Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

Çok teşekkür ederim canım sağol inşallah seninkilerde çok güzel olur yok çıkıntı yok komple oldu vallaha yanlış bir bilgi vermek istemiyorum ama ben elma ısırabılıyorum rahatlıla ıyıyorum yanı hiç bir sorun yok dün dürüm yedim mesela ama zannetmiyorum ole bisey olsun ya tabı ceviz fındık kırmadıkça zaten bunu ben kendi gerçek dişlerimde de yapmıyordum kı onun dısında her şey çok doğal zaten küçültmede çok az yapıldı ustune kaplandı... gayet sağlıklı şu anda

çok sevindim canım benimde içim rahat etti evet doktorumda bana öyle dedi fındık kırmak sakıncalı ki kaldıkı bunu dogal dişlerle yapmakta ..bu yöntem en dogal ve en saglıklı yöntemlerdenmiş ve birçok ünlünün dişleri bu yöntemle görsellik kazandırılmış bakalım darısı başımıza artık:KK66:

buarada diş reng seçimininde ben çok beyaz olsun istedim senin diş rengin A1 dediklerinden mi çok soru sordum farkındayım:KK66:

buarada diş reng seçimininde ben çok beyaz olsun istedim senin diş rengin A1 dediklerinden mi çok soru sordum farkındayım:KK66:

sorabilirsin tabi semacım ne demek aşk olsun yok A1 değil zaten o kadar beyaz olsun istemedim çünki doğal durmuyor ben doğal olsun istedim ağzımdaki tüm dişleri yaptırmadığım için alt dişlere beyazlatma yaptırdım alt dişlerle üst dişlerin rengini aynı yaptık en doğal duranı ne ise o şekilde olsun istedim vallaha şimdi kimse yapılı olduğunu dahi anlamıyorum millet eski dişlerin nasıldi ki diye soruyorlar :)

Canım öncelikle hayırlı olsun yeni dişlerin.
Tel taktırmadan mı düzelttiler çarpık olanları?:uhm:
Maliyeti ne kadar oldu dişlerinin?

Son düzenleme:
Canım öncelikle hayırlı olsun yeni dişlerin.
Tel taktırmadan mı düzelttiler çarpık olanları?:uhm:
Maliyeti ne kadar oldu dişlerinin?

Evet canm tel taktırmadan oldu estetik diş kaplama lamina diye geçiyor benim yaptırdım işlem. Bu dişlerin fiyatları yapılan yere göre değişiyor. 300 TL diyen var 500 TL diyen var 1000 TL diyen var tanesine ben üst dişlerimi yaptırdım. Yapılan malzemeye yapan doktora kadar fiyatlar hep farklılık gösteriyor. Yaptırmadan önce çok yer dolaştım çok doktora gittim fiyatları her yerde değişiyor yani benimde şartlarım çok elverişli değil tabiki bunlar bizler için çok yüksek paralar ama okadar kötü yapılmış dişler gördüm ki doğal durmayan renkleri farklı olan kesinlikle hayatınız boyunca siz o dişlerle yaşıyacaksınız bence bunun için değer en iyi olması için en iyi malzemeyi yaptırttım 3000 4000 5000 TL değişiyor ama dediğim gibi kaç dişinizi yaptırıcaksınız estetik lamine kaplamamı yapılacak diş telimi olucak hep fiyatlar değişiyor. Bende keşke anlasamda daha çok şey söylüyebilsem bu konuda ama şimdi çok mutluluyum sizlerinde güzel şeyler söylemeniz beni gerçekten çok mutlu ediyor. Kendime güvenim geldi hep gülüyorum artık :)

Evet canm tel taktırmadan oldu estetik diş kaplama lamina diye geçiyor benim yaptırdım işlem. Bu dişlerin fiyatları yapılan yere göre değişiyor. 300 TL diyen var 500 TL diyen var 1000 TL diyen var tanesine ben üst dişlerimi yaptırdım. Yapılan malzemeye yapan doktora kadar fiyatlar hep farklılık gösteriyor. Yaptırmadan önce çok yer dolaştım çok doktora gittim fiyatları her yerde değişiyor yani benimde şartlarım çok elverişli değil tabiki bunlar bizler için çok yüksek paralar ama okadar kötü yapılmış dişler gördüm ki doğal durmayan renkleri farklı olan kesinlikle hayatınız boyunca siz o dişlerle yaşıyacaksınız bence bunun için değer en iyi olması için en iyi malzemeyi yaptırttım 3000 4000 5000 TL değişiyor ama dediğim gibi kaç dişinizi yaptırıcaksınız estetik lamine kaplamamı yapılacak diş telimi olucak hep fiyatlar değişiyor. Bende keşke anlasamda daha çok şey söylüyebilsem bu konuda ama şimdi çok mutluluyum sizlerinde güzel şeyler söylemeniz beni gerçekten çok mutlu ediyor. Kendime güvenim geldi hep gülüyorum artık :)

siz nekadra yaptırdınızz .. bende bı cok doktor dolaşrtımm fiyatlar ucukk yanii bıde ünlülerın doktoru doktorunuzz yazarsanız fıyatıı cok süper olurrr

