Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

vitalede tüp bebek yaptıranlar varmı varsa uzun protokollemi yapıldı ve pozitif sonuç alanlar bilginizi bizimle paylaşırmısınız

meraba arkadaşlar yazılarnları okuduğum kadarıyla herkes antalya lı ben buraya yabancı olduğum için doktorlar hakkında pek bilgim yok oyuzden soruyorum ben şuan seyide soysal a gidiyorum ismini duyan varmı nasıl bir doktordur yorumlarınızı bekliyorum lütfennn........ben şimdilik memnunum inş. çektiğimz sıkıntılara değer.1 yıldır bebek istiyoruz bakalm inş.

uzun zamandır siteyi takip etmiyordum,şöyle bir göz attığım zamn gördüm ki;kişiler değişsede terettüdler beklentiler benzer.1,5 yıl bebeğimiz olmadı ve tavsiyeler üzerine vitalede ali fuat beyle görüştük(ne mutlu o güne).19 eylül 2011 tarihide laporoskobi ve histereskobi oldum,doktorumuzun tavsiyesi ile bir kaç ay kendi halimizde bebek arayışına devam ettik:)olmadı...aralıkm2011 tarihinde aşılama tedavisi yapıldı çok şükür şimdi 4 aylık ikiz hamileyim.ben ali beyin değerlendirilmesi gereken bir doktor olduğunu düşünüyorum.bu sürede bize o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. tek sıkıntı çok bekliyor olmamız .umarım hepinizin hakkında hayırlısı olur.

bende ali fuat beyde aşılama yaptırdım test günümü bekliyorum yazını okuyunca çok ümitlendim açıkcası inşallah benimde sonucum seninki gibi gebelik olur.alifuat beye güveniyorum allahın izniyle onunda vasıtasıyla inşallah güzel bir sonuç alırım....

ben 2010mayıs tan beri alifuat beyin hastasıym.memleketim antalya ama manisadaoturuyoruz uzakolmasına rağmen ali fuatbeye güvenimizden dolayı hiç bırakmamıştık taa ki bu yıl şubata kadar.hsg çekildim laparoskopi ve 2 aşılamaoldum.şubattaki aşılamamda rahim çok ince tutmazama yinedeyapalım dedi yapıldı ve tutmadı.uzaktan geldigimiz içın yinede denemek ıstedi.sonrasında telefon açtığımda 3.aşılamayı yapıp tüpe geçeriz dedi.rahim inceligi için estrofem ilacı kullanmam gerektiğini internetten öğrendim ve sormak için aradığımda ali bey yerine başka birisi oymuş gibi konuştu.gùvenimiz kırıldı şimdi tüpbebek merkezlerini araştırıyorum.rabbim hepimize anneolmyı nasipetsin inş.

aşılamamın sonucu pozitif şükürler olsun hamileyim...inşallah kucağımızada almak nasip olur.sadece ordaki sorun beklemek muayne için,personelin ilgisi alakası çok güzel bana göre.inşallah böyle devam eder ilerleyen zamanda beklemeye tahammülümüz olacakmı bilmiyorum...

aşılamamın sonucu pozitif şükürler olsun hamileyim...inşallah kucağımızada almak nasip olur.sadece ordaki sorun beklemek muayne için,personelin ilgisi alakası çok güzel bana göre.inşallah böyle devam eder ilerleyen zamanda beklemeye tahammülümüz olacakmı bilmiyorum...

Tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin bende gecen hafta kanamam oldugu icin bir gun hastanede yattim hem Ali Fuat bey hem hemsireler herkes cok ilgiliydi

