Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

kesinlikle kullanma. diş etinin içine yabancı bir maddeyi getirip zoraki sokacaklar. istediği kadar doğal olsun. sen kendin takma olduğunu yapay olduğunu bileceksin. 1 bardak soğuk su içeceksin diğer dişler sızlayacak ama yaptırdığın dişler öyle odun gibi cansız hissiz duracak. uzak dur henüz yapmamışsın . genç insanların kendi dişleri olur bu tip işlemleri 40 50 yaşlarında düşünün

angelizm memnunmusun laminelerinden forumda bir arkadaşdiş eti hastalıgı yaptıgını memnun olmadıgını yazmıştı. bende yaptırmayı düşnüyorum dr ve malzeme farkımı yoksa o arkadaşın dediği gibi bu yöntemi asla kullanmamamızmı lazım.

doğru yapıldığında ve siz temizliğine özen gösterdiğinizde bu şikayetler olmaz içiniz rahat olsun ama bonding yöntemini de bi düşünün daha küçük müdehalelerle dişin doğal yapısı hemen hemen hiç zarar görmeden uygulanıyor tabi hangi tedavinin daha uygun olduğuna muayene etmeden karar veremeyiz

kesinlikle kullanma. diş etinin içine yabancı bir maddeyi getirip zoraki sokacaklar. istediği kadar doğal olsun. sen kendin takma olduğunu yapay olduğunu bileceksin. 1 bardak soğuk su içeceksin diğer dişler sızlayacak ama yaptırdığın dişler öyle odun gibi cansız hissiz duracak. uzak dur henüz yapmamışsın . genç insanların kendi dişleri olur bu tip işlemleri 40 50 yaşlarında düşünün

Siz sanırım zirkonyum yaptırmıştınız ve memnun kalmadınız.Her mesajınızda uyarıyorsunuz yaptırmayın diye.Ben de özellikle dişlerinde pek problem olmayan kişilere yaptırmayın diyorum.Ama dişler kötü olunca mecbur yaptırmak durumunda kalınabiliyor.Aslında doktor seçimi burada çok çok önemli.Bazı doktorlar berbat sonuçlar çıkarabiliyor.Bazıları ise mükemmel dişlerinizi yaptırırken araştırın hemen yaptırmayın ve tecrübeli bir diş hekimi bulun.

Benim imkanım olsa da bütün dişlerimi Galip Gürel'e yaptırsam kendisi birçok ünlünün diş hekimi ama aşırı yüksek fiyatları.Tarkan,Ebru Gündeş,Ajda Pekkan vb.kişilerin dişlerini yapmış.

$disleri-gural-porselen-olan-unlu_337102.jpg $LIVEIM~1.JPG $16.jpg $bru-gundes_9b3c381d-c5d4-4643-97ce-32a82c5019dd_4_040F4B5F-EE6B-4E42-BB3D-8F0174AEDAFE.jpg
Keşke bütün diş hekimleri bu kadar kaliteli,doğal dişler yapabilse:KK31:

Geçen sene bu forumdan okuyarak cem beye dişlerimi yaptırdım çok ama çok memnunum hepinize yardımlarınızdan ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim..

bakın ben zirkonyum yaptırdım üst 6 diş hiçbir sızısı ağrısı sorunu yok. ama hepimizin yaptığı yanlış şu : diş konuşmak ve yemek üzere yaratılmış. biz ise güzel görünsün diye bize hediye edilmiş olan bu organları ( dişte bir organdır tıpkı parmaklar gibi ) kestirip söktürüp yerine yapay şeyler yaptırıyoruz. konuşma fonksiyonundan ve yeme fonksiyonundan ve en önemlisi dişin hissiyatından verip yerine güzel görünen porselenler alıyoruz. hepside 5 gr harcı kalıba fırına koyup insan ağzına yapıştırılan şeyler. zamanla düzelir diyolar ama zamanla düzelmiyor sadece insan alışıyor eskisi kadar rahat konuşmamaya rahat yememeye alışıyor zamanla. aldığımız şey güzel görüntü . verdiğimiz şeyler : binlerce tl , rahat konuşma , ısırma , yeme en önemlisi dişin ömrünü kısaltıyoruz asla yapma dişler 30 40 yıl gitmez dişlerimize çok erken veda edeceğiz.

bu hatayı yapmamış olan hiç kimse bu yola başvurmasın. % 50 si bile yerinden duran bir dişi tedavi tamir e decek teknoloji - malzeme ülkemizde fazlasıyla mevcut ama diş teknisyenleri ve firmalar insanların dişlerini porselen yapmak istiyor.

bakın ben zirkonyum yaptırdım üst 6 diş hiçbir sızısı ağrısı sorunu yok. ama hepimizin yaptığı yanlış şu : diş konuşmak ve yemek üzere yaratılmış. biz ise güzel görünsün diye bize hediye edilmiş olan bu organları ( dişte bir organdır tıpkı parmaklar gibi ) kestirip söktürüp yerine yapay şeyler yaptırıyoruz. konuşma fonksiyonundan ve yeme fonksiyonundan ve en önemlisi dişin hissiyatından verip yerine güzel görünen porselenler alıyoruz. hepside 5 gr harcı kalıba fırına koyup insan ağzına yapıştırılan şeyler. zamanla düzelir diyolar ama zamanla düzelmiyor sadece insan alışıyor eskisi kadar rahat konuşmamaya rahat yememeye alışıyor zamanla. aldığımız şey güzel görüntü . verdiğimiz şeyler : binlerce tl , rahat konuşma , ısırma , yeme en önemlisi dişin ömrünü kısaltıyoruz asla yapma dişler 30 40 yıl gitmez dişlerimize çok erken veda edeceğiz.

bu hatayı yapmamış olan hiç kimse bu yola başvurmasın. % 50 si bile yerinden duran bir dişi tedavi tamir e decek teknoloji - malzeme ülkemizde fazlasıyla mevcut ama diş teknisyenleri ve firmalar insanların dişlerini porselen yapmak istiyor.

