Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

Tabi iyi yönleri de var okadar hastane gezdim kimse yapisiklik vardır demedi ben ilk gittiğimde aşılama yap dedim tutmaz bosyere yapmayalım dedi şimdi temizlendim ama aşılama da kararsızim

merhaba bende 1 aydır Ali beye başladım ve ilk aşılamamı geçen perşembe yaptı.ben memnunum. aşılamamda tutarsa benden iyisi yok valla :)

merhaba bende 1 aydır Ali beye başladım ve ilk aşılamamı geçen perşembe yaptı.ben memnunum. aşılamamda tutarsa benden iyisi yok valla :)
slm.. aşılamayla ilgili detay verebilirmisin? hangi ilaçlarla yapıo , ücret ne kadar vs..aşılama ne kadar ? ilaçlar ne kadar tutuyo? bide regl kaçıncı gün başlandı..şimdiden tşklerrr

slm kızlar nisanda buraya yazmıştım şubatta ali fuat beye başlayıp ameliyat oldum diye..mayısta hamile kaldım çok şükür..darısı isteyen herkesin başına:KK68:

slm.. aşılamayla ilgili detay verebilirmisin? hangi ilaçlarla yapıo , ücret ne kadar vs..aşılama ne kadar ? ilaçlar ne kadar tutuyo? bide regl kaçıncı gün başlandı..şimdiden tşklerrr
Adetin üçüncü günü çağırdı.bir kere muayene parası ödedim 60 tl gerisi hep kpntroldü. 9 gün 150 lik fostimon iğne vuruldum tanesi 68 tl.. Çarşamba günü ovitrelle çatlatıcı iğne vuruldum 70 tl. Perşembe günü aşılama yaptı oda 250 tl. Masraf bu kadar aşılamada 5 dakika sürdü. 15 dakikada orda uzandım. Çok rahat bir işlemdi..rica ederim

Kızlarr gene ben test için çok erken biliyorum ama çok merak ettim nasıl oluyo diye ve yaptım.. İkinci çizgim çok silik bir şekilde çıktı bakalım zaman geçtikçe belirginleşecekmi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 132
Arkadaşlar Merhaba ali fuat bey tekrarlayan düşükler konusunda uzman bir doktor mu ben medicalpark hastanesine gidiyordum ama doktorum bende başarısız oldu şuan için herkesin tavsiyesi bu doktor bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Düşük konusunu bilmiyorum ama ben şuan bebek istiyorum aşılama yaptı şimdiden düşme ihtimaline karşı önlem alıyor bebek olmadığı halde alanında uzman ama tek sorun yoğunluğu aşılamaya 6.00 da gittim 23.00 da evdeydim gece 5 dakika sürdüğü halde bunu göze alırsan git

selam arkadaşlar Ali Fuat Beye aşılama yaptıran varmı 8. günüm ağrılar devam ediyor çok bulantı oluyor hap kaynaklı sanırım aşı yaptıran varsa yardımcı olabilirmi

kızlar bnde dün ali fuat beyde histeroskopi oldum bebek istiyoruz işlemden sonra bana dogum kontrol hapı verdi benim gbi durum yaşayan varmı

KESİNLİKLE
DOĞRU :)YAZDIKLARININ AYNISINI İSTEDİLER ZATEN DNA SINA BAKMAK 500 DOLARMIŞ DA DONDURMA ... YMIŞ TAM HATIRLAMADIĞIM İÇİN YAZAMIYORUM ... AYRICA KUZENİMİN 5 TANE YUMURTASI OLUŞMUŞTU FAKAT 1 TANESİ SAĞLIKLIYMIŞ ŞU ANDA DONDURULMUŞ , GERİYE KALAN 4 YUMURTA YOKOLDU O DA AYRI Bİ ŞÜPHE YANİ !
Bİ ANDA GELİŞTİĞİ İÇİN HER ŞEY MECBUREN ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİNE GİTTİK O AN İÇİN BAŞKA ŞANSIMIZ YOKTU MAALESEF :KK43:
EŞİNE Bİ GÜN ÖNCE DE SEMEN ANALİZİ YAPTILAR , YUMURTALARIN TOPLANACAĞI GÜNDE NE BİÇİM İŞ ANLAMADIK AMA DUR BAKALIM Bİ HER ŞEY BİZİM İÇİN NASIL OLSA O DAVA AÇILACAK VE ÖYLE YA DA BÖYLE KANITLAR ELİMİZDE OLDUĞU İÇİN ;
BAŞKALARININ DA CANINI YAKMADAN BU OLAYA SON VERİLECEK TRANSFER GÜNÜNÜ BEKLİYORUZ ...

