Mutfak Dekorasyonu akrilik kapak mutfak dolabı

yasemenim

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
28
1
yeni çıkan akrilik kapak ayna gibi parlak kapaklardan mutfak dolabı yaptıran kullanan arkadaşlar varmı kullanışlımı çabuk çiziliyor mu son haftama giriyorum mutfak dolabı malzemesine ve rengine bi de parke rengine karar vermeliyim daha önce düşünmemiştim şimdi panik yaptımmm bunlar hakkında fazla bişey bilmiyorum bakmadan geçmeyin lütfen ne yaptırayım mutfağımaaa tsk:1shok:

canm bende parlaklardan yaptırıyorum ama nasıl olur bilmiyorum, tezgahda granit olcak ama siyah olsun istiyordum, yorumlardan incelediğim kadarı ile sürekli kuru tutmak gerekiyormuş siyah graniti. ama mutfak işinde çalışan biriside siyah granit daha sağlam dedi, kararsızım

bende siyah graniti inceledim evet güzel duruyo ama ben cesaret edemedim siyah ama içinde birkaç renk olan granitlere bak bide ben düz siyah bide siyah içinde bakır dokulu granitlere de baktım onlarda şık ve daha kullanışlı gibi geldi ben üst kapakları krem akrilik cam altlarıda teak agacı tercih ettim granitide sarı kahve karışımı kolay gelsin size kullanıp görecez

nasıl olduğunu bilmiorum ama benim dolaplarımda parlak silinmesi çok zor ve acaip parmak izi bırakıyo eğer düşündüğüm gibiyse tavsiye etmem birde teyzem bana yardım ederken süngerin sert tarafıyla silmiş çizildi çok kötü şu an ..yinede siz bilirsiniz tabi.. kolay gelsin karar wermek çok zor gerçekten 1 kere olsun en güzeli olsn :)

yeni çıkan akrilik kapak ayna gibi parlak kapaklardan mutfak dolabı yaptıran kullanan arkadaşlar varmı kullanışlımı çabuk çiziliyor mu son haftama giriyorum mutfak dolabı malzemesine ve rengine bi de parke rengine karar vermeliyim daha önce düşünmemiştim şimdi panik yaptımmm bunlar hakkında fazla bişey bilmiyorum bakmadan geçmeyin lütfen ne yaptırayım mutfağımaaa tsk:1shok:

ARKADASLAR
AKRILIK MUTFAK DOLOBI KAPAGI KULLANAN VAR MI?
BEYAZ LAKE DAHA PAHALI OLDUGUNDAN AKRILIK ONERILDI BIZE

LÜTFEN YARDIMCI OLUN
TEMZLIGI VE KULLANIMI NASIL?

TESEKKURLERkaydirigubbakcemile5

akrilik kapak gayet kullanışlıdır kolay çizilmez dayanıklıdır..çok tercih ediliyor çok mutfağa yaptık hiçbir şikayeti olan olmadı arkadaşlar..akrilik kapağı azıcık nemli penye ile silmeyi deneyin bego..penye yetelidir sünger falan sürmenize gerek yok ..bugün 10 müşteriden 8ine akrilik yapıyoruz..

cok tesekkür ederim arkadasimm
bende akrilik yaptiriyorum cünkü
icim rahatladi :)

tezgah olarak cimstone la ilgili ne düsünüyorsun?

tesekkür ederimmmm

sevgileropuyorumnanaktan

bende akrilik yaptıryorum 15 gune kadar takılacak ankastre dolabım sıyah dıger kapaklar beyaz arafayans ve granıt sıyah olacak

annemde yeni yaptırdı mutfağınu beyaz ve parlak, ve hiç tahmin etmediğiö kadar şık durdu :) temizlemesi de kolay tavsiye ederim..

bende yeni yaptrdım mutfagımı çok şık duruyo tavsiye ederim benimki kırmızı beyaz yanlız evde çoçuk molduunda alt kapaklar fazla kirleniyo el izi felan çok belli oluyo onun dışında sorunu yok çizilme felan olmadı daha

Son düzenleme:
mutfak yaptıran arkadaşlar bizimle de paylaşsanız keşke.bizim gibi mutfak yaptırmayı düşünen ama kararsız olanlara yardımcı olmuş olursunuz.

biz de mutfak yaptırıcaz bilgi almak istiyorum parlak görünümlü istiyorum ama o hangisi oluyo bilmiyorum lake mi akrilik mi?

kızlar temmuzda düğünüm var evimizi baştan sonra yaptırıyoruz.biz araştırdık baya.akrilik mutfak dolabı en iyisiymiş.şimdi birde balın kapaklar çıkmış kendinden desenli okadar şık desenliler varki görseniz hayran kalırsınız.lake ilerde sararma yaparmış.ama tabi lakeninde iyisi kötüsü var.akrilik en iyisiymiş.mdf üzerine oto boyası kullanılıyomuş kesinlikle sararma felan yapmazmış.valla bildiklerim bu kadar başka sorcağınız bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım...

X