Canım düşünceleriniz gayet hoş ve oldukça olumlu düşünceler. Yukarıda belirtmiş olduğunuz bir çok düşüncenize bende katılıyorum. Fakat herkese bu düşünce ile yaklaşmamız doğru olmaz. Günlük yaşamında öyle zor durumlarda kalan insanlar var ki bazen biz bile sırf diş görünüşü ile insanları değerlendirebiliyoruz. Benim dişlerim bu durumdaydı öyle sağlıksız bir görüntü vardı ki ağzımı kapatmadan gülemiyordum.. Bu psikolojinin ne demek olduğunu herkesin anlamasını beklemiyorum ben iyiki yaptırmışım diyorum bugun olsa yine yaptırırdım..

Canım düşünceleriniz gayet hoş ve oldukça olumlu düşünceler. Yukarıda belirtmiş olduğunuz bir çok düşüncenize bende katılıyorum. Fakat herkese bu düşünce ile yaklaşmamız doğru olmaz. Günlük yaşamında öyle zor durumlarda kalan insanlar var ki bazen biz bile sırf diş görünüşü ile insanları değerlendirebiliyoruz. Benim dişlerim bu durumdaydı öyle sağlıksız bir görüntü vardı ki ağzımı kapatmadan gülemiyordum.. Bu psikolojinin ne demek olduğunu herkesin anlamasını beklemiyorum ben iyiki yaptırmışım diyorum bugun olsa yine yaptırırdım..

o konuda haklısın başka çaresi yoksa tabi ki yapılacak kaza geçiren insanlar var hastalıklar rahatsızlıklar var daha başka bir sürü şeyler var ama benim söylediklerim tamamen % 100 görüntü amacıyla yapılan işlemlere. ben zaten karar aşamasında olanları yönlendirmeye çalışıyorum. yaptırmış olanlara hiçbir sözüm yok. inan bak insanlar ilk google a yazıyor merak ettiği şeyi ilk bu forum bu site çıkıyor. kaç kişi var bu siteden cesaret alıp gidip yaptıran ben de onlardan biriyim. konuyu çok iyi bilmek lazım. benim en çok kullandığım deyimlerden bir tanesi " bir kerede şöyle olsun dişimi kırıcam" ben bunu çok kullanırdım yeni farkediyorum. aylardır 1 kere bile bu kelimeleri kullanmıyorum aklıma gelince sinirlerim bozuluyor psikolojim bozuluyor. açıkçası çok kötü bir duygu kendi kendine insan bunu yaparmı olacak iş değil. şu duruma hiç kimse düşmesin kendi eliyle .2 tane dişçi- ithalatçı firma para kazanacak diye

İstanbulda diş çapraşıklığı için lamine yapan memnun kaldığınız dr ları belirtirmisiniz. Avrupa yakası olursa memnun olurum. Fiyat bilgiside yazarsanız

Bende uzun zamandır diş estetiği yaptırmayı düşünüyorum önden iki dişim ayrık hem para konusunda hemde estetik konuda acaba güzel olur mu ??

Evet öncelikle dişlerimi küçülttü daha sonra geçiçi bir diş kalıbı yerleştirdi yerleştirdiği kalıpta dişlerimin işlem gördüğünü kimse anlamadı bile daha sonra 1 hafta kadar dişlerimin hazırlanmasını bekledim dişlerim yine aynı yerde labaratuarda zeynep hanım hazırladı. Bu arada doktorum cem erdoğan daha sonra beni 7 inci 8 gun cagırdılar. Dişleriniz hazır diye gittim diş rengini hazırlığını herşeyini yaptılar. Bilmiyorum ki daha ne anlatabilirim sorularınız olursa sorabilirsiniz.

bu arada kesinlikle ağrı sızı hiç bir şey hissetmedim ağrınız sızınız kesinlikle olmuyor bana güvenin sonrasında mutlu dişler kaydirigubbakcemile2

nasıl ya küçültüyorlar mı:KK43::KK43:

Evet öncelikle dişlerimi küçülttü daha sonra geçiçi bir diş kalıbı yerleştirdi yerleştirdiği kalıpta dişlerimin işlem gördüğünü kimse anlamadı bile daha sonra 1 hafta kadar dişlerimin hazırlanmasını bekledim dişlerim yine aynı yerde labaratuarda zeynep hanım hazırladı. Bu arada doktorum cem erdoğan daha sonra beni 7 inci 8 gun cagırdılar. Dişleriniz hazır diye gittim diş rengini hazırlığını herşeyini yaptılar. Bilmiyorum ki daha ne anlatabilirim sorularınız olursa sorabilirsiniz.

bu arada kesinlikle ağrı sızı hiç bir şey hissetmedim ağrınız sızınız kesinlikle olmuyor bana güvenin sonrasında mutlu dişler kaydirigubbakcemile2

nasıl ya küçültüyorlar mı:KK43::KK43:

X