lütfen yardım..bebeğim çok huysuz=((

esvetkaya sizi takip ediyorum..bi cevap arıyosunuz galiba..size yardımcı olabilirmiyim..özelden msj atmak için profildeki adı tıklayıp çıkan sayfadan kişiye özel msjı tıklayarak ileti gönderebilirsin..

merhaba canım bebeklerin belli bi dönemi var.. maaalesef bazı bebekler huysuz oluyo..çocuğun birden bire değişip sakin halinden bu hale döndüysü..bi rahatsızlığı vardır muhakak.idrar yolu enfeksiyonu olabilir, eli kulağına gidiyosa kulağı ağrıyabilir..dr.a gitmende fayda var canım..sağlıkla büyüt bebeğini inşallah canım.
bu bı donemdır ınsallah,ıdrar tahlılı kan tahlılı yaptırdım temız cıktı canım 10 gun once kulagı agrıyo dedı dr,ama burnunu acın damlayla yeter dedı,ama yetmıyo demekkı...genel olarak boyleydı ama bu kadar degıldı buyudukce cıldırıyorum ben..:kedi:eek:haoldumsmile:sinifsinif:

ek gıdaya neden geçtin.erken değil mi cnm.
gecmedım canım tattırmaya basladım cıgnemeyı ogrenmelı yoksa gec kalırım..belkıde bu bıle tkılıyo emmesını olabılırmı:bbo:

evet herşey zor başladı zor devam ediyor bide ben sağlık çalışanıyım ama kendi bebeğime faydam ollmuyor galiba kötü anneyim diyorum
öle dusunme sende cansın.....ben bıle cocukları cok sewdıgım halde kendı cpocuguma bazan dayanamıyom poposuna şappp wuruyommmhihoyyytama acıtmadanngamyoncuiremsu

yınede ımdatttttt

canım zaten o aydaki bebeklet, 3 saat durur ki.3 saatte bir emerler genelde.doktor bana 4-5te bir dedi ama ben kıyamıyom.3 saatte bir emziriyorum

tamam oyle dıyelım kı haklısın 3 saat normal
ama bu mınnoş emerek uyuyo nası uyutucam uykusu gelınce karnı tokkemde memeyı emmıyo işte:1shok:

eswetkaya özel bıseymı sordun gormedımmı canım kusura bakmaopuyorumnanaktan

olabilir.sütün yetiyorsa verme bence.doktorlar önermiyor çünkü.6 ay anne sütü sadece.sen bilirsin canım ama.bağırsakları ancak gelişiyormuş çünkü.

emzik emmiyor mu ?benim ilk öyleydi.tok olsa da meme de uyurdu.emziğe alıştırdım o yüzden.şuan iyi şükür 3 aydır.

esvetkaya özelden ileti yazman için 50 msj sayın olması gerekir.buradan söyleyebilirsin.

canım bende aralıkanesiyim bir idrarına baktır enfeksiyon varsa işdahsızlık ve bu anlattığın gibi huzursuzluk yapar benim ilk bebeğimde böyleydi

emzik emmiyor mu ?benim ilk öyleydi.tok olsa da meme de uyurdu.emziğe alıştırdım o yüzden.şuan iyi şükür 3 aydır.
denemedıgım emzık kalmadı belkı 300 mılyon para harcadım emzıge en ıyılerı en kotulerı hepsını denedım yok yok yok
ben benı emmesıne emzık olmayda ragzıyım ama buyudukce degısıyor emzık olayı yok alacagıda yok:gitme:emzık emen bebekler daha sakın oluyor cunku benım ablamın kızına baktım ben 20 gunlukten 2 yasına kadar
yanına yaardım uyurdu bunun kadar ken ama benım kı walla aksı yaaa
olabilir.sütün yetiyorsa verme bence.doktorlar önermiyor çünkü.6 ay anne sütü sadece.sen bilirsin canım ama.bağırsakları ancak gelişiyormuş çünkü.
sutum yetıyo canım
bak su an 9 kılo 73 cm hıc bıse wermedım yanı
wermeyıde dusunmuyorumda dr dedıkı 3. ayda dogum kılosunu ıkıye katlayan cocuklara anne sutu yetmez bende taaa 4. ayda basla dedı ama ben baslamadım
yetıyoda ama ıste 3 saat beklerımde gel gorkı o arada uykusu gelınce besıgıne koyıup sallamak gerekıyo :bbo:

