Vajinada güzel koku?

defne89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
129
1
34
Merhaba kızlar,

Vajinal bölgede kötü koku problemim yok;ama haziranda düğünüm var ve ilk gece çok güzel olsun istiyorum.

Hem o gece hem daha sonrası için vajinada güzel koku yaratmak için önerebileceğiniz losyon,krem,bitkisel yağ,esans gibi önerileriz var mı?

Varsa,paylaşırsanız çok sevinirim:eek:

tatlım merhaba ben sebamedin vajina için temizleme jelini kulanıyorum cota memnunum kokusuda çpk güzel

Merhaba kızlar,

Vajinal bölgede kötü koku problemim yok;ama haziranda düğünüm var ve ilk gece çok güzel olsun istiyorum.

Hem o gece hem daha sonrası için vajinada güzel koku yaratmak için önerebileceğiniz losyon,krem,bitkisel yağ,esans gibi önerileriz var mı?

Varsa,paylaşırsanız çok sevinirim:eek:

arkadaşım doktorlar vajinanın kendi salgısının kendi kendini temizlediğini ve ve vajina için kesinlikle ama kesinlikle ekstra şeylerden kaçınılmasını öneriyorlar güzel koku elde etmeye çalışırken sağlığından olma vajinal duş veya vajinaya krem losyon gibi şeyler uygulamak çok zararlıymış üstten yıka içerilere girme benden tavsiye...bu arada tebrikler

bi arkadasım kokudan dolayı doktora gitmişti kültür testi yapıldı doktor sabun sürüyomusun diye sormus oda hayır demiş ama normalı böle degılmıs:KK70: bize lifle uzun uzun yıkadıgını söyle sabun kullanmak cok zararlıymıs bakteri oluşumu yapıyomuş :S neyse en güzeli duru suyla temızlemekmiş

bi arkadasım kokudan dolayı doktora gitmişti kültür testi yapıldı doktor sabun sürüyomusun diye sormus oda hayır demiş ama normalı böle degılmıs:KK70: bize lifle uzun uzun yıkadıgını söyle sabun kullanmak cok zararlıymıs bakteri oluşumu yapıyomuş :S neyse en güzeli duru suyla temızlemekmiş

canım benımde cok kokuyor akıntımda var doktora gittim igne verdı kullandım yinede akıntı oldugunda koku yapıyor bende yakında evlenecegım ama bu koku yüzünden cok tedirginim ve baska biesey daha genıtal böylgem diger ten bölgeme gore biraz koyu rengte bu normalmı sizdede böylemı özelıme yazarmısınız

ay kız defne ben kiloduma zemuszemus parfüm sıkıyorum çok güzel kokuyor :p gerçekten

parfüm mü ne kadar zararlı yapın yapın sonra benim gibi enfeksiyon olunda görün ben artık akıllandım valla saf su gibisi yok hem uzmanlarda ya saf suyla yada katkısız bi sabunla yıkamayı öneriyo:umursamaz:

Kızlar sebamed'in ürününü kullanmanızı tavsiye ederim. Kokusu çok hoş ve herhangi bir yan etkisi yok. Ama her gün kullanılmasını tavsiye etmiyor doktorlar. Haftada 2 kez kullanılabilir. Her gün kullanıldığında vajinanın ph dengesini bozmuş oluyoruz.

Parfüm sıkma, sabunla yıkama, vajinal duş, çok fazla temizlemeye çalışmak (vajina kendi kendini yeniler ve çok aşırı temizlemek orada bulunan yararlı bakterilerin yok olup zararlıların öne geçmesine sebep olmaktadır.), krem, losyon vs.. sürmek zararlı olur kızlar. Siz tüyleri temizleyin, idrarınızı yaptıktan sonra ve normaldeyken de temizliğine dikkat edin yeterli olur.

Evlenecek arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
arkadaşlar bide çişşşş yaptıktan soora önden arkaya doğru silin dio doktorlar temiz kalması için

bende de oluyo onlar aslında çok normal genç kızlarda ama cidden çok rahatsz edici. kozmetk mağazalarında war aslnda bir çok ürün genital bölge temizliği için. avon'un bi ürününü denemiştim ben de arkadaşımdan ama pek aralara derinlere inmek sakıncalı tabi.
Günlük ped konusunda bir şey söyleym ben de , molpedin sarı çiiçekli olanı var günlk ped tek tek paketlenmiş, onlar çok güzel kokutuyo aslında iç çamaşırı bile a.s
ama fazla akıntı şikayetinden jinekologa gözktğümde kesnlkle parfümlü kullanma dedi ama ben kullanıom :kedi:

arkadaşlar aman diyeyim o genital bölge temizleyicilerinden uzak durun.ben öğrenciyken hergün kullanıyordum. zamanla oranın ph dengesi bozuldu. şimdi en ufak bişeyde(umumi tuvalet, detarjan değiştirme vs.) enfeksiyon kapıyorum

Kızlar genital bölgeyi sürekli sabun, genital bölge temzileyicileri, sabun ile temizlemek zararlı. Koruyucu bakterileri ve tabakayı yok edersiniz, böylece azcık üşütme ve mikropta hemen sistit , mantar kaparsınız valla bu daha kötü. Bu tür temizleyiciler kullanırken hamile kalmak zorlaşıyormuş. Zaten vajina kendini temizliyor. Eğer rahatsız oluyorsanız haftada 1 kere sebamedin temizleyicisini kullanabilirsiniz. Ama akıntılar kötü kokuluysa doktor antibiyotik tedavisi verecektir. :eek:

Benimde genital bölgemde koku problemim mevcuttu. Bunu kocamın bana söylemesi çok utandırmıştı. Nette gezinirken wwwgumus-suyu com adresinde gümüş suyunun genital bölgedeki koku ve mantara iyi geldiğini okudum. Kullandım ve çok samimi söylüyor çok faydasını gördüm. Israrlar sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar..

X