Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

slm arkadaşlar...ben ali fuat beye muayeneye geçen ay başladım.bu zamana kadar yaptırdığım bütün sonuçlarıma göre laparoskopi önerdi.eşimle karar verdik 20 ocakta olcam.laparoskopi onalan varmı diye çok araştırıyorum herkesin fikirlerini okuyorum endişelendiğim için bide bu topiği görünce çok sevindim çünkü ali fuat beyin hastalarından fikir almak istedim.vitale hastanesini ilk görüşte çok beğendim çok ilgililer güler yüzlüler sıcak bir ortamı var.doktorumuzda aynı şekilde çok ilgili yanındaki çalışanlarda öyle aklıma takılan bütün soruları sordum cvp verdi çok açıklayıcı bana güven verdi.zaten ordaki iyi elektriği almasaydım kesinlikle 2.defa gitmezdim. bende 1 yıldır bebiş için uğraşıyorum hakkımızda hayırlısı...laparoskopi olan varmı acaba vitalede ????????????

bende vitalede laparoskopi histereskopi oldum çok zor bişey değil bu ayda yumurta takibiyle hamile kaldım allah tamamına erdirirse inşallah doktorumda ali fuat bey rahatsızlığım hipogonadizm

bende vitalede laparoskopi histereskopi oldum çok zor bişey değil bu ayda yumurta takibiyle hamile kaldım allah tamamına erdirirse inşallah doktorumda ali fuat bey rahatsızlığım hipogonadizm

hayırlı olsun rabbim kucağına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin darısı olmayanlara :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Arkadaşlar ben Antalya da yaşıyorum ve Ali fuat bey gerçekten iyi bir doktor. fakat maalesef ben bunu tecrübe edemedim. nedeni ise şu: saat 4 te randevum vardı. saat 5.30 oldu fakat hala giremedim muayeneye. sonra danışmadaki arkadaşlara ne zaman gireceğim dedim.arının gözüne çöp sokar gibi'' iş başvursu için bir hemşire ile iş görüşmesi yapıyor''demezler mi? eşim apar topar ödemeyi iptal ettirdi ve döndük. zamanımda günüm de boşa gitti. tamam da mesai saatinde ne görüşmesi bu. ben2 hafta bekledim randevu için. revamı bu? Banane onun iş görüşmesinden. beni ilgilendirmez. bana 4 deniyorsa en fazla 15 dk. daha beklerim. ben aynı nedenden başka bir hastaneden çok iyi bir profesör bulmuşken sırf saatlerce bekliyorum diye vazgeçtim hem de süper bir doktordu. Yani, Tamam evet doktor olmasına iyi doktor. buna lafım yok .Resmen hakaret ve küfür gibi geldi bana yaptığı. nedir bu ya? paraya hiç ihtiyacı yok demekki. sırf bu nedenle asla asla gitmeyceğim bir doktor oldu kendisi. zaten kendi sitesine de yazdım. ama bir Allah'ın kulu da dönmedi memnuniyetsizliğinizin nedeni ne diye? Yazık... önce müşteriye saygı olmalı. saat konusu herşeyden önemli. ben işimden izin alarak çıktım işimi dahi halledemeden onca yolu geri teptim ve işe geldim. yazık zamanıma. şimdi başka bir doktora gidiyorum. Ayrıca hala sinirim de geçmedi.

biraz mı ben bucaktayken onun hastasıydım ve ıspartadan gidiyordum yumurtlama takibi ve aşılama yaptı 3er kez

17.30 da ki andevuya 22.30-23.00 da girdiğimi bilirim zaten içeri girince da çabuk çabuk diye yardımcılar sıkıştırır hiçbişey anlamazsın görüşmeden

allah yardımcınız olsun ben o kadar uzak yolların beklemelerin sonucunu hiç alamadım

bende 2012 yılında ocak ayında gıttım ama hıc menun kalmadım benı dınlemeden bana hıc bır tedavı uygulamadan butun moralımı bozdu ben 31 yasındayım sen 60 yasında kadın gıbısın dedı. yumurtlama sorunum vardı hıc bır tedavı uygulamadan şansın çok az tup bebekte bıle dedı. kıbrıstan yumurta getırtırız dedı. benı mahvettı butun psıkolojım bozuldu.yumurtlama tedavısı yapmadı ustelık muayene sırasında bır acelemız var anlatamam hıc bısey anlamyosun acelelerınden. hıc sevmedım sonra dr. ertuğrul akdaşa gıttım cok pozıtıf bı doktor benı cok rahatlattı. bana yumurtlama tedavıusı uyguladı ve ıkıncı aşılamada hamıle kaldım suan bır aylık hamıleyım cok şükür. ama hala o alı fuat beye bı ofkem var burdan paylasmak ıstedım. herkes bılsın ıstedım. lutfen soylenenlere bakmayın. doktorunuzu ıyı secın..