canım bende aralıkanesiyim bir idrarına baktır enfeksiyon varsa işdahsızlık ve bu anlattığın gibi huzursuzluk yapar benim ilk bebeğimde böyleydi
yazdım canım gormedıns anıyorum
yaptırdım hıc bıseyı yok
bend ıyorum kı sadece kulagı agrıyo bıde dıslerı
bak duzelınce ınsallah gecer
ama bu ara cok uzuyo benı cok

anladım canım.ben muk gece emziği var onu aldım.çifter çifter.onu aldı benim ki de bir tek.

hangı emzıgı denemedımkı
sımdı uyandı
oturtmaya calıyom belını agrıyo gıbı kaldırıyo hawaya kayıyo sırt ustu

bıraz dısarı cıkarıcam oglumu...bana yardım edın tecrubelerınızı paylasın ne olur

cnm bebişim 3 aylık ilk zamanlar kolik ağlamalarından dolayı orhan osman ın kolik adlı cd sini aldım. acaip işe yaradı.. şimdi de çok huysuzlandığında dinletiyorum sakinleşiyor.. internette demo kayıtlarına ulaşabilirsin.. önce oradan dene sakinleşirse bebişin 19 tl tüm d&r mağazalarında satılıyo cd..
deneyebilirsin..
sevgiler..

az once actım ama tınlamadı
cunku sanıyorumbu kolık degıl edepszılık=))
uyuyo su an bende yatıyorum yarın yıne zor bı gun olucak

...bebeğimden dert yanmak değil bu ne olur anlayıp önerilerinizi söyleyin çünkü gerçekten çok çaresizim..oğlum beni emerek uyurdu, şimdi emzirmek neredeyse ımkansız..ek gıdayada yenı yenı başlıyorum, bebegım 5 bucuk aylık,ama son 1 aydır ozelliklede son 1 haftadır artık dayanma gücüm kalmadı.Sabah erken uyanması,gece sık uyanması hepsıne eywallah ama gündüz okadar mızmızki uyku saatlerı geldıgınde sureklı aglıyor emerek uyuyan cocuk gıttı emmıyor kulagı agrıyordu bı ara belkı geçmedı bılmıyorum ,dr gıdecegız,ama yınede boyleydı hala boyle uzun suredır..ne olur yardım kendı kendıne uyumayıda ogretemedım koyunca yatagına öyle aglıyorkı bu sefer hıc susmuyor artık basım zonkluyor ne olur ne olur yardım:gitme:

Canım benim de 3,5 aylık bi kızım var. Gündüz uykularında hiç bi problem yokken 4-5 gündür bi huy çıkardı. Zaten çok kustuğu için benim kızım hiç memede uyuyamıyor..Hep ayağımda sallayarak uyutuyordum. Bi kaç gündür ben uyutmak için ayağıma yatırdığımda çığlıkları basıyor.. Hem de öyle böyle değil, yıkıyor ortalığı.. Annemle battaniyeye koyup sallarsak uyuyor ama ben hergün yanımda onu sallayacak birini nerden bulayım..
Bazen, ağlamaktan çok yorulduğu zamanlardA, elektrikli süpürgenin sesiyle uyuyor...Belki sende de işe yarayabilir..
Sevgiler..

canımcım huysuzlugu gectı sankı.galıba donem donem oluyo her gun yenı huy allahımm
25 ınden once kendıkendıne uyumaya baslamıstı
ası olduk yıne yerle bır oldukakannehir

X