Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

buda yeni cikti canim nescafenin yesil kahvesi ayni etkiyi gösteriyor normal kahve degil yesil kahve benim dedigim

benim bahsettigim cok baska birsey gooogle yesilkavhe800 diye arama yaparsaniz bulursunuz yesilkahve 800 diye ararsaniz fazla birsey cikmiyor yesilkavhe800 aynen boyle arayin

Son düzenleme:
benim bahsettigim cok baska birsey gooogle yesilkavhe800 diye arama yaparsaniz bulursunuz yesilkahve 800 diye ararsaniz fazla birsey cikmiyor yesilkavhe800 aynen boyle arayin

himm tamamda canim bak konuyu acan arkadasda yazmis nescafe cikardi diye neyse önemli olan bence marka degil yesil kahve olmasi nescafenin veya baska bir markanin olmasi degil. hayirli aksamlar

himm tamamda canim bak konuyu acan arkadasda yazmis nescafe cikardi diye neyse önemli olan bence marka degil yesil kahve olmasi nescafenin veya baska bir markanin olmasi degil. hayirli aksamlar

canim ben orasini atlamisim yesil. kahve olarak gorunce benim kullandigim kahve hakkinda sanmistim ama bildigim kadariyla nescafeninki sadece yesil kahve zayiflatmiyor neyse sanada hayirli aksamlar

benim yesil kahvem geliyor kizlar onu bi denicem olmazsa sukkienin söyledigi kahveyi bulup denicem :)
Ne denemiyoruz ki bunu da deniyelim dimi ama :KK1:

Arkadaslar bu kahveyi nasil iciyorsunuz siz? Biri türk kahvesi yapar gibi yapiyorum demis, kücük fincana mi yapiliyor o zaman? Babam bana aldi bu kahveden evde cekmis ama tamamen cekilmemi kücük kücük kalmis arasinda biraz.

slm.sukkie.yeşil kahve almak istiyorum.yardımcı olurum demişsin.sipariş vermek yada sipariş adresi almak istiyorum.şimdiden teşekkürler

burdaki alışveriş merkezinin bir cafesinde bulunuyor yeşil kahve bi gün gidip içiyim bari bayanssulusmile

Son düzenleme:
arkadaşlar bu bahsettiğiniz yeşil kahve
turk kahvesinin kavrulmamış(işlenmemiş) hali olmasın
görünüşte baya bir benzerlik var da
eğer öyleyse kavrulmadan çekelim bizde denemiş oluruz
1 hafta içip görelim..denemeden bişey olmaz heralde
ama bnm midem hassas biraz kahve kola kafeinli besinler içemiyorum pek

be neskafenin yeşil kahvesini bulabildim nihayet
o kadar migros baktım en son mmigrosun birinde buldum
tek bi tane kalmıştı
lift aktif vardı neskafenin lezzeti gayet yerinde bi kaç tane de ondan aldım
kokusu ve lezzeti fena değil ben kahveyi daha yoğun sert seven biri olduğum için
bana fazla duru yumuşak geldi

yaa kızlar kimse yok mu bende aldım ama öğütülmüş olarak değil nasıl içilmesi gerekiyor

canım kahve değirmeni alman lazım
ya da karabebir çekmek için var değirmenler
onla da olur
ama ben çiğ çekirdek bulamadım
eminönüne bakmak lazım

ya da robottan geçirsen olur mu acaba

ben devam ediyorum içmeye 6 gün oldu faydasını görüyorum gibi şişliğim vardı o gitti ve az yiyorum

şeker hastalığına gerçekten etkisi var mı ? kendinde yada ailesinde diyabet olup yeşil kahveyle sonuç alanlar var mı ?

kızlar nescafenin de yeşil kahvesi çıktı o olur mu ki? onunda liftactiv mi ne çeşitleri var sindirim sistemini düzenliomuşta faalan dir, mrk ettim ama alamadım hiç kullanan ve sonuca ulaşan varmı bayanlar?

hani bu kahwe çekip satan yerler warya oralardan çiğ olrak alıyorsunuz eşil kahweyi yeşil kahwe kurutulmamış çiğ kahwe ucuzda birşey yani 2-3tl lik aldım ben ama içmedim faydasını görürmüyüm emin olamadım çünkü :/

X