Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

Bende aktardan toz olarak satın aldım 3 bardak demişti ancak diyette yaptıgım için
bazen günde 1 bazen 2 alıyorum okula da gittigim için sakinlik
vermesin diye yag parçalıyomus arkadaslar eger idrarınıza dikkat ederseniz
farkı anlicaksınız bence iyi forumlar :)

aktardan ne kadar aldınız , internettekinden daha mı uygun

Bu yesil kahveyi ben de merak ediyorum ama bu kadar sayfa okumama ragmen ise yaradi diyeni gormedim.

Ben oyle cay falan sicak seyler icemwywn biriyim midem almiyor. Yeniliklere acik degilim sanirim :) Gercekten ise yarayacagini bilsem kendimi zorlayip icicem ama.

arkadaslar daha erken dıyebılırsınız ama ben bu salı basladım yeşil kahve ıcmeye 4 gun oldu bı faydasını goremedım. iştah kapatmıyor kendım dıkkat etmeye calısıyorum yapabılsem kendım kılo verırım. bol su ıcmeye calısıyorum bogazım kuruyor, ama gr kılo gıtmedı.

belkı erken bılmıyorum ama su an bı fark hıssetmıyorum. bıraz daha bı ümitle ıçmeye devam edecegım ,yıne yazarım..
bıktım kılolardan kılo problemınden valla yaa :KK43:(

Not: “Yeşil kahve için istediğiniz kadar yiyin.” gibi ifadeler ve cümlelere sakın kanmayın. Çünkü hiçbir yiyecek ve içecek siz evde otururken yağlarınızı yakmaz ve zayıflatmaz. Her şeyden önce zayıflamak isteyen bir kişi istediği yiyeceği yer ama az yer. Yeşil çay ya da kahvesini içer ve egzersizini yapar.
Egzersiz yapmadan kilo vermeyi hayal etmeyin. Egzersizle birlikte içilen bitki çayları ile daha kolay kilo verilebilir, bu doğrudur. Ama aksi yalandır. Sağlığınıza dikkat edin.

yeşil kahveyle ılgılı bır sıtede yazıyor. tamam dogru ama dıyet ve spor yapamayanlar ne yapacaaaaaak:KK43:(

kızlar ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum , ben sonucunu gördüm 1,300 kilo verdim hemde cok asırı dikkat etmedim ve sporumu da biraz aksatmıştım. ben memnun kaldım içmeye devam edicem.

bende bugün başaladım ben toz olarak aktardan aldım ama tadı çok kötü ama mecbur içiçm bugün sabah tartıldım bakalım 1 hafta sonra ne olacak

Son düzenleme:
kızlar ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum , ben sonucunu gördüm 1,300 kilo verdim hemde cok asırı dikkat etmedim ve sporumu da biraz aksatmıştım. ben memnun kaldım içmeye devam edicem.

çok sevindim canım..belli bir diyet yapıyo musun?bir de internetten mi aldın aktardan mı aldın yeşil kahveyi..günde kaç defa içiyosun?aç mı tok mu?

kesinlikle arkadaşlar yeşil kahve içerek bende 8 günde 88 den 86 ya düştüm pek dikkat etmedim ama yeme istediğim azaldıııı

Şimdi dikkatimi çekti mehmet özün resmi sitesinde face den yorum yazan insanlara baktım memnunmusunuz diye msj atmak için hiçbiri yok arkadaslar fake mi bu site de..

çok sevindim canım..belli bir diyet yapıyo musun?bir de internetten mi aldın aktardan mı aldın yeşil kahveyi..günde kaç defa içiyosun?aç mı tok mu?

ben normalde diyet uyguluyorum ve düzenli spor yapıyorum , ama son hafta düzenim bozuldu. yeşil kahveyi de tam düzen bozukluğum da içmeye başladım. o yüzden bence bu sonuç çok iyi oldu benim için. ben sabah ac karna ve akşam yatmadan küçük çay bağardagı ile yapıp içiyorum. üstüne de bol su içiyorum.

internetten aldım ben canım ya aslında aktardan almak istemiştim ama bulamıyınca bir siteden bulup ısmarladım.

bahsettiğiniz kahveyi dün markette gördüm..
nestle çıkarmış
acaba aynısımı emin olamadım

bende gördüm içeriğine baktım..sakın alma..içinde normal kahvede var..benim aktardan aldığım yemyeşil..sebze suyu gibi oluyo..en iyisi bildiğin aktardan alıcan

bende yarın alıcam 3 4 kilo fazlam var vermem lazım acilen pantolonlar dar gelmeye başladı inşallah işe yarar yediklerime de dikkat ediyorum

kızlar 2 tane aktif yeşil kahve topiki var... keşke tek başlık altında toplansa ..... ne yapsakki acaba ???

bende aldım aktardan poşet çay gibi hazırlamışlar.... içinde 60 adet var.. içimide çok hoşuma gitti... bakalım etkileride hoşuma gidecek mi ????:21::21::21::21::21:

Kızlar green coffee bugün elime geçti su an yaptım içiyorum ama tadı iğrenç 20 kullanımlıkmış bakıcaz artık :KK34:

X