bende 2012 yılında ocak ayında gıttım ama hıc menun kalmadım benı dınlemeden bana hıc bır tedavı uygulamadan butun moralımı bozdu ben 31 yasındayım sen 60 yasında kadın gıbısın dedı. yumurtlama sorunum vardı hıc bır tedavı uygulamadan şansın çok az tup bebekte bıle dedı. kıbrıstan yumurta getırtırız dedı. benı mahvettı butun psıkolojım bozuldu.yumurtlama tedavısı yapmadı ustelık muayene sırasında bır acelemız var anlatamam hıc bısey anlamyosun acelelerınden. hıc sevmedım sonra dr. ertuğrul akdaşa gıttım cok pozıtıf bı doktor benı cok rahatlattı. bana yumurtlama tedavıusı uyguladı ve ıkıncı aşılamada hamıle kaldım suan bır aylık hamıleyım cok şükür. ama hala o alı fuat beye bı ofkem var burdan paylasmak ıstedım. herkes bılsın ıstedım. lutfen soylenenlere bakmayın. doktorunuzu ıyı secın..

canım sana hak veriyorum.eğer benimde biraz bilğim olmasaydı bana iğneli tedavi uyguluyacasktı.senin dediğin gibide bir acele bir acele.
söyliyeceğimide unutuyorum.bende şimdi aynı hastanede sinan beye gidiyorum.şimdilikl memnunum.hemde ilçeden iki saatlik yol.
senden ricam bu ERTUĞRUL AKDAŞIN ADRESİNİ bana verirmisin.

Bana hepp olumlu yaklasti yumurta takibi yapti ve histereskopi cekti. Cok sukur simdi bebek bekliyorum kontrollerimdede oldukca ilgili bende esimde memnunuz. Keske şikayet etseydiniz bu yaptiginin yanlis oldugunu gorseydi. Ben gecen hafta baska r dr u yaptigi hata nedeniyle calistigi kuruma sikayet ettim daha sonra turk tabipler birliginede sikayet edicem

Bana hepp olumlu yaklasti yumurta takibi yapti ve histereskopi cekti. Cok sukur simdi bebek bekliyorum kontrollerimdede oldukca ilgili bende esimde memnunuz. Keske şikayet etseydiniz bu yaptiginin yanlis oldugunu gorseydi. Ben gecen hafta baska r dr u yaptigi hata nedeniyle calistigi kuruma sikayet ettim daha sonra turk tabipler birliginede sikayet edicem

mrb bende ali fuat beyin hastasıyım banada histereskopi uyguladı ve yumurta takibine başladı . senin takibinde nasıl bir yol izledi, ne kadar sürede hamile kaldın bilgilendirirsen sevinirim.
ali fuat bey hakkındaki yorumları okuyunca kafam karıştı ama ne olursa olsun devam edeceğim . evet hastasıyla çok fazla ilgilenemiyor ama bu yoğunlukta bu kadar ilgi bile yeterli sanırım

hayırlı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin .bende ali fuat beyin hastasıyım histereskopi oldum ve yumurta takibine başldık takipte nasıl bir yol izlendi ve ne kadar sürede hamile kaldın paylaşırsan sevinirim

mrb bende ali fuat beyin hastasıyım banada histereskopi uyguladı ve yumurta takibine başladı . senin takibinde nasıl bir yol izledi, ne kadar sürede hamile kaldın bilgilendirirsen sevinirim.
ali fuat bey hakkındaki yorumları okuyunca kafam karıştı ama ne olursa olsun devam edeceğim . evet hastasıyla çok fazla ilgilenemiyor ama bu yoğunlukta bu kadar ilgi bile yeterli sanırım

