Tüp Bebek Merkezleri dr ali fuat şengör hastaları buraya

mrb.ben temmuz ayında histereskopi oldum.için rahat bi şekilde olabilirsin.sorun neydi sende.ben 3 düşük yaptım septum var dendi.o yüzden oldum hala hamile kalmadım ama bekliyrm bakalım.4kere aşılam yaptırdım 3.tuttu.1 negatif.ama düşük oldu işde.

mrb.ben temmuz ayında histereskopi oldum.için rahat bi şekilde olabilirsin.sorun neydi sende.ben 3 düşük yaptım septum var dendi.o yüzden oldum hala hamile kalmadım ama bekliyrm bakalım.4kere aşılam yaptırdım 3.tuttu.1 negatif.ama düşük oldu işde.

merhaba space,geçmiş olsun..sana histeroskopiyi ali fuat bey mi yaptı?ben de 2.histeroskopiyi ona yaptırmayı düşünüyorum..benim rahimde bir miktar yapışıklık var,(daha önceden düşüğe bağlı kürtajım var,muhtemelen bu yüzden yapışıklık oldu.)hepimizin hakkında Allah hayırlısını versin inşallah..ali fuat bey'le ilgili bu konuda bilgisi olanlar yazsalar biz de aydınlanmış olurduk ama....sanırım pek kimse yok burda:KK43:

Herkese merhaba bende 2 düşük yaptım 2. hamileleğimde kendisine ulaşabilme şansım oldu ultrasyonda bebeğe baktı ve bu bebekte düşebilir dedi ve öyle de oldu Rahimde eğrilik var düzeltmemiz lazım dedi Ve 04 Şubatta Histeroskopi oldum gayet iyi geçti ve mart ayından itibaren gebe kalabilirsin dedi,Yani çok metini duydum okadar çok sevdimki dr. içime koyasım geldi ne derse hiç korkmadan yapabilirim öyle bir güven verdi bana.Hastası çok ve muayne ederken bir yandan ameliyatlarınıda yaptığı için çok bekleniyor sıra geldimi de herşeyi dinliyor geçiştirmiyor, Hasta danışmanları biraz iyi idara edemiyor orayı kim söylenmeye başlarsa sen gir sen gir falan diyor onlarda haklı çok hasta var memnun etmekte çok zor inşallah herkez şifasını ali fuat beyde bulur. sevgiler.:KK49:

ben de ali fuat beye yeni başlayan hastalardanım...henüz 8 aylık evliyim ama eşim 42 ben 36 yaş olunca zamanı hızlandırmaya karar verdik.İyi bir hekim ...ve evet çok yoğun ..
sabah sıranı alıyorsun ve ancak akşama doğru sıran geliyor..yeni gidecek olanlara tavsiyem sabah sıra alıp ögleden sonra gelmeleri...ve mutlaka yanınızda kitap vs bulundurun ki süreyi cabuk geceiresiniz.

yumurtlamayı hızlandırmak için menogon kullanıyorum..kullanmıs arkadasların yorumlarını beklerim..herkese saygılar:nazar:

merhaba
Allah bağışlasın Maşallah darısı başımıza İnşallah .Bende çok İkizlerim olmasını istiyorum Allah nasip kısmet ederse İnşallah İsteyen herkese nasip olur .Bende evleneli 2 seneye yaklaşıyor prolaktin yüksek çıktı sonra rahim filminde uterus septum yani perde varmış onun için histeroskopi oldum kendine bende çok güveniyorum İnşallah Allah tez zamanda yüzümüzü güldürür .Siz ikizlere tedavi ile mi yoksa normal olarak mı hamile kaldınız ?

merhaba bende 1 hafta sonra histereskopi olucam ve prolaktinim yüksek.şikayetlerimiz hemen hemen aynı senin ameliyatı ali fuat beymi yaptı ve şu an ki durumun ney?ben çok korkuyorum cevp verirsen sevinirim:)))

mrh bende hazıranda alı beye laparoskobı ve hısreroskobı oldum amelıyat guzel gecmış tupler &50 acık umarım guzel sonuclar alırız:KK34:

bende ali fuat beyin hastasıyım fsh nedeniyle hamile kalamıyorum bir dahaki aya başlıyoruz inş