uzun zamandır siteyi takip etmiyordum,şöyle bir göz attığım zamn gördüm ki;kişiler değişsede terettüdler beklentiler benzer.1,5 yıl bebeğimiz olmadı ve tavsiyeler üzerine vitalede ali fuat beyle görüştük(ne mutlu o güne).19 eylül 2011 tarihide laporoskobi ve histereskobi oldum,doktorumuzun tavsiyesi ile bir kaç ay kendi halimizde bebek arayışına devam ettik:)olmadı...aralıkm2011 tarihinde aşılama tedavisi yapıldı çok şükür şimdi 4 aylık ikiz hamileyim.ben ali beyin değerlendirilmesi gereken bir doktor olduğunu düşünüyorum.bu sürede bize o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. tek sıkıntı çok bekliyor olmamız .umarım hepinizin hakkında hayırlısı olur.
meraba canım bende ali fuat beye gidiyorum ve laparoskopi olmam gerekiyor sana sorum şu olacak ameliyatı ali bey kendisi mi yapıyor ve ne kadar ücret ödemiştiniz

gözün aydın canım rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip eder inşallah darısı bizlerin başına artık ali fuat bey banada laparoskopi dedi ama olup olmamakta çok kararsızım senin ameliyat nasıl geçmişti birde laparoskopiyi kendisi mi yapıyor

gözün aydın canım rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip eder inşallah darısı bizlerin başına artık ali fuat bey banada laparoskopi dedi ama olup olmamakta çok kararsızım senin ameliyat nasıl geçmişti birde laparoskopiyi kendisi mi yapıyor

canım ben geçen perşembe lap oldum ali fuat bey yaptı amaliyatım güzel geçti bi sorun yok çok şükür eğer olman gerekiyorsa ol ali fut bey iyi bir dr için rahat olsun

Tebrik ederim Allah kucagina almayi nasip etsin bende gecen hafta kanamam oldugu icin bir gun hastanede yattim hem Ali Fuat bey hem hemsireler herkes cok ilgiliydi

canım ben merak ettim geçen hafta bende lap oldum yanımda kanamalı bi hasta vardı yoksa tanıyormuyum seni

allah razı olsun.rabbim sizlerede nasip eder inşallah.ali fuat bey banada ilk muaynede laparoskopi dedi bende kararsızdım ama oldum olmasaydım bebeğime kavuşamazdım heralde ameliyat iyi geçti ve alifuat bey yapıyor canım hatta cd sinide veriyorlar sana dr bey ameliyattan sonra cd yi takıp problemli yer varsa gösteriyor ne işlem yaptysa anlatıyor.ben aynı gün çıktım hastaneden.ameliyat sırasında verdikleri gazdan dolayı ameliyattan sonra 3 gün sırt ağrım falan oldu onuda ağrı kesici iğnelerle atlattım.doktoruna güveniyorsan ol derim çünkü bir sorun varsa orda görülüyor.

hayırlı olsun RABBİM sağlıklıcakla kucağına almayı nasip etsin iyi haberler alınca benimde umudum artıyor ALLAHIM bizede nasip tesin inş

allah razı olsun.rabbim sizlerede nasip eder inşallah.ali fuat bey banada ilk muaynede laparoskopi dedi bende kararsızdım ama oldum olmasaydım bebeğime kavuşamazdım heralde ameliyat iyi geçti ve alifuat bey yapıyor canım hatta cd sinide veriyorlar sana dr bey ameliyattan sonra cd yi takıp problemli yer varsa gösteriyor ne işlem yaptysa anlatıyor.ben aynı gün çıktım hastaneden.ameliyat sırasında verdikleri gazdan dolayı ameliyattan sonra 3 gün sırt ağrım falan oldu onuda ağrı kesici iğnelerle atlattım.doktoruna güveniyorsan ol derim çünkü bir sorun varsa orda görülüyor.
bunlari duymak iyi oldu cok rahatladim ama bu aralar maddi durumumuz iyi olmadigindan laparoskopiyi devlet hastanesinde yaptirip sonucu ali beye mi gostersem vitalede toplam ne kadar ucret odediniz seninde basini agrittim ya kusura bakmar

bunlari duymak iyi oldu cok rahatladim ama bu aralar maddi durumumuz iyi olmadigindan laparoskopiyi devlet hastanesinde yaptirip sonucu ali beye mi gostersem vitalede toplam ne kadar ucret odediniz seninde basini agrittim ya kusura bakmar

önemli değil canım ne demek sorabilirsin aklına takılan varsa ocak ayında yaptırdık biz 400 tl verdik.şimdi ne kadar bilmiyorum alifuat beyle görüşün bence maddi durumumuz kısıtlı diye sölersin. indirim falan yaparlar belki canım.şansınızı deneyin derim.

Son düzenleme:

canım ben yeni yaptırdım 550 ye yaptırdık ilgi vermek istedim

canım ben yeni yaptırdım 550 ye yaptırdık ilgi vermek istedim
teşekkür ederim canım bizede 500 falan demişti atatürk devlet hast.de 150 ya da 200 diyolar ali beye danıştım laparoskopiyi orda yaptırsam da siz sonuca baksanız olur mu diye o da kabul etti ama ben tereddütlüyüm sonuçta bi araştırma yapılcak ali fuattan başkasınada güvenemiyorum acaba bu laparoskopi denilen şey her yerde aynı sonucu mu veriyor

teşekkür ederim canım bizede 500 falan demişti atatürk devlet hast.de 150 ya da 200 diyolar ali beye danıştım laparoskopiyi orda yaptırsam da siz sonuca baksanız olur mu diye o da kabul etti ama ben tereddütlüyüm sonuçta bi araştırma yapılcak ali fuattan başkasınada güvenemiyorum acaba bu laparoskopi denilen şey her yerde aynı sonucu mu veriyor

canım aynı sonucu verebilir ama uzman ellerde yaptırmak önemli ben ali fuat beye güvendim orda olmaya karar verdim hiçbi sorun yaşamadı amaliyatın ilk günü taburcu oluyosun zaten korkulacak birşey deyil şimdi iyiyim çok şükür iki ay dinlenmeden sonta tüpbebek denicez

canım aynı sonucu verebilir ama uzman ellerde yaptırmak önemli ben ali fuat beye güvendim orda olmaya karar verdim hiçbi sorun yaşamadı amaliyatın ilk günü taburcu oluyosun zaten korkulacak birşey deyil şimdi iyiyim çok şükür iki ay dinlenmeden sonta tüpbebek denicez
tüp bebek denicez diyosunya peki sen aşılama yaptırmadın mı ? ali fuat bey aşılamada yapabiliriz ama herhangi bi sorun varsa önce laparoskopiyle onu tedavi etmeliyiz yoksa aşılama yapmanın bir anlamı yok demişti eşimle bende görülür bir sebep yok herşey normal ama işte birde laparoskopi deneyelim belki yapışıklık falan varsa artık rabbim yardımcımız olsun bakalım

tüp bebek denicez diyosunya peki sen aşılama yaptırmadın mı ? ali fuat bey aşılamada yapabiliriz ama herhangi bi sorun varsa önce laparoskopiyle onu tedavi etmeliyiz yoksa aşılama yapmanın bir anlamı yok demişti eşimle bende görülür bir sebep yok herşey normal ama işte birde laparoskopi deneyelim belki yapışıklık falan varsa artık rabbim yardımcımız olsun bakalım

canım ben iki aşılama iki de tüp denedim ilk tüpdenememde gebelik oldu ama 8 haftalıkken düştü bu benim 3 . tüp denemem olucak 14 yıllık evliyim 31 yaşındayım tüp bebekten başka şansım yok tüplerde sıvı varmış tutunmayı önlüyormuş onuniçin amaliyat oldum tüplerim bağlandı sıvının rahme akmasını önlemek için bence sende ol benim sorunum bilinmeden denenmiş başarısızlıkla sonuçlandı yani boşa gitti rabbim busefer nasip eder inşallah...

canım herşey laparoskopide belli oluyor benimde öyle oldu okadar muaynede ve hsg filminde çıkmadı meğer kanalda genişleme olduğu için hamiş olamıyormusum.zaten ali fyuat bey ilk muaynede lap.olmadan bişey söleyemem tüpmü normalmi ozman belli olur dedi.lap.oldum normal yolla olur dedi bana çok sevindim düşünsene kanaldaki genişlikmiş mani olan.

X