Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

laparoskopiden sonra benimde adetim azaldı ve geçen hafta 13. gün muayeneye gittiğimde rahmim çok ince çıktı.laparoskopiden sonra 2. aşılamam tutmayınca şu an 3. aşılamamı yoksa direk tüpe geçmekmi çok kararsısızım.Ali beye çok güvenerek başlamıştık yine güvenip devam etmek istiyorum ama bence dr. olarak çok ii olabilirde yoğunluktan dolayıda hata yapabilir diye düşünüyorum.vitalenin yanındaki ant.tüp bebek merkezine başlamayıda düşündük.iyi kötü tecrübeler burada paylaşıldıkça karar vermemiz kolay olur arkadaşlar sağolun

slm veroj ben yazdım gibi ali beyin daha 2aydır hastasıyım biz daha henüz yeniyiz yalan söylüyor değilim bu bizim başımıza gelen ve ister inan ister inanma bu benden daha cokda eşimin dikkatini çekmiştir ilaçlarla ilgili bize bilgi vermeyişi yumrtlama iğnesi verdi nerden yapılacağını söylmedi 36.saatte ilişkiye girmemiz gerektini söylemedi biz bunları iğne olacağım zaman hastaneyi tekrar aradımızda öğrendik ben ne dr.umu taşlıyorum nede başka bişiy sadece benim gittiğimde olan şeyleri yazdım ve daha öncede yazdım rabbim nasip etsin şifası ali fuat beyden olsun rabbim sanada banada kucağı boş kalan herkese allahım tertemiz soyundan güzel nesiller armağan etsin en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza almamız dileğimle

Merhaba, ben de 5 aydır gidiyorum Fuat beye. inanılmaz bir yoğunluk var. ama hızlı sonuç veriyor. aslında söylediklerine katılıyorum kısmnen. bana da ilk etapta çok vahim davrandı. oysaki testlerden sonra sorun olmadığını söyledi. açıkçası birçok hastasıyla saatlerce konuşuyor. benim muayenem ve görüşmem 5 dk. sürüyor. bazen ben de baştan sağma bakıldğımı düşünüyorum. tabi günah da almak istemem. adam çok yoğun. ve bilgili. hızlı sonuç için maalesef biraz daha katlanmam lazım :KK43: hayırlısı canlarım tartışmaya gerek yok. eşim ben doktorla konuşamadıktan doktoru bulamadıktan sonra napıyım doktoru diye en son kavga etti benle. randevulu olduğum halde 7 saat bekledim ve benden sonra gelen bir yığın adam girdi içeri. hamile olur olmaz inşallah adımımı atmayacağım oraya. felaket yoğun :KK43: beklerken stres ve sinir sahibi oluyorum:KK20:

Dogru aslinda sanki herkese laporoskopi yapiyo gibi banada histereskopi yapti. Tuple hamile kaldim. Cok kanamam oluncada histereskopi yapmasaydim bu bebek duserdi dedi dogrumu soyluyor yanlis mi bilmiyorum bu isler zor bende tek DR a gitmeyip 2 doktura birden gebelik kontrollerimi yaptirmayi dusunuyorum. Ama yinede adam bilgili ve deneyimli Allah bizi kimselere muhtac etmesin saglik isi zor . Peki memorialdeki dr falan Ali Fuat icin ne diyorlar onlara boyle magdur edilmis baska hastalar geliyodur yine.

adam parayı seviyor ve işi ticarete dökmüş. ama napalım umut işte :KK43: bu ay sonuç alamazsam doktor değiştireceğim.

adam parayı seviyor ve işi ticarete dökmüş. ama napalım umut işte :KK43: bu ay sonuç alamazsam doktor değiştireceğim.

ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUNUZ..adam tam tersi paraya hiç önem vermiyo kesinlikle..bilmiyorum siz şimdiye kadar kaç doktora gittiniz ama antalyada gitmediğim dr.kalmamıştı taki DR.ALİ FUAT BEYİ keşfedene kadar.. hepisi para tuzağı piskolojinizi alt üst ediyolar.hepisinin isimlerini açıklarım ..tek doktor var dünyanın heryerinden ona geliyolar,sonuç alıyolar.sizde sbırlı olun.doktorun suçu değil inancınız ve ALLAHIN TAKDİRİ.. boşuna orda saatlerce beklemiyo insanlar..beklemeye de değer.o çok özel biri.sayesinde ikizlerim var babam kadar sevdiğim biridir..onun kadar bilgili,merhametli başka doktor yok antalyada..bunu anlayacaksınız er geç

ÇOK YANLIŞ DÜŞÜNÜYORSUNUZ..adam tam tersi paraya hiç önem vermiyo kesinlikle..bilmiyorum siz şimdiye kadar kaç doktora gittiniz ama antalyada gitmediğim dr.kalmamıştı taki DR.ALİ FUAT BEYİ keşfedene kadar.. hepisi para tuzağı piskolojinizi alt üst ediyolar.hepisinin isimlerini açıklarım ..tek doktor var dünyanın heryerinden ona geliyolar,sonuç alıyolar.sizde sbırlı olun.doktorun suçu değil inancınız ve ALLAHIN TAKDİRİ.. boşuna orda saatlerce beklemiyo insanlar..beklemeye de değer.o çok özel biri.sayesinde ikizlerim var babam kadar sevdiğim biridir..onun kadar bilgili,merhametli başka doktor yok antalyada..bunu anlayacaksınız er geç

canım sana katılıyorum bende ali beyin hastasıyım çokkkkkkk memlunum bana 2 ay önce laparoskopi yaptı iki ay sonra tüpbebek dene dedi hatta bana bak sen konyadasın burası uzak istersen konyadada yaptırabilirsin kalacak yerin varmı burda dedi eğer paracı olsa beni neden kaybetsin nede olsa para geçecek eline olur veya olmaz gelsinde parasını alayım diyebilirdi. ama demedi bende ben sizle devam etmek istiyorum dedim. çok beklemeye gelince hastasıyla ilgilense bi çeşit ilgilenmese bi çeşit biri çok bekletiyor diyor biri hemen çabuk çıkarıyor yanından diyor anlamadım valla ben 14 yıllık evliliğim boyunca gitmediğim dr kalmadı hepsindede bekledim her merkezde var bu o yüzden çok garibime gitmedi bu durum valla ben methini çok duydum hiçte paracı olduğunu düşünmüyorum bazı mekezlerde 100 .150 milyona muane olurken orda sadece 50 tl ye muane oluyorsun hem inşallah hakkımızda hayırlısı olur tatlım :13:

laparoskopiden sonra benimde adetim azaldı ve geçen hafta 13. gün muayeneye gittiğimde rahmim çok ince çıktı.laparoskopiden sonra 2. aşılamam tutmayınca şu an 3. aşılamamı yoksa direk tüpe geçmekmi çok kararsısızım.Ali beye çok güvenerek başlamıştık yine güvenip devam etmek istiyorum ama bence dr. olarak çok ii olabilirde yoğunluktan dolayıda hata yapabilir diye düşünüyorum.vitalenin yanındaki ant.tüp bebek merkezine başlamayıda düşündük.iyi kötü tecrübeler burada paylaşıldıkça karar vermemiz kolay olur arkadaşlar sağolun

arkadaşım bence hiç vakir kaybetme ve antalya memorial tüp bebekte batu hocayı bul,kesinlikle vitalenin yanında ki yerde oyalanama.sözümü ister dinle ister dinleme,sana tavsiyem budur.hem daha profosyenel,hem daha ucuz hemde beklemiyorsun.

