Sayfa: 17/33 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Toplam 324 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

1. Konu Sahibi : nno_commentt #161
    Alıntı esrade kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb nerde satılıyor bu kahve aktarda varmıdır acaba?
    selam esrade, bu çekirdekler kahvenin ham, yani daha doğrusu kavrulmamış hali. Ben kahvecilere sordum. Kahve satan yerlere sor. Bazen çerezcilerde de oluyor. Belki aktarlarsa da gelmiş olabilir yoğun talep üzerine. Ben Kahveci'den almayı daha doğru buldum, ki farm etmiyor aslında. Benim aldığım paketi paylaşayım. Ben şu şekilde aldım:
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  35.0 KB (Kilobyte)
    Düzenleyen: sedali20042006 Düzenleme Tarihi : 11-02-2014 Düzenleme Saati :13:49

2. Konu Sahibi : nno_commentt #162
    selam kızlar,
    Bugün aldığım yeşil kahve çekirdeklerini biraz suda kaynatıp içtim. Tadı biraz otlu çay, yani yeşil çay, zeytinyaprağı çayı gibi.kahve gibi değildi, ama ben de kahve gibi hazırlamadım. Kahve öğütmez makinasına sokma sakın dedi satıcı, makina bozulurmuş. Anca havanda mesela dövmeye çalışabilirsiniz dedi. Faydasını anca bir kaç gün sonra söyleyebilirim.
    Şu an ki görüntü sarı çay gibi

3. Konu Sahibi : nno_commentt #163
    internette coffeefit green diye bişey var omu? http://yesil-kahve.net/?ref=eyp+61

yoksa bu herzamanki gibi aldatıcı bişey mi mehmet özün de resmi falan var

4. Konu Sahibi : nno_commentt #164
    bende şimdi onu inceliyordum sonra buradaki yorumları gördüm kullananlar önerenler var mı ???

5. Konu Sahibi : nno_commentt #165
    şimdi gitti gidiyordan buldum 250 gr kahve 9.90 ücretsiz kargo
    satıcıya sordum nasıl kullanacakmışız diye cevap gelince yazarım sizede

6. Konu Sahibi : nno_commentt #166
    kızlar satıcı cevap yazmış evde öğütülerek türk kahvesi gibi pişirilip içiliyor demiş...

7. Konu Sahibi : nno_commentt #167
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    Blog Yazıları
    1

Kahve Tadında ! Gerenin caffeeee

Alıntı HasibeG kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar satıcı cevap yazmış evde öğütülerek türk kahvesi gibi pişirilip içiliyor demiş...
    Yeni aldım kilosu 27tl miş nasıl öğütcez pişirmez bilen varmı yazın lütfennnn acilll

8. Konu Sahibi : nno_commentt #168
    Etkili oluyorsa bende deneyecem kizlarr

9. Konu Sahibi : nno_commentt #169
    bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.

10. Konu Sahibi : nno_commentt #170
    bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.lala

Sayfa: 17/33 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon