastanede yapıyor ameliyatı yazarsan sevinirim

peşin yaptım canım gittim görüştüm ve o anda karar verdim.ameliyat tarihi aldım.bir hafta sonra sınavlarım oldugu için erteledim.görüşmeden bir hafta sonra ameliyat oldum.ameliyat yeri kişiye göre değişiyo ben hastane terc,h ettim.eger hastanede olursan bi gece yatıyorsun.muhayanede olursan ameliyattan sonra eve yoluyor.hastane daha iii

canım çok hızlısın saol cevabın için ben antalya da yaşıyorum ve ankarayı hiç bilmiyorum geldiğim zaman görüştükten sonra inşallah karar verirsem hemen ameliyat günü almak istiyorum zaten 2 haftalık iznim var bu zamanı iyi değerlendirmem lazım

reha yavuzerrr hakkında bilgisi olan lütfen cvp yazsınnnnnnn cooooooook acilll

Tuğbacım ben estetik ameliyatı olalı bugün 26 gün oldu.Reha Yavuzer hakkında hep olumlu şeyler duydum;ancak kendim Nebil Bozdoğana oldum.Doktrumdan memnun kaldım.Daha fazla bilgi istersen yaz bana.

X