Merhaba, ben de 5 aydır gidiyorum Fuat beye. inanılmaz bir yoğunluk var. ama hızlı sonuç veriyor. aslında söylediklerine katılıyorum kısmnen. bana da ilk etapta çok vahim davrandı. oysaki testlerden sonra sorun olmadığını söyledi. açıkçası birçok hastasıyla saatlerce konuşuyor. benim muayenem ve görüşmem 5 dk. sürüyor. bazen ben de baştan sağma bakıldğımı düşünüyorum. tabi günah da almak istemem. adam çok yoğun. ve bilgili. hızlı sonuç için maalesef biraz daha katlanmam lazım :KK43: hayırlısı canlarım tartışmaya gerek yok. eşim ben doktorla konuşamadıktan doktoru bulamadıktan sonra napıyım doktoru diye en son kavga etti benle. randevulu olduğum halde 7 saat bekledim ve benden sonra gelen bir yığın adam girdi içeri. hamile olur olmaz inşallah adımımı atmayacağım oraya. felaket yoğun :KK43: beklerken stres ve sinir sahibi oluyorum:KK20:

ben bu ay başka yerde tüp bebek yaptırdım arkadaşlar tutar yada tutmaz Allah'ın takdiri artık ama geçen sene vitalede bu beklemelerim yüzünden sinir krizleri geçiriyordum,ağlıyordum,şu an ki tüp bebek sürecim bile çok kolay geçti,vitalede sadece 5 dk lık muayahane için bile saatlerce bekliyorsunuz,iğrenç ötesiydi.aslında burada hata orada bir kız var sırayı düzene sokan(aslında sokamayan)o kız hep birilerini birilerinin önüne geçiriyor,sıra falan işlemiyor orada.adamın bilgisini bilemem kötüleyemem de ama benim başıma gelen ortada,laporoskobi sonrası açık olan tüplerim kapandı,üstelik eşimde morfoloji 0 çıktı,bunu bile araştırmadılar,adam film çekmeden aşılama yaptı,tabbiki tutmadı,meğer tüplerim kapanmış,üstelik eşiminde morfolojisi bozukmuş,bu nasıl bilgidir,hangi bilgiden bahsediyorsunuz arkadaşlar.lütfen kimsede aman doktoru kötülüyorsun cart curt demesin,size iyi gelmiş olabilir,benim başımdan geçen hakikatlarda bunlar.

Son düzenleme:
alifuat bey maddiyata önem veren bir insan değil bu konuya katılmıyorum.....:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

yamukprenses arkadaşın başına tahlihsiz bir olay gelmiş oda kendine göre çok haklı bizimde başımıza gelebilirdi.benimde mesela sağ tüpüm kapalı...alifuat bey herkesin tedavisinde başarılı olacak diye bişey yok oda insan sonuçta memnun olanda var olmayanda bu görecelidir.bende ilk gittiğimde çok korkmuştum çünkü doktorlara güvenim oldukça sarsılmıştı.şimdilik memnunum doktor beyden ama ilerde ne olur bilemeyiz tabiki hepimizin hakkında hayırlısı diyorum...yamukprensesinde dediği gibi orda beklemek çok sinir bozucu aslında sistemleri hatalı kişiler değil,haftaya kontrlüm var ondan sonra oraya gitmeyi düşünmüyorum bekleme olayından ötürü....

Son düzenleme:

Sevgili baby_love . doktorumu değiştirmeye karar verdim. sebepte şu: ben bankacıyım. randevu aldığım halde en son randevumda 7 saat sonra girebildim. ve eşimle de birbirimize girdik. yanlış düşünmek de ne demek? ben seyide soysala kadar antalyada gezmediğim doktor kalmadı. seyide soysal da antalyada tek kadın doğum profosorü. o da yoğundu onu da bıraktım. yüzünğ göremediğim aradığımda ulaşamadığım, konuşamadığım adamın doktroluğundan banane. 750 TL. 2 ayda harcadım. en son çatlatma iğnesi oldum. tutmazsa doktoru değiştireceğim. evet çok iyi doktor. doktorluğuna lafım yok. ama hasta ayırıyor. benden sonra gelen bir yığın adam içeri girdi ben 7 saat bekledim. Allah'tan revamı bu? demekki sana farklı davranmış. ki memnun kalmışsın. eleştirilere açık olmak medeniyetin göstergesidir. bizde medeni insanlar olduğumuza göre; bırak insanlar düşüncelerini apaçık yazsın. yanlış düşündüğüme karar verecek kişinin sen olmadığını düşünüyorum. insanların fikirlerine saygılı olalım lütfen. ben nasıl seninkine saygı duyuyorsam....

