laboquick gebelik testi

saliha_

:)))))
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
204
2
arkadaşlar gebelik testinde ikinci çizginin nerede olduğunu görebiliyorum ama gölge gibi acaba testin kendi çizgisi mi yoksa gebelik olabilir mi, bir de 3 gün vardı adetime. bu marka testi kullananlar laboquick aldatıyor diye başlık açmış ama ovulasyon testi yanıltmadı, tam gününde pozitif sonuç verdi, öncesinde silik gördüm, tam gününde eşit koyuluğa gelmişti.
bir de kimisi de en erken sonucu veren ucuz testler arasında yazmış.
laboquick ya da başka gebelik testi ile böyle bi durum yaşayan var mı? kan tahlili yaptır demeyin, utanıyorum artık :KK43:(

kızlar cevap ykmu????

canımm benım bende o testten kullanıyorum. bu ay başladım bende adetımın 12. gunu başladım.hep ıkıncı cızgıyı koyu verdı sadece sanırım 2 gun hafıf sılıktı vee adetıme 8 var meraktan yaptım yıne pozitif verdı koyu bende anlamdım bakalım ahyırlısı olsun sende varmı bır degısıklık anlatırsan sevınırım canımm gorusmek uzere haberlerını beklıyorummm hııııı:KK64: hadi