Kasimda histtereskopi oldum ocakta ise dogum kontrol hapi sonrasi yumurta takibi yapti. Yumurta rezervine yasina infertilite sorunlarina gore tedavi sekli suresi degisebilir bana lucrinli uzun protokol uygulandi. Hergun yada iki gune bir yumurta takibi icin gittim kontrole. Yumurtanin buyume hizina gore ignelerin dozunu degistiriyor gonalf de kullandim .trasfer ve opu islemi antalya tup bebek merkezinde oldu.

canım sana hak veriyorum.eğer benimde biraz bilğim olmasaydı bana iğneli tedavi uyguluyacasktı.senin dediğin gibide bir acele bir acele.
Söyliyeceğimide unutuyorum.bende şimdi aynı hastanede sinan beye gidiyorum.şimdilikl memnunum.hemde ilçeden iki saatlik yol.
Senden ricam bu ertuğrul akdaşın adresini bana verirmisin.

canım ertuğrul bey medical parkta idi şimdi şifa hastanesine geçti. Varsak köprüsünde hastane. Bana dedıkı doktor senden 3 ay ıstıyorum ve rabbıme sukurler olsun 2. Ayda hamıle kaldım. şuan 1 aylık hamıleyım önce allah sonra doktorumun sayesınde. ınanılmaz posıtıf bır doktor. Sabırlı olmalısın .hastenenın numarası 0242 3250505
hayırlı haberlerını beklıyorum

bana hepp olumlu yaklasti yumurta takibi yapti ve histereskopi cekti. Cok sukur simdi bebek bekliyorum kontrollerimdede oldukca ilgili bende esimde memnunuz. Keske şikayet etseydiniz bu yaptiginin yanlis oldugunu gorseydi. Ben gecen hafta baska r dr u yaptigi hata nedeniyle calistigi kuruma sikayet ettim daha sonra turk tabipler birliginede sikayet edicem

tabıkı bende edıcem kesınlıkle.ınsallah allah nasıp etsın sızede

canım ertuğrul bey medical parkta idi şimdi şifa hastanesine geçti. Varsak köprüsünde hastane. Bana dedıkı doktor senden 3 ay ıstıyorum ve rabbıme sukurler olsun 2. Ayda hamıle kaldım. şuan 1 aylık hamıleyım önce allah sonra doktorumun sayesınde. ınanılmaz posıtıf bır doktor. Sabırlı olmalısın .hastenenın numarası 0242 3250505
hayırlı haberlerını beklıyorum

canım çok teşekkür ederim.
sende Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah.

laparoskopiden sonraki 2.ayım oluyo ve gebelik olmadı ümitli de değildim ama şimdi karar verdik ali fuat beye tekrar gideceğiz.operasyondan sonraki ay gelin demişti ama biz gitmedik...kendi haline bıraktık...ama demekki kendi haline bırakmicakmışız...:26::26::26::26:

Kasimda histtereskopi oldum ocakta ise dogum kontrol hapi sonrasi yumurta takibi yapti. Yumurta rezervine yasina infertilite sorunlarina gore tedavi sekli suresi degisebilir bana lucrinli uzun protokol uygulandi. Hergun yada iki gune bir yumurta takibi icin gittim kontrole. Yumurtanin buyume hizina gore ignelerin dozunu degistiriyor gonalf de kullandim .trasfer ve opu islemi antalya tup bebek merkezinde oldu.

hayırlı olsun Allah ım isteyen bizlerede nasip eder inşallah.geçmişine baktım ama bulamadım sen şu an yine ali fuat beye mi gidiyosun? kafam çok karışık yaaa..

hayırlı olsun Allah ım isteyen bizlerede nasip eder inşallah.geçmişine baktım ama bulamadım sen şu an yine ali fuat beye mi gidiyosun? kafam çok karışık yaaa..

evet Ail fuat beye gidiyorum, memnunum kibar, ilgili birisi. yazın tüp bebek sonrası dışgebelik geçirdim pek çok farklı dr a gittim en çok Fuat bey güvenimi kazandı gerçekten bilgili ve deneyimli söyledikleri hep doğru çıktı. bende sonra hep ona gittim ocakta tüp bebek yumurta takibimi ona yaptırdım hala da ona gidiyorum. çok şükür memnunum.

