Hamileyken canınız ne çekti ve neyiniz oldu?kız erkek:))

40 yil yemesem aklima gelmicek olan tatligiller hamilelek donemimde ana yemegim gibiydi😊beni taniyipta tatli sevmedigimi bilenler sasiriyorlardi zaten.sonucta yakisikli bir oglum oldu😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hep acı yedim ama portakalda çok yedim yemeklerde hep acı çekerdi canım nasıl bi iştahtır o anlatamam şimdi acı yesem acıyo diyorum :)

ben ona inanmiyorum benim canım hep tatlı istedi şerbeti içiyordum kızım oldu :)

İlk oğlumda hayatımda hiç yemedigim kadar erik yedim. İkinci oglumdada hiç yemedigim kadar tatlı.. Ben bu tezi çürüten anneler den biriyim sanırım.. :)

İlk baslarda hep meyve cekti...Sonrasindada hep tuzlu seyler cekti canim ve tatli bisey hic cekmedi ...tatli yersemde agzimda kotu bir tat birakir gibi olurdu...Nihayetini yakisikli bir tontonum oldu...:)

ilk aylarda asiri tursu aserdim baya tukettim simdi tatliya yogunlastim
Kiz bebek bekliyoruz :)

Ilk Karpuz Aserdim Kişin ortasinda :)) Daha sonra erik vee Kiraz. Ama genelde ekşi ve Aci yiyorum. Gerci Yaş Pastada Hosuma Gidiyor Tostu Gün Aşiri Muhakak Yiyorum. Oglumla Birlikde Cooook Yiyoruzzzz :) 53 kilo Hamile Kaldimm Asiri istahsiz yemek yemeyi sevmeyen Ozellikle Hic Ekmek Yemeyen biri olarak kendime inanamiyorum. :) Engel Olamiyorum Kendime :))))

Kalıp kalıp ezine peyniri yiyorum. =) Bir kase çorbayı bir limon suyuyla içiyorum. Suyu bile buzlu, limonlu içiyorum. Turşu canım çok çekti ama midemi yaktığı için pek yiyemedim. Kısaca çoğunlukla tuzlu, ekşi şeyler istiyorum. Ekşi yeşil elma favori meyvem. Geçen hafta kızım olacağımı öğrendim. :KK76:

AMİN AMİN :)
ben hamileliğimin ilk ayında oda marta geldi 2009 da hep erik istedim rüyalarımabile girdi ozamanlar da da bilirsiniz kilosu 100 liraydı ama bir iki hafta sonra aldım ve bir kg sini yanlız yemiştim ve çok tatlı bir kızım oldu ALLAH herkese versin....

peki sonuc canim 39 haftadasin rabbim sag salim.kucagina almayi nasp etsin insallah
10 temmuzda yazmışım daha hamile olduğumu bile bilmiyordum o zaman :KK70: kızım olacak inşallah teyzesi. Ben normalde hiç tatlı sevmezdim tatlıya düştüm.. bir kere de kışın ortasında erik aserdim. Sanıyorum hiç bir alakası yok asermeyle vs ikisini de aserdim ben :KK70:

10 temmuzda yazmışım daha hamile olduğumu bile bilmiyordum o zaman :KK70: kızım olacak inşallah teyzesi. Ben normalde hiç tatlı sevmezdim tatlıya düştüm.. bir kere de kışın ortasında erik aserdim. Sanıyorum hiç bir alakası yok asermeyle vs ikisini de aserdim ben :KK70:
amin haftaya kucaginda galiba rabbim herkezin gonlune gore versin insallah

X