Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

yeşil kahveden sonuç alan memnun kalan etkilerini görmeye başlayan var mı kızlar.....:KK51:

nescafe nin var almıştım bir kez. hooop içiyorsunuz anında inceciksiniz :KK60:
yok tabi ki öyle bir şey bildiğiniz kahve işte :KK14:

dün bende sipariş verdim..kullanıpta etkisini gören yokmu hiç..? henüz elime gelmedi kullanınca mutlaka paylaşacağım....

ben 2 gündür toz halinde öğütülmüş yeşil kahveden içiyorum, tadı bence cok fena ama içmek için gayret gösteriyorum. su içme istegim baya baya arttı birde sindirim sistemim çalışmaya başladı ki normalde hiç çalışmazdı. ilk gün 86 kg idim 5. gün persembe günü yani tartılıcam yazarım buraya da sonucu.

Merhaba bende bugün aldim simdi ikinci bardagimi içiyorum.
Tokluk hissi veriyor ve agiz kuruluğu oluyor, su iciriyor.

Yalniz bi fark var internetten çok arastirdim kimse benim gibi içmiyor galiba.
Aktar bana yeşil kahveyi öğütüp verdi yaninda, çubuk tarcin, tane karabiber, zencefil verdi hepsinden cezveye koy üzerine kaynamis su ekle 10 dk demlensin iç dedi.

Hic aksatmadan için kesin kilo vereceksiniz dedi. Sürekli alan bayanlar var dedi.
Bak alim deneyip gorcem.

İlerleyen zamanda yazarim tekrar

Bende aktardan toz olarak satın aldım 3 bardak demişti ancak diyette yaptıgım için
bazen günde 1 bazen 2 alıyorum okula da gittigim için sakinlik
vermesin diye yag parçalıyomus arkadaslar eger idrarınıza dikkat ederseniz
farkı anlicaksınız bence iyi forumlar :)

ben tadını hiç sevmediğim için üç gündür öğürerek içiyodum ama bugün hazırlarken içine toz zencefil ve tarcın ilave ettim. tadı baya içilebilir oldu. gercekten cok su içirtiyo insana hiç farketmeden iki litre içiyorum , evet tuvalete de cok fazla cıkartıyo. ben son üçgündür diyeti de bozdum baya yiyorum ama kendimi hafiflemiş hissediyorum, yarın tartılacam bakalım sonuç ne olacak yeşil kahveden sonra

Merhaba ben az önce bir siteden coffeefit sipariş verdim Kullanmaya basladığımda yorumları buraya yazacagım insallah faydası olur

Bende almayı düşünüyorum. Bu yüzden mrk ediyorum deneyimlerinizi. Cevaplarınız için çok teşekkür ederimm😚😚

X