evet arkadaşlar bu tedavi süreçlerinde en kötüsü sanırım beklemek:KK43: daha önceki tüp bebek tedavimi gelecek tüp bebek merkezinde yaptırmıştık..ali beye 2 aydır gidiyorum..şuana kadar pek birşey anlamadım..iğneler haplar derken sona doğru yaklaşıyoruz..haftaya yumurtalarım toplanacakmış bir aksilik çıkmazsa tabiki..kimsenin elinde bir mucize yok ,rabbim izin verirse oluyor..lucrin ve gonal f kullanıyorum...gonal 225 mm. verdi..lucrini 10 mm. den 0.5 mm. düşürdük.. folik asit ve coraspirine de devam ediyoruz...daha sonraki süreçler daha heyecanlı geçecek sanırım..daha önceki tedavimden tecrübeliyim..yumurtalar sağlıklımı?? :KK53:yumurtalar döllendimi???:KK53:yumurtalarda kromozom artışı oldumu??? :KK53:veee en sonuncusu emriyolar rahime tutundu mu???ali beyin tecrübelerine güvendiğimiz için buradayız...özel bir ilgi beklemiyoruz bu kalabalıkta...daha önceki merkezde ilgi süperdi..isim olarak sizi muhakkak tanırlardı...orada da ;"bu dr.un hastası niye bukadar az "diye huzursuz olurduk...insan oğlunu tatmin etmek zor doğrusu:KK1:herneyse inşaallah hepimiz bebeklerimizi kucaklarımıza alacağız..ne yapıyoruz:umudumuzu hiç yitirmiyoruz:KK9:

ewet bugün akşam 21:30 da çatlatma iğnesini vurduruyorum.pazartesi 8:30 da da yumurta toplama işlemlerim yapılacak inşallah..çarşamba da transfer olacakmış.merakla bekliyoruz bakalım...dualarınıza ihtiyacım var..öpüldünüz....

ressam07 fsh değerim yüksek.. 10 ile 17 arasında bir değer çıkıyor. ancak yaşım 23 ve 2 yıllık evliyim. Yumurta sayım azmış ve menopoza yakınmışım Ali Bey hemen tüp bebekdedi.. Daha önceki doktorlarda öyle demişti zaten bu ay bana doğum kontrol hapı verdi coraspirin verdi ve DHEA verdi. Bunları kullan hasta olunca gel tüp bebeğe başlıyoruz dedi hadi hayırlısı sendeki sorun nedir?

hanımlar bende Ali fuat beyde tüpbebek yaptırmayı düşünüyorum tüpbebek öncesi histeroskopi ve kromozomtesti önerdi. öncelikle kendisinin saatlerce bekletmesi beni beklerken rahatsız etmişti ama muayenede daha önce başka dr ların söylemediği teşhisleri koyması ona güven duymamı sağladı. ayrıca muayene ücetini 50 değil 250 yapsa orası yine kalabalık olur dr gerçekten fedakar birisi eşi çocugu evde beklerken geç saatlere kadar hastanede çalışıyor. benim merak ettiğim tüp bebekte tüp bebek merkezinede ayrıca para ödüyormuyuz. birde yumurta toplama işlemini kim yapıyor? yardımcı olursanızsevinirim

ressam07 fsh değerim yüksek.. 10 ile 17 arasında bir değer çıkıyor. ancak yaşım 23 ve 2 yıllık evliyim. Yumurta sayım azmış ve menopoza yakınmışım Ali Bey hemen tüp bebekdedi.. Daha önceki doktorlarda öyle demişti zaten bu ay bana doğum kontrol hapı verdi coraspirin verdi ve DHEA verdi. Bunları kullan hasta olunca gel tüp bebeğe başlıyoruz dedi hadi hayırlısı sendeki sorun nedir?

bizdeki sorun sebepsiz interfilite dendi...ufak tefek sorunlar çıktı canım..sağ kanalım kapalı...fshım benimde menopoza doğru gidiyormuş ali bey dedi...biz tüp bebek yaptırdık şuan beklemedeyiz...yanlız dikkatimi birşey çekti..seni bilgilendirdilermi bilmiyorum ama ali fuat bey sadece yumurta takibi yapıyor diğer işlemler için yan taraftaki hasan beye yçnlendirildik.ameliyat ve transfer orada yapılıyor...yani ali bey yapmıyor..ortak çalışıyorlarmış...garibime gitti doğrusu biz böyle bilmiyorduk...bilgide vermediler bize bu konuda...neyse hayırlısı artık bekliyoruz...birtane de yumurta sağlam çıktı onuda dondurduk...olmazsa onu deniycez bakalım...seninde hayırlı haberlerini alırız inşallah...dualarını bekliyorum..

