Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ???nar çekirdeği yağı etkilimidir ???

samyelisezinti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
20
0

MERHABA ARKADAŞLAR...
Göğüs İçin Nar Çekirdeği Yağı kullanan var mı ???

bende annemi gönderdim aktara çementozu,çörekotu yağı ve mersın yağı almak üzere.
sağolsun hepsınden almış fakat,,mersin yağı yokmuş aktarda,
aktarcıda nar çekirdği yağı vermiş mersin yağı yerıne.
annemde özellıkle sormuş,buda etkılımı fln dıye,
mersın yağıyla aynı işi görüyo demiş aktarcı.
bende nar çekirdeği yağının özellıklerıne baktım,göğüsle ilgili bişey yazmıyor.
biçok yararı var ama en guzel yararı cildi güzelleştırmesi,kırışık gıderıcı olması.

neyse alınmış alınmıştır, bende onu yüzümde kullanıcam artık =))
bu akşam başlıorum bnde inş
sevgiler..
bilmiyorumkismile

Sanada kolay gelsin canım arada nar yağıylada yap canım faydası olabiliropuyorumnanaktan

tşk ederim nurummm
bu gece itibari ile başladım çörek otuna,,
çemenotu tozunuda kendım yapıp 1 hafta dinlendıkten sonra ,onuda uygulucam inş..
arada 1 narçekırdeğinide sürebilirim tabıkı ;=)
hepimize kolay gelsın..

hmmm nar çekirdeği yağı fisfisfis faydalı olabilir çünkü nar çekirdeğinin de üzüm çekirdeği gibi göğüs büyütücü etkisi olduğunu biliyorum..Nar suyu da içiliyor göğüs büyütmek için... Bence mantıklı canım almışken kullan derim.

tşk ederim
kurabiyem
çörekotunuda 2 gecedır kullanıorum
ama bnde kaşıntı fln yapmadı inş işe yararlar
inşşşşşşşşşşşşşş ..

ben 1 aydır çörekotu yağı kullanıyorum bi etkisini göremedim bide havalar ısındıkça mı ne sanki kokusu çekilmez oldu.nar çekirdeği yağıda almıştım onuda suyun içine 4 damla karıştırıp içiyodum bende kabızlık yaptı bıraktım.nar çekirdeği yağın kokusu çirkin olduğu için kreminide aldım çünkü kreminin içine esan flnda kattıkları için güzel kokuyo ikisini kaıştırıp kullanıyorum 1 haftadır.sanki dolgunlaşma var ama büyüme henüz yok gelişmeleri yazarım buraya.bu arada aktara sordum nar çekirdeği yağıda kara üzüm çekirdeği gibi kan dolaşımını arttırıyomuş.buda gögüslerin büyümesine yardımcı olabilir.

vazgeçmeyin kızlar devam edin..Ben çörekotu yağını 3 ay falan kullanmıştım. İlk 1.ay gelişmeler farketti. Hassasiyet,kaşınma gibi..sonradan dolgunluk başladı ve hafif hafif göğüs altlarım dolgunlaşmaya başladı..Derken 78 cm'den 82 cm'e çıktım..Sonrada birden bire bırakınca sönüverdiler :KK43: Tekrar başladım

haklısında en azından 1 ay kullandığım sürece ağrı yada kaşıntı olsa bırakmazdım ama hiç bişey olmadı şimdi nar çekirdeği yağına başladım 1 hafta fln oluyo geceleri hafiften bi ağrı hissediyorum bunu bırakmıcam.bide 4-5 gündür tibettin gençlik pınarı hareketlerini yapıyorum umarın üşenmeden devam edebilirim

Son düzenleme:
ben 1 aydır çörekotu yağı kullanıyorum bi etkisini göremedim bide havalar ısındıkça mı ne sanki kokusu çekilmez oldu.nar çekirdeği yağıda almıştım onuda suyun içine 4 damla karıştırıp içiyodum bende kabızlık yaptı bıraktım.nar çekirdeği yağın kokusu çirkin olduğu için kreminide aldım çünkü kreminin içine esan flnda kattıkları için güzel kokuyo ikisini kaıştırıp kullanıyorum 1 haftadır.sanki dolgunlaşma var ama büyüme henüz yok gelişmeleri yazarım buraya.bu arada aktara sordum nar çekirdeği yağıda kara üzüm çekirdeği gibi kan dolaşımını arttırıyomuş.buda gögüslerin büyümesine yardımcı olabilir.

ayhh vallahi çok sevinirim canımcım
gelışmeleri yazarsan..
bende 4 gündür ç.otuyağını kullanıorum,,geceleri sürüyorum
sabahta nar çekirdeğini süreyim ozamn..
çemenotu aldım bide onuda 1 hafta dolmasını bekliyorum sürmek için.
aktarcı anneme,gece yatrken uçları hariç çemeni sürsün,sonrasındada ç.o.yağını ve nar ç. yağını sürsün ,daha etkili olur demiş.
tabi bn 1 hafta çemenin kendine gelmesini bekleyemeden çörek otuna başladım.:jeyyar:
inş bi sonuç alırız hep beraber
biraz sabır gerekicek gibi ;=)
yardımlarınız için tşkler hepinize vereliniortak =)

Prof.Dr.Ahmet MARANKİ; Bayanlara doğal yollarla güzelleşmelerinin ve genç kalmalarının sırlarını acıklıyor..

İçilebilir yani hijyenik Fermante (Seyretilmiş) gülyağı cilt için mucize iksirdir. Yedi gün boyunca cildinize hiç kimyasal ürün kullanmadan sadece Fermante gülyağı kullanın. Farkı sizde farkedeceksiniz. Bebek cildi gibi Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.gultabsan.com

bu ne şimdi yaa...güzel reklamda arkadaşım yeri burası değil

X