Örgü şiş örgüsü şal modelleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Anka

Nirvana
Pro Üye
25 Ekim 2008
52.569
114.617
p1070811medium.jpg

622669329_4306cb7c15.jpg

1003-sl-05_medium.jpg

DSC00215_medium.JPG

4257173952_d5643ab518_o.jpg

69651267.jpg

P8010037_medium.JPG

aeolianPURPflatbig.jpg

2449495406_89981f249c.jpg

shiningbirdseyesshawl.jpg

isteyene hepsinden yapabilirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
sağol canım hepsinin yapımında yardım etmeye çalışırım... ayrıca yaptırmak isteyene de yapabilirim...

ayyyyyyyyyy şallar harika nasıl yapabilirim acaba.yapılışlarını nasıl ögreneceğiz

çok çok zarif duruyor,şiş örgüsünün örülüşünün gördüm hatta bazı ismek kurslarındada var ama sabır işi hiç bana göre değil..ve yanlış yapılınca dönüşü olmaması çok kötü..ama harika valla insan bakmaya kıyamıyor..

şiş örgüsünü bildikten sonra yaparsınız kızlar.çok kolay aslında... ama işte biraz sabır işi ama sonuç gerçekten güzel oluyor...
yapmak istediğiniz olursa ben yardım ederim elimden geldiğince...

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben düzörgüden baska bisi bilmiorum ve bunları cok begendim kafama koydum bitane sal örmek istiorum kendime hem elimde ugras olsun hemde kendi yaptıgım bisey olsun istiorum. sence yapabilirmiyim? bana yardımcı olurmusun?

hangisini yapmak istiyorsun canım... istersen ilk örgülerinden olacaksa dikdörtgen etol gibi olanı yap...
artıema olmadığı için kafan karışmaz...

çok güzel görünüyorlar yapmak istiyorum hemde uğraş olur bana ama yapmam çok zor uzun zamandır elime ne şiş ne tığ aldım:KK50::KK50:

canım ne kadara yapıyorsun ve heryere yollayabilirmisin

Harika şallar olmuş bıravo kim yaptıysa ellerine sağlık.ben de örmek için bone arıyorum yardım ederseniz sevinirimEn Büyük TÜRKİYE

ben şalı ısrtta değil boyunda üçgen yapılınca beğenıyorum.

maim bazı şalların tam tarif ettiğim gibi kullanılır eline sağlık balım

X