merhabalar bende vitalede miyom ameliyatı oldum kasım ayında iki ay sonrada histereskopi yapıldı banada dr um ali fuat bey uzun protokolle tüp bebek olacağını söyledi tabi karar verinceye kadar tüp bebek için normal yolla gebelik olabilir dedi aradan 4 ay geçti hala bişey yok uzun protokolle hamile kalanınz varmı bide bir ay daha beklesemmi bilemedim

ali fuat beye kontrole gitmek istedim ama yazılanları da görünce biraz çekimser kaldım.nasıl bir dr güvenilirmi.tüp bebek yolunda çok paralarımız gitti ne dr larla karşılaştım artık hiçbirine güvenmiyorum.biz onlar için parayız insan değiliz.o yüzden korkuyorum.gitmelimiyim.tedavi olmıycam cesaretim de yok zaten ama yumurta durumunu kontrol ettirmek için gidicem.ali fuat beyin hastaları lütfen objektif olarak yazın ki biz de kararsız kalmayalım.

ali fuat beye kontrole gitmek istedim ama yazılanları da görünce biraz çekimser kaldım.nasıl bir dr güvenilirmi.tüp bebek yolunda çok paralarımız gitti ne dr larla karşılaştım artık hiçbirine güvenmiyorum.biz onlar için parayız insan değiliz.o yüzden korkuyorum.gitmelimiyim.tedavi olmıycam cesaretim de yok zaten ama yumurta durumunu kontrol ettirmek için gidicem.ali fuat beyin hastaları lütfen objektif olarak yazın ki biz de kararsız kalmayalım.

mrb.bende senin gibi alifuat beye gitmekte kararsızdım başka doktorum vardı memnundum ama eşim istemiyordu.illa ali fuat beye gidelim diyordu eşim.tartışmalarımız bile oldu hatta ağlayarak gittim muayneye çünkü korkuyordum acabalarla doluydu kafam.hayal kırıklığı yaşamak istemiyordum 2.kez.çok araştırdım, çevremizdeki bi çok eş dost tavsiye edince ve arkadaşlarımdan ali fuat beyin tedavisiyle hamile kalanlar olunca bende muayneye olmaya karar verdim ve sonrasında laparoskopi oldum.yumurta takibi yapıyoruz şimdi.doktor bey çok ilgili güler yüzlü okadar yoğun olmasına rağmen.başka hastanelerde doktorlar saat 5 olunca hemen muayneyi bitirip gidiyolar bende sağlık sektöründeyim hatta saat 5 i geçince polk. olup hasta almayan doktolar bile var .ama vitale öyle değil.oraya gittiğimde şehir dışından okadar gelen insanlar varki anlatamam size randevuyu bile zor alıyoruz.muayne sırasında bekleme çok oluyor yoğunluktan genelde akşam iş çıkışı gidiyoruz bekliyoruz mecburen ogün program yapmıyoruz beklemeden dolayı. maddiyata önem veren bi insan değil bana göre.tavsiyem bikere muaynesine gidip tanışıp görsen daha iyi olur diyorum en azından kararını gördükten sonra verirsin. çünkü bende senin gibi doktor güvensizliği yaşadım.seni çok iyi anlıyorum.ben şimdilik memnunum 3 aydır gidiyorum vitaleye ama ilerde ne olur onu bilemeyiz tabiki....

uzun zamandır siteyi takip etmiyordum,şöyle bir göz attığım zamn gördüm ki;kişiler değişsede terettüdler beklentiler benzer.1,5 yıl bebeğimiz olmadı ve tavsiyeler üzerine vitalede ali fuat beyle görüştük(ne mutlu o güne).19 eylül 2011 tarihide laporoskobi ve histereskobi oldum,doktorumuzun tavsiyesi ile bir kaç ay kendi halimizde bebek arayışına devam ettik:)olmadı...aralıkm2011 tarihinde aşılama tedavisi yapıldı çok şükür şimdi 4 aylık ikiz hamileyim.ben ali beyin değerlendirilmesi gereken bir doktor olduğunu düşünüyorum.bu sürede bize o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. tek sıkıntı çok bekliyor olmamız .umarım hepinizin hakkında hayırlısı olur.

X