Saç Rengi ve Saç Boyama En iyi kumral boya?

sangs

good girl gone bad ;)
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
1.135
1
turunculasmayan en ıyı kumral boya hangısı kızlar???sac rengım ıgrenc sarı turuncu bı renk suan boyle cok turuncu olmayacak bı renk aktıgında?hangı boya sızce?

cok koyu olsun ıstemıyorum canım kumral olsun ıstıyorumda hanıgı marka?kullu boyamam zaten

saçlarınızda turunculuk hakimse küllü renklere boyamalısınız acık küllü kumral mesela ? loreal excellence olabilir

turunculasmayan en ıyı kumral boya hangısı kızlar???sac rengım ıgrenc sarı turuncu bı renk suan boyle cok turuncu olmayacak bı renk aktıgında?hangı boya sızce?

Sangs merhaba.. Aradığın boya Tints of Nature olabilir. Organik saç boyası olduğu için amonyak da içermiyor, hem de turunculaşmaz :) Bence 6TF açık karamel rengi sana uygun :) Bir bak istersen canım.

ben tints of Nature 7N kullanıyorum... koyu da değil...koyu kullanamıyorum zaten.
Ben memnunum sende bir bak istersen....
Fakat zemin rengine göre sende nasıl olur bilemem canım tutunculuk küllü tonlarla gideriliyor diye biliyorum...

Son düzenleme:
kızlar yorumlarınız ıcın tsk ederım ama sacım kullu acık kumrala boyanmıstı hem turunculuk hemde yapay bı sarılık yesıllık garıp bısey hakım loreal excellence alcaktım bgun yıne kararsız kaldım palette de guzel gorunuo loreal de napcam bılmıyorum kopkoyu olmasınıda ıstemıyorum

tints of nature ı ben hıcbı yerde gormedım ama kızlar 7n ve 8n renklerı cok guzel gorunuyo nerde bulabılırım bu boyayı?sacım cok sertlestı hem organıkse bıraz kendıne getırebılır de sacımı

canım ben bu boyayı migrostan alıyorum...orda bulabilirsin...

8N de kullandım ama 7N yi daha çok sevdim.

hmm tsk ederım canım pekı bı sorum daha olcak benım sacım dedıgım gıbı turuncu gıbı sarı gıbı garıp bı renkte suan ama dıplerden 1 cm falan geldı bu boya tutar mı dıplerdede cunku dıplerım koyu baya.

hmm tsk ederım canım pekı bı sorum daha olcak benım sacım dedıgım gıbı turuncu gıbı sarı gıbı garıp bı renkte suan ama dıplerden 1 cm falan geldı bu boya tutar mı dıplerdede cunku dıplerım koyu baya.

Tints of Nature boyayı tüm Migros’larda ve Macro Center’larda bulabilirsin canım. Ben Migros’ta görmüştüm. Organik tamamen bu yüzden saçı besler rahatlıkla kullan. Saçın diplerden 1 cm diyorsun çnce bence bir dip boya yap o zaman tutar.

valla benim koyuydu önce koyu kumrala yakın gibi bu boyayla boyadım rengi çok hoş olmuştu.
tekrarlayınca oturdu.. dip boya yapıyorum şimdi sadece boyayı ikiye bölüp...

yanlız ısıyla boya tam tutuyor o yüzden kullanırsan fönü iyi tut canım....

ışık resimlerde çok farkettiriryor o yüzden birkaç resim koyuyorum fikrin olur.
Mesela 2.ve 3. resim aynı gün çekildi.Aynı yer Işık farkı...

Herkezde farklı durabilir ama...7 N bu...

Son düzenleme:
Tints of Nature boyayı tüm Migros’larda ve Macro Center’larda bulabilirsin canım. Ben Migros’ta görmüştüm. Organik tamamen bu yüzden saçı besler rahatlıkla kullan. Saçın diplerden 1 cm diyorsun çnce bence bir dip boya yap o zaman tutar.

anladım canım cok tesekkurler a.s.

valla benim koyuydu önce koyu kumrala yakın gibi bu boyayla boyadım rengi çok hoş olmuştu.
tekrarlayınca oturdu.. dip boya yapıyorum şimdi sadece boyayı ikiye bölüp...

yanlız ısıyla boya tam tutuyor o yüzden kullanırsan fönü iyi tut canım....

ışık resimlerde çok farkettiriryor o yüzden birkaç resim koyuyorum fikrin olur.
Mesela 2.ve 3. resim aynı gün çekildi.Aynı yer Işık farkı...

Herkezde farklı durabilir ama...7 N bu...

tatlım cok tesekkur ederım zahmet edıp resım yuklemıssın bıde..sen kendı sacının ustune mı uyguluyosun yoksa zemınde boya var mı bıde zemın rengın ne renk merak ettım canım? renk cok tatlı ama ben daha kumral ıstıyorum benım sac rengım acık kumral suan

http://hizliresimyukle.com/showpic-6266/adsıznbjkb.jpg

boyle.bunda nasıl olur acaba

zeminde boyaydı bundan önce palette toffee boyalıydı saçım...

Işıkta farklı duruyor aslında orta kumral :1rolleyes:...

senin saçınında açıkmış bayağı rengi...ınşallah istediğin gibi olur canım saçın...:1rolleyes:

cok tesekkurler canım
yardımların ıcın cok saol ama ben vazgectım kumraldan kaydirigubbakcemile3
kahve kopugu boyıcam kullu acık sarıyla karıstırıp sanırım
ınsallah guzel olur

bence en iyi kumral saç boyası palette tam istediğim saç rengini buldum.loreal kumral kızıllık yapıyor.

kahve köpüğü bende bakırlık yapmıştı ben beğenmemiştim canım..
içine sarı karıştırınca nasıl olur bilemem tabii...:1rolleyes:

hadı ya bende kahve kopugu aldım sımdı bıde 9.0 sarı aldım ıcıne karıstırım dıe.amaaaan nolcak sımdı

X