merhaba bayanlar bende ekim ayında antalya ya taşınacam tüp bebek düşünüyoruz dr ali fuat bey tüp bebek merkezi mi açmış ve fiyat ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim ben istanbulda yapmayı düşünüyorum ama antalya iyise orada yaptırırım artık RABBİM hayırlısını versin hepimiz için

evet kızlar sonuçlar iyi"pozitif":))))) sanırım dr.umun söylediğine göre ikiz görünüyor...daha yolun başındayız bakalım....şimdi de başka bir süreç bekliyor bizi...bu arada sizi aydınlatayım ;tüp bebek tedavisin de ali fuat bey sadece iğne ve yumurta takibi yapıyor...yumurtaları toplama ve transfer işlemi için yan tarafta ki antalya tüp bebek merkezinden bir dr.a sevk ediyorlar...biz de ilk başta korktuk ama dr.lar çok iyi güvenebilirsiniz..herkes işini iyi biliyor:))) bizimle antalya tüp bebekte hasan bey ilgilendi...tavsiye ederim...herkese başarılar.dualarımdasınız kızlar.

kızlar bu arada nazar değdirdik sanırım:KK43:((( panik atak krizlerim geliyor...çarpıntım,iç sıkıntım ve nabzımda artış var:KK43:(( bu pek iyi birşey değil...panik atak düşüğe yol açıyor çünkü....korkulardayım...dualarınıza ihtiyacım vaaaaaaaaaaaar:KK43::-)58:

merhaba arkadaşlar.bu yazı anatolia sayfasında yazdığım yazının ufak bir bölümüdür.boynumun borcu olarak gördüğüm bir konuyu paylaşmak istedim:
ilk 2 denemeyi ali fuat şengör ve antalya tüp bebek merkezinde gerçekleştirdik.2.negatiften sonra kemal özgüre acaba bende hidrosalpenks mi var dediğimde "aaa evet o varmış,bundan olmamış"cevabını aldım.ne ali fuat şengör,ne kemal özgür,ne de merkezdeki diğer dr.lar bunu her nedense farketmemişti!sonrasında gittiğim 3 ayrı dr.bu durumun ultrasonda çok net göründüğünü söylediler.elbette ki kimseyi umutsuzluğa sürüklemek değil amacım.yorumu sizlere bırakıyorum.sevgiyle kalın..

bende ali fuat beye başladım. aralık ayı itibari ile başladık işlemlere.1 hafta boyunca iğnelerle yumurtalar geliştirildi dün aşılama yapıldı.çok kolay oldu, fakat yumurtalar çok geliştiği için önümüzdeki günlerde zor anlar yaşayacağım(doktorun söylediğine göre)gibi.kasık ağrım başladı, umarım çok şiddetlenmez.hayırlısı inşallah. herkese acil şifalar...

merhaba arkadaşlar,bende ali fuat beyin hastasıyım,2010 senesinde kendi kendime hamile kaldım ama 16 haftalıkken düşük yaptım sonrada hamile kalamadım,rahim filmimde doğuştan şekil bozukluğu çıktı,tüplerim ise boğum boğumdu,tam kapalı değil ama boğum boğum işte.nisan ayında laparoskopi ve histereskopi ameliyatı oldum ama hala hamile kalamadım ve aşılamaya karar verdik dün aşılama yaptırdım,hayırlısı olsun bakalım.ali fuat şengör mesleğinde ne kadar başarılı bilemiyorum ama duyduğum bildiğim kadarıyla evet başarılı.ama hastaya yaklaşımı çok iyi,ben seviyorum doktorumu.ayrıca kesinlikle paracı değil,antalyada kıytırıktan bir doktora bile geçen sene 120 tl ödemiştim,ali fuat beyin bu kadar hastası olmasına rağmen fiyatı sadece 50 tl.istese daha yüksek tutabilir ama yapmıyor,geçen gün bana yazdığı 55tl lik iğneyi bile çıkardı verdi bana,vermek zorunda değildi.gece 12 lere kadar hasta bakıyor,bakmak zorunda değil,adam mesleğine aşık bir doktor.umarım ali fuat şengör sayesinde yüzü gülenlerden olurum ve oluruz.amin.

X