Zayıflamada yeni bir moda ; YEŞİL KAHVE

mrb nerde satılıyor bu kahve aktarda varmıdır acaba?
selam esrade, bu çekirdekler kahvenin ham, yani daha doğrusu kavrulmamış hali. Ben kahvecilere sordum. Kahve satan yerlere sor. Bazen çerezcilerde de oluyor. Belki aktarlarsa da gelmiş olabilir yoğun talep üzerine. Ben Kahveci'den almayı daha doğru buldum, ki farm etmiyor aslında. Benim aldığım paketi paylaşayım. Ben şu şekilde aldım:
$image.jpg

Son düzenleme:
selam kızlar,
Bugün aldığım yeşil kahve çekirdeklerini biraz suda kaynatıp içtim. Tadı biraz otlu çay, yani yeşil çay, zeytinyaprağı çayı gibi.kahve gibi değildi, ama ben de kahve gibi hazırlamadım. Kahve öğütmez makinasına sokma sakın dedi satıcı, makina bozulurmuş. Anca havanda mesela dövmeye çalışabilirsiniz dedi. Faydasını anca bir kaç gün sonra söyleyebilirim.
Şu an ki görüntü sarı çay gibi

bende şimdi onu inceliyordum sonra buradaki yorumları gördüm kullananlar önerenler var mı ???

şimdi gitti gidiyordan buldum 250 gr kahve 9.90 ücretsiz kargo
satıcıya sordum nasıl kullanacakmışız diye cevap gelince yazarım sizede :KK16:

kızlar satıcı cevap yazmış evde öğütülerek türk kahvesi gibi pişirilip içiliyor demiş...

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.lala

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.3

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.4

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.5

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.6

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.7

bu 25 mesajı doldurmak için yazılmış bir mesaj.daha yeniyim.çok özür dilerim herkesden. ve yeşil çay gerçekten de zayıflatıyor.lala

Merhaba bende aldım taneleri var ama öğütcez mi nasıl kullancam ve nasıl içcem yardımcı olursan sevinirim

kızlar bugün baharatçıdan aldım kilosu 25tl
satıcı, havanda döv veya robottan çek, bir fincana 1 çay kaşığı koyup sıcak su döküp demle dedi

Hanımlar bi internet sitesinde gördüm bende bugün 2 kutusu 79 lira sizde bakın yeşil kahve çekirdeği olarak geçiyo yorumları da okudum alanlar genelde memenin kalmış 7 günde 3 kilo veren olmuş zaten onun yanısıra karın egzersizi yapılması gerektiğini ayrıca yemeklerden 30 dakka önce kahve yapar gibi kaynana dan yapılıp içilmesi gerektiğini söylemiş ler alanların geneli memnun hiç şikayet içerikli bişey görmedim bende siparis verdim ama açıkçası tedirgin lik var

X