Sevgili baby_love . doktorumu değiştirmeye karar verdim. sebepte şu: ben bankacıyım. randevu aldığım halde en son randevumda 7 saat sonra girebildim. ve eşimle de birbirimize girdik. yanlış düşünmek de ne demek? ben seyide soysala kadar antalyada gezmediğim doktor kalmadı. seyide soysal da antalyada tek kadın doğum profosorü. o da yoğundu onu da bıraktım. yüzünğ göremediğim aradığımda ulaşamadığım, konuşamadığım adamın doktroluğundan banane. 750 TL. 2 ayda harcadım. en son çatlatma iğnesi oldum. tutmazsa doktoru değiştireceğim. evet çok iyi doktor. doktorluğuna lafım yok. ama hasta ayırıyor. benden sonra gelen bir yığın adam içeri girdi ben 7 saat bekledim. Allah'tan revamı bu? demekki sana farklı davranmış. ki memnun kalmışsın. eleştirilere açık olmak medeniyetin göstergesidir. bizde medeni insanlar olduğumuza göre; bırak insanlar düşüncelerini apaçık yazsın. yanlış düşündüğüme karar verecek kişinin sen olmadığını düşünüyorum. insanların fikirlerine saygılı olalım lütfen. ben nasıl seninkine saygı duyuyorsam....

mrb arkadaşım bende seyide soysala gidiyorum oyuzden yazayım dedim...6 ay oldu seyide soysala başlayalı ama bence ilk muayenesi gibi özenli olmuyo gibime geldi ilk gittiğimde gerçekten çok vakit ayırdı ve güzel ilgilendi sonralarda yoğunluktan dolayı muayene edip hemen odadan çıkıp sonra ilaç yazmaya gelirdi youzden soğudm resmen şimdi ise bende ali beye gitmeyi düşünüyorum ama yorumlarıda okuyunca acaba diyorum???birde ayhan bey var andeva yıldızda onu duydunmu benim diğer doktorlar hakkında pek bir bilgim yok oyuzden soruoyrum yardımcı olursan sevinirmmmm..ama çokk zormuşşş kapı kapı umut aramakkkkk::KK43:(((

mrb arkadaşım bende seyide soysala gidiyorum oyuzden yazayım dedim...6 ay oldu seyide soysala başlayalı ama bence ilk muayenesi gibi özenli olmuyo gibime geldi ilk gittiğimde gerçekten çok vakit ayırdı ve güzel ilgilendi sonralarda yoğunluktan dolayı muayene edip hemen odadan çıkıp sonra ilaç yazmaya gelirdi youzden soğudm resmen şimdi ise bende ali beye gitmeyi düşünüyorum ama yorumlarıda okuyunca acaba diyorum???birde ayhan bey var andeva yıldızda onu duydunmu benim diğer doktorlar hakkında pek bir bilgim yok oyuzden soruoyrum yardımcı olursan sevinirmmmm..ama çokk zormuşşş kapı kapı umut aramakkkkk::KK43:(((

soruna ben cvp vermek istedim dr ayhan bey çok iyi bir doktor bende aynı kurumda çalıştığımdan dolayı kendisini hastalarını çok iyi biliyorum.tavsiye ederim hastalarına karşı çok ilgilidir tabi bu görecelidir muayne olup karar vermen daha iyi olur diye düşünüyorum...

s
soruna ben cvp vermek istedim dr ayhan bey çok iyi bir doktor bende aynı kurumda çalıştığımdan dolayı kendisini hastalarını çok iyi biliyorum.tavsiye ederim hastalarına karşı çok ilgilidir tabi bu görecelidir muayne olup karar vermen daha iyi olur diye düşünüyorum...

sağol canım cvp yazdığın için.sen hangi doktora idiyosun tedaviylemi oldu seninkide sanırım hamilesin.bende ali bey ve ayhan bey hakkında kararsızımm bakalım adet döneminde gitmeyi düşünüyorum hayırlısı hangiisiyse ona giderim inş...

