kabartmalı halı tavsiye ediyormusunuz kızlar

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
kızlar merhabar
bilmiyorumkismileevleneceğim için tüm ewe halı almayı düşünüyorum hangi halı markasını tavsiye edersiniz önce. ben saray halıya baktım çok güzeldi. fakat padişah halı yada dinarsuda kabartmalı modeller war yeni çıkmış galiba kullananınız warmı kullanışlımı acaba bu kabartmalı halılar çok şık duruyor fakat temizliği falan zor olurmu diye düşünüyorum bana yardım edermisiniz

kızlar merhabar
bilmiyorumkismileevleneceğim için tüm ewe halı almayı düşünüyorum hangi halı markasını tavsiye edersiniz önce. ben saray halıya baktım çok güzeldi. fakat padişah halı yada dinarsuda kabartmalı modeller war yeni çıkmış galiba kullananınız warmı kullanışlımı acaba bu kabartmalı halılar çok şık duruyor fakat temizliği falan zor olurmu diye düşünüyorum bana yardım edermisiniz

KİSME BİŞİ YAZMAMIŞ AMAMAMAmafoldumben

ben de var bi tane ama bekar evimde kullaniyorum rengini de krem almisim ama temizlemesi cok zor renkten oturu..Bi de silerken kabartma kisimlarini ayri silmek gerekiyo..Cok begendiysen al tabii..

saray halının 2010 modellerinde kabartmalı var zaten ben aldım 4 ay felan oldu hiçbir zorluğu yok çok ta şık tasiye ederim opuyorumnanaktan

X