Büyük geçmiş olsun bende dr bakınmak için girmiştim sayfaya ve ali fuat ı çok öven vardı merak etmiştim... iyi ki gitmemişim. ben akdeniz üniv. tıp fakültesinde murat özekinci ye tedavi oldum. 4-4 lük bir doktor. sonrasında aynı departmanda tüp bebekte şafak olgan hocama yönlendirdiler o da aynı şekilde, ilk seferde tuttu bebeğim. sonra gebelik takibi için murat hocaya devam edecektim ki maalesef tam benim doğuracağım dönemlerde yıllık izni varmış, peşin peşin söyledi haliyle biz de dr dr geziyoruz. medikal parktaki drumdan memnun kalmadım sonra akdeniz şifa ya geçtim o da başka hiçbir drun söylemediği yeni bir tanı koydu servikal yetmezlik diye ki eski 3 drumu da aradım böyle bir teşhisimiz yok bizim dediler.. deli çıkacağım bende şurda doğuma 17 hafta kaldı dr bulamıyorum :KK43:

kızlar bnde dün ali fuat beyde histeroskopi oldum bebek istiyoruz işlemden sonra bana dogum kontrol hapı verdi benim gbi durum yaşayan varmı

Ben Ali fuat bey de hem Laparoskopi hem histeroskopi oldum ama bana korunma vermedi çünkü tüplerim %40 ancak açılmıştı buna rağmen 2 ay sonra hamile kaldım şimdi oğlum 5 aylık darısı başına

Merhaba hala devam eden bi topik mi bilmiyorum ama ayın 2 sinde alifuat beyde randevum var 5 senedir çocuğum olmuyor 1 çocuğum var 8 yaşında ama ondan sonra hamile kalamadım

Sırf bu Ali Fuat Şengör'ün nasıl kaba bir doktor, Vitale denen hastanenin de nasıl çıkar amaçlı bir hastane olduğunu anlatabilmek için normalde forumlarda birşey yazmadığım halde bu yazıyı yazıyorum. Ününü duyduk gittik. 30 yaşın üstündeyim ve şimdiye dek çeşitli nedenlerden bebek yapmadım. İsteyince hemen olmadı ve telaşlandım. Bu adama gittik. Bir hemşire altımı çıkarıp verdiği çarşafla yanına çağırdı ama içeride başka hastalar var. Çekinerek dediğini yaptım. Hemşirenin yanında 2 tane sıra bekleyen kadın oturuyordu ve hemşire benim hikayemi onların yanında almaya başladı. Hasta gizliği diye birşeyi bırak, insan tanımadığı insanlar önünde kendini niye anlatsın. Ama anlattım işte; Ali Fuat iyi doktor ya... Ben anlatırken iki kadın beni baştan aşağı süzüyor bu arada. 4 yıl önce evlendim, 1 yıldır çocuk istiyorum, 30 yaşın üzerindeyim. Kürtaj yaptırdığımı söylediğimde o iki başörtülü kadın artık aralıksız bakmaya başladı. Hemşire kürtajın tarihini sorduğunda 7 yıl önce dedim. Hemşire durdu ve bana manalı bakışlarla "yedi mi" dedi. Hemşire suratına aşağılayıcı bir ifade takınıp, notunu yazdı. Evlenmeden önce kürtaj olmuştum ve hemşire ve o iki kadın beni kendi inançlarına göre bir güzel yargıladılar. Ama daha bitmemişti tabi. Perdeyle örtülmüş alanda geçtim. Ali Fuat Bey geldi ve hemşire başladı aldığı hikayemi anlatmaya: "Bir tahliyesi var, evlenmeden önce" diye vurguladı ve Ali Fuat Bey'den cevap geldi: "Yaaaaaa". Hemşirenin bebeği aldırmamı "tahliye" diye adlandırmasına mı, "evlenmeden önce" yi vurgulamasına mı, Ali Fuat denen adamın yaaaa deyişindeki tonlamalara mı sinirleneyim kafam allak bullak iken adam içime soktuğu şeyle beni muayeneye devam ediyordu. Ali Fuat, suratında pis bir ifadeyle pat diye bana "kocanın haberi var mı" demez mi. Kekeleyerek "tabi ki var, bebeği beraber yaptık" falan diye söyledim ama adam inanmadığını suratıyla söylüyor zaten. Ne sandıysa beni, evlilik öncesi ilişki yaşayan kadın neyse artık onun için... O kadar rencide oldum ki, "ilaç kullandığım için bebeği aldırdım" falan diye açıklamaya çalışıyorum ama adam dinlemiyor artık. Göğüslerimden süt gelip gelmediğini sorunca "hayır" dediğim halde "aç bakayım" deyip, hala altım çıplak o sedyede yatarken bir de memelerimi açtırıp iki mememi birden canımı yakana kadar sıkıştırdıktan sonra çıktı gitti odadan. Giyinip beklemem söylendi. Kıpkırmızı, psikolojim alt üst olmuş halde bir süre doktorun çağırmasını bekledim. Ali Fuat hastaya durumu hakkında bilgi verirken de kaba ve psikolojiden habersiz olduğundan yaşımın sorun olabileceğini söylerken de her türlü incelikten, moral vermekten uzaktı. Rahim filmi çekelim dedi. Bu arada hiçbir test sonucu beklemeden yumurtlamayı arttıran bir ilaç yani hormon yazdı. Ben mahvolmuş halde dışarda bekleyen eşimin yanına gittim ve bir daha bu adama gitmeyeceğimi söyledim. Ama bir arkadaşım ısrarla, iyi doktor olduğundan bunları şimdilik boşverip, tedavime bakmamı söyleyince yine gidip o rahim filmini çektirdim. Bu sefer şu an adını hatıryamadığım bir doktor, oflaya puflaya içeri girdi ve sedyede yatan bana bakıp, "bu son değil mi" dedi hemşireye. Hiçbir açıklama yapmadan, rahatlatmadan, çart diye aleti içime sokup, sıvı verdi ve tabi ben utandığımdan ve canım yandığından her irkilişimde beni azarladı. Bir de "ne var bu kadar" demez mi. Sanki hergün tanımadığımız bir adamın önüne yatıp bacaklarımızı açıyoruz. Sen iyi doktor olsan, insanı rahatlatır, narin davranırsın. Ali Fuat'a sonuç göstermeye çıktık. Her iki kanalımın da kapalı olduğunu, hormonlarımın da biraz bozuk olduğunu söyledi. Buraya dikkat: Hormon sonucumun yazıldığı kağıtta bir değerin üzerinde tükenmez kalemle oynanmıştı ve Ali Fuat'ın buna bakıp, sorun olduğunu söylerken bıyık altından sırıtışını yakaladım. Önce yaşımdan dolayı hemen tüp bebek yapmamı sonra da önce laparoskopi deneyeceğini söyledi. Herhalde iki işlemden birden para almanın daha iyi olacağını anladı düşününce. Söz çok uzadı, bitireyim artık. Ben sonra tabii soluğu başka doktorda aldım ki, ne kanalım tıkalı ne hormonumda sorum var. Üstelik o yeni doktorun tüm testleri tekrarlamasına kalmadan yumurtlama günümde ilişkiye girerek kendiliğimden hamile kaldım. Meğer tek sorun, eşimle o güne dikkat etmeyişimiz imiş. Sonra hayıflandım kendi kendime, ben onlara niye kürtaj sebebimi, kimden olduğunu açıklamaya kalktım diye. Hele hala altım çıplakken, göğüslerimi taciz eder gibi heryerini sıkıştırarak muayene etmesine diyecek laf bulamıyorum. Velhasıl arkadaşlar, Ali Fuat kadına, kadın vücuduna saygı duymayan, kaba, hoyrat, para kazanma derdinde olan, işi ticarete dökmüş, kendi dini görüşünü işine karıştıran, tahlil sonuçlarını manipule eden, test etmeden hormon yazan bir adam. Gitmeyin de bu kadar büyütmeyin de böyle adamları.

