Bal arı sütü polen karışımı

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
kızlar esım kuzenı sayesınde bır bal karısımı aldım

esım kuzenı onu kullanarak hamıle kaldı

ve onun bır kac arkadasıda bu sekılde hamıle kaldı

bende aldım bu ay

bal arı sutu polen macun halınde karısım yapıldı esım ve aksam sabah yıyecez bakalım onlardakı sonuc gıbı olcakmı hayırlısıyla

bu ay ay sonuna kadar yıyecez bakalım ne olcak sızlerede tafsıye ederım

sperm kalıtesı ve yumurtlama kalıtesını arttırıyormus gebelık olmasa bıle bagısıklıga ıyıymıs yanı sıfa nıyetıne olsun ne yapalım hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:

mızmız bende bugun aldırdım eşime bizde içicez bakalım faydası olacakmı

kızlar başlama günü farkediyor mu? yani adetin şu günü bu günü diye bir şart varmı bu kürde?kaç gün uygulanacak peki

Bu ay bende kullanmaya başladım.Bakalım işe yarayacak mı?Eşim kullanmıyor sadece ben kullanıyorum.Adetimin 7.günü başladım ama daha önce başlamak gerekir diye düşünüyorum.Çünkü adetle birlikte yeni yumurta oluşmaya başlıyor o yüzden adetin 1.günü başlamak gerekir.Ya bu şekilde hamile kalanlar varsa yazsalar keşke.

merhabalar bende bitkisel tedavi denemek istiyorum bal arı sütü polen eczane de mi yoksa aktarlardamı satılıyor

slm canım bu karışımı ölçek olarakmı yoksa göz kararımı yapılıyo yoksa hazırmı açıklarsan sevinirim...

CNM VALLA BIZIM AKTAR KENDISI HAZIRLADI KAVANOZLA VERDI BIZE BIZDE HERGUN BIR KASIK ESIMLE BEN YIYORUM BAKALIM NELER OLACAK AY SONUNDAkaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar daha önce arı sütü bal polen karışımını uyguladığımı söylemiştim.6 aydır gelmeyen bebeğim tesadüfmüdür bilmem ama bu karışımı kullandığım ay geldi.Bence denemeye değer.

Arkadaşlar daha önce arı sütü bal polen karışımını uyguladığımı söylemiştim.6 aydır gelmeyen bebeğim tesadüfmüdür bilmem ama bu karışımı kullandığım ay geldi.Bence denemeye değer.

canım adetinin ilk günümü başladın yemeye bu karışımı

ben gebelik istiyorum.31 yaşındayım.ama eşim yaza yaparız diyor.hemen hamile kalabileceğimi de bilmiyorum.evlendiğimizden bu yana hiç denemedik.bu karışımdan yemek istiyorum.hemen başlasam mı yoksa gebelikten 1 ay öncesinden mi başlasam?çok istiyorum hayırlısıyla çocuk sahibi olmayı....cevap verin ne olur...

bayanlar bu karışımı yaptınız mı.nerden aldınız

valla ben de merak ediyorum.
hangi aktarda hakiki arı sütü var acaba? hangi aktarda hakiki polen var acaba? bal neyse de... bu arı sütü ve polen nasıl bulunacak?
kaç ölçüye kaç ölçü karıştırılacak?

Kızlar ya bu arı sütünü kadınlar da kullanabiliyor mu?
Ben de arı sütü-bal-çörekotu karışımı yapacaktım hormonlarım dengelensin diye ama bir yerde arı sütünün içinde testesteron olduğuna rastladım kafam karıştı.
Eğer öyleyse daha da bozulur düzeleceği yere...
:KK31:

kızlar esım kuzenı sayesınde bır bal karısımı aldım

esım kuzenı onu kullanarak hamıle kaldı

ve onun bır kac arkadasıda bu sekılde hamıle kaldı

bende aldım bu ay

bal arı sutu polen macun halınde karısım yapıldı esım ve aksam sabah yıyecez bakalım onlardakı sonuc gıbı olcakmı hayırlısıyla

bu ay ay sonuna kadar yıyecez bakalım ne olcak sızlerede tafsıye ederım

sperm kalıtesı ve yumurtlama kalıtesını arttırıyormus gebelık olmasa bıle bagısıklıga ıyıymıs yanı sıfa nıyetıne olsun ne yapalım hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:

cnm adetten sonra baslayıp 21 gun yenıyormussssss

selamlar ..
bnde kullanıyom bu ay.. ama kaç gün ne zaman kullanılır bilmiyordum..
kullandığım 10güne yakın bi zaman oldu..
insaAllah faydasını görürüm..
birde eşim de mi kullansın, ?
hayıt suyu içtim sabah aksam bir sise bitti.. onun bitmesine yakın bu karısımdan almısdım, onu devam ediyorum simdilik..
insaAllah iyi gelir yaaa , dua edin ..

valla ben de merak ediyorum.
hangi aktarda hakiki arı sütü var acaba? hangi aktarda hakiki polen var acaba? bal neyse de... bu arı sütü ve polen nasıl bulunacak?
kaç ölçüye kaç ölçü karıştırılacak?

Eczaneden aldık hazır. herblet arı sütü-bal-polen-propolis-ginseng-ekinezya var içinde

kizlar bende bunu marocadan istedim ve geldi adetin ilk gunu basliyor dun kullanmaya basladim bakalim ne olcak

Bu ay bizde başladık kullanmaya. Bal arısütü polen ve propolis karışımı bakalım işe yarayacak mı :)

X