Folbiol ??

cebid

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
172
2
slm kızlar, ben kısmetse haziran ya da temmuz gibi aşılama yaptırıcam.drum folbiol verdi, günde bi tane. daha kullanalı iki gün olmasına rağmen inanılmaz şişkinlik ve hazımsızlık yaşıyorum :bbo: bunu hafifletmek için ne yapabilirim, karnım nerdeyse patlıycak
:a015:

canım geçmiş olsun,doktora gittinmi önceden böyle beir rasıslığın varmıydı bak canım ben bir doktora msj cektim o doktorun adını veriyim msj cek doktor nevra hemen sana yazıyor morelini iyi tut

ırmakcım teşekkürler .. böyle bi problemim yoktu. ilacın yan etkisi maalesef. şişkinliği hafifletmek için yapabileceğim bişeyler var mı acaba, hani bu probiyotik yoğurtlar falan var ya, hiç kullanan oldu mu aranızda ??

bende 2 aydır kullanıyorum gaz yaptı bendede o yüzden şişkinlik oluyor bence.daha önce bitkisel bir ilaç yiyordum 2 seneye yakındır solgar diye eski doktoru vermişti onda böyle şeyler olmamıştı bana yeni doktorum bunu verdi

canım bende kullanıyorum uzun süredir fakat ben bu tür şikayetlerle karşılaşmadım istersen doktoruna danış derim.....

arkadaşlar folbiolu ne için klullanıyorsunuz. bende kullanıyorum da
.ben de öyle bir şey olmadı.

Ya bazen şişkinlik oluyoda ondanmı bilmiyorum ben bişey yapmadım.
Folbiol u folik asit takviyesi için alıyoruz bu arada bi arkadaş sormuşta.
Hamileleik düşünenlere veriliyor.3 ay önceden başlamakta yarar varmış.

demir, çinko vb. içeren ilaçların sendeki gibi yan etkileri olabiliyor. ilk zamanlar dahada sık olur bu. eğer ilerleyen günlerde bu sorunun devam ederse doktoruna danışarak bu sorunu ortadan kaldıracak birşeyler kullanabilirsin. ama o zamana kadar sıvı beslenmeye çalış. bitki çaylaranı dene. sevgiler...

bende bugün başlıycam şişkinlik fln olursa o da rahatsız ederya bırakıcazmı o zaman.şu doktor nevranın tel.nosunu banada yazarmısın özelden?????

arkadaşlar, o şişkinlik dediğiniz aldığınız kilo olmasın, çünkü folik asit iştah açar ve kontrol etmezseniz kilo alırsınız, ben folbiol kullanıyordum şimdi içinde folik asit de olan multivitamin kompleksi kullanıyorum, ismi elevit, dr. um önermişti.

Ya hayır gerçekten şişkinlik yapıyo yani yemekle alakası yok.Eczacı arkadaşımada sordum ben biraz yapar dedi daha sonra verirsin dedi ama ben bıraktım.......İlk çocuğumdada kullanmamıştım.

Bende yaklaşık iki haftadir elevit kullaniyorum.
Hayatta başağrısı nedir bilmem ama son birkaç gündür başım ağrıyor.
Böyle bir yan etkisini bilen var mı?

slm kızlar, ben kısmetse haziran ya da temmuz gibi aşılama yaptırıcam.drum folbiol verdi, günde bi tane. daha kullanalı iki gün olmasına rağmen inanılmaz şişkinlik ve hazımsızlık yaşıyorum :bbo: bunu hafifletmek için ne yapabilirim, karnım nerdeyse patlıycak

:a015:

bende kullanıyorum günde bir tane şişkinlik yapıyor ayrıca kilo aldım bebiş gelişimi için çok öenmliymiş bu ilaç vucutta depolanıyormış herşey bebiş için:nazar:

Bende kullanmak istiyorum. Hamilelik öncesinde kullanım için hangisini önerirsiniz? kafam karıştı iyi diyende var kötü diyende:KK43:

canım folbioldan folic plus daha iyi günde 3 kez kulanarak calsiyum da içinde var daha etkili doktoruna bir danış bence

X