Merhaba mlk07 . ben anadolu hastanesine gitmeye karar verdim.. Erhan muluk'a . adam çok ilgili. ben bankacıyım ve vaktim de yok ali fuat beyde 7 saat beklemeye. zaten adam beni her gittiğimde hatırlamıyor. her defasında baştan anlatmak zorunda kalıyorm durumumu. bir çok arkadaşım erhan beyin hastası. çatlatma iğnesi de tutmazsa ona gideceğim. andevadaki doktoru duymadım canım. ünlü biri mi?

allah yardımcın olsun..inşallah istediğine kavuşursun doktor moktor hikaye bacım.tamam ..

Merhaba mlk07 . ben anadolu hastanesine gitmeye karar verdim.. Erhan muluk'a . adam çok ilgili. ben bankacıyım ve vaktim de yok ali fuat beyde 7 saat beklemeye. zaten adam beni her gittiğimde hatırlamıyor. her defasında baştan anlatmak zorunda kalıyorm durumumu. bir çok arkadaşım erhan beyin hastası. çatlatma iğnesi de tutmazsa ona gideceğim. andevadaki doktoru duymadım canım. ünlü biri mi?

o doktoru ilk defa duyuyorum canım hiç bilemiyorum.andevadaki iyi diye duymuştum baya bi kişiden inş. hepimiz için hayırlısı olurrr

allah yardımcın olsun..inşallah istediğine kavuşursun doktor moktor hikaye bacım.tamam ..

Sağol canım. hepimiz inşallah kavuşuruz. ama inan bıktım artık beklemekten :KK43:(( artık bir bebeğim olsn istiyorum..yazdıklarım için de kusura bakma canım bunalımdayım da :KK43:( beni en iyi sen anlarsın..

o doktoru ilk defa duyuyorum canım hiç bilemiyorum.andevadaki iyi diye duymuştum baya bi kişiden inş. hepimiz için hayırlısı olurrr

Hayırlısı canım ya. nereye gitcez napıcam bilmiyom şaştım kaldım açıkçası. bugün hamile kalman mümkün değil dedikleri bir arkadaşı gördüm yaşı 35. ve troit hastası. medisu seyide soysala gitmiş. hamileydi. işte doktor moktor hepsi bahane. yeterki Allah vermek istesin..

Millet yengem hamileymiş valla kendim gibi sevindim :) ne yalan söyliyim. 10 yıldır olmuyordu. 2.kez hala olucam inşallah :) bu arada yengem polikistik over hastasıydı geçen sene seyide soysal çocuk için baya uğraş gerekli uzun sürer demişti ama yengemin çocuk takıntısı yoktu. hatta adetleri 3 ayda bir ve düzensiz oluyordu. gecikme olunca baya 2 aylık hamilesin demiş doktor :) valla görüyorsunuzki bu iş sadecedoktorla olmuyor. yengem 1 kez muayene oldu bir daha da olmadı. hamile olduğunu duynca çok sevindi darısı bize :)))

Bugun mehmet emin soysal a gittim. İyiydi ilgiliydi. Me mnun kaldim. Ama buradada 6: 30 daki randevuma 7 :45 te girebildim. Yine bekledik yani.

dün akşam ali fuat beyde 7 de randevumuz vardı aradılar çok yoğun 20:30 da gelin dediler bizde yoğunsa iptal edelim dedik yok gelin diyince saatinde gittik ve okadar bekledikki saat 10'u geçiyordu muayne olduk çok sinir bozucu orda beklemek............

Son düzenleme:
X