ArkadaŞ fıyat sÖylememekte kararlıı:)

arkadaşlar fiyatlar konusunda gerekli açıklamayı yaptım sanıyorum ama benim yaptırdığım işlemi soruyorsanız bana çok değişik fiyat ve malzemeler sundular benim yaptırdığım işin fiyatı 800 tl ama tabiki malzemeye kaliteye göre değişiyor daha ucuzuda var daha pahalısıda yanı

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım güle güle kullan dişlerini çok hoş olmuş gerçekten.benim merka ettiğim konu diş beyazlatmayla ilgili dişlerini beyazlatıp ona göre diş rengi seçmişsiniz gerçekten güzel olmuş yalnız dişlerin rengi zaman içinde deeğişmiyormu acaba?porselen değişmez tabi ama doğal dişler tekrar eski rengine dönerse ikisi arsında fark olmazmı?bu konuda bilgi verdimi doktor canım?

birde üst dişlerinin tamamınımı yaptırdın yani toplam kaç diş?ben biraz araştırdım lamine kaplamayı yalnızca estetik amaç güdüldüğünde yaprak lamine deniyor takma tırnak gibi dişin üstüne yapıştırıyorlar.bu öyle bir uygulama değil sanırım dimi?o konuda bir bilgin varmı?birde ne kadarlık ömürleri varmış yani o kadar para verince uzun süre kullanmak istiyor insan.çok soru sordum kusura bakma canım cevaplarsan sevinirim

birde üst dişlerinin tamamınımı yaptırdın yani toplam kaç diş?ben biraz araştırdım lamine kaplamayı yalnızca estetik amaç güdüldüğünde yaprak lamine deniyor takma tırnak gibi dişin üstüne yapıştırıyorlar.bu öyle bir uygulama değil sanırım dimi?o konuda bir bilgin varmı?birde ne kadarlık ömürleri varmış yani o kadar para verince uzun süre kullanmak istiyor insan.çok soru sordum kusura bakma canım cevaplarsan sevinirim

Teşekkür ederim canım evet doktorum konu hakkında bilgi verdi zaten benim alt dişlerimde problem yoktu asıl problem ve renk olayı üst dişlerimdeydi alt dişlerimde bir temizleme işlemi oldu dişlerimi temizleme konusunda tabikide eskiye göre biraz daha özenli olmam gerektiğini iletti diş temizliğimi düzenli olarak yapıyorum artık zaten öylede olması gerekiyor ben eskiden çok özensizdim dişlerime fırçalamayı bile aklıma geldikçe yapıyordum :KK43:

Toplam 6 diş yaptırdım yok benımkısı oyle değil benimkisi tam kaplandı ve en iyi malzemeden olsun istedim aslında sordum onuda kaç sene kullanırsınız diye ama inanın su anda hatırlamıyorum aradan 2 3 ay gectı bana dedıgı yanlız dısı kırıcı sert bırseyler yemezsenız dısınıze ozenle bakıp temızlıgı konusunda tıtız davranırsanız çok uzun omurlu oldugu

anladım canım teşekkürler cevapların için.gerçekten çok uygun yaptırmışsın 6sı birden 800 ise eğer.yok benim dişlerim kirli değil aslında beyaz ama ben normal diş rengimi 1-2 ton açtırmayı düşünüyordum onun için sordum.yinede sağol canım

evet bende ilk başta öyle düşünmüştüm ama arkadaş benim yaptırdığım iş 800 lira demiş.öyle olsaydı 4800 lira der diye düşündüm.evet ya bu konudada bizi aydınlatırsan sevinirim arkadaşım.

Ben de epeydir bu lamine kaplama ile ilgili bilgi topluyorum.Anladığım kadarıyla farklı ama benzer yöntemler var. Kiminin malzemesinden sanırım daha pahalı, yaprak poselen dediklerim özellikle, onların tanesini 400TL den yapan var-1000 Tl yede..sanıırm birazda bu iş rant sağlıyorlar doktorlar..o yüzden pek güvenemedim açıkcası..

X