TÜPLERİ TIKIYOR Kİ
AÇTIRMAK İÇİN TEKRAR KENDİSİNE GİDİLSİN CANIM YOKSA NASIL PARA KAZANIYOLAR ZANNEDİYORSUN :) ALİ FUAT ŞENGÖR PARA İÇİN YAPMIYO BU İŞİ DİYENLER
NEDEN O ZAMAN Bİ GÜNE 100 E YAKIN HASTA SIĞDIRILIYO , NE KADAR SAĞLIKLI BU DURUM ? STANDART 50 HASTAYSA 50 HASTA OLSA HERKES MEMNUN KALMAZ MI :)
Bana da tüplerin tıkalı, laparoskopi yapalım dedi. Forumda anlattığım sebeplerden ona güvenmedim ve başka doktora gittim ve tüplerimin kapalı olmadığı ortaya çıktı. Ayrıca tahlil sonuçlarım tükenmez kalemle üzerinde oynanarak sorunlu gösterildi. Adamın da hastanesinin de işi insanla değil parayla.

Benim tüplerim e bakıldı kapali dedi bi tanesi çok büyümüş su tolanmış dedi gerçekten filmde büyüktü yani.ve laparoskopi yle bakicaz dedi ne bileyim bana öyle gelmedi sanki ya.bir tek anestezi de sıkıntı yaşadım ama onunla da doktor anestezi uzmanı 10 dakka beni yumusattilar konuştular masadan kaldirmdilar.çok soğuk bir doktor olduğu dogru ama gerçekten para için sağlığımıza ilgili yalan söyleyebilirler mi acaba ??

Bende 2014 de ameleyat oldum yapisiklik var dedi kist yakti 3 ay sonra gebe kalirsin dedi 2 sene sonra bursada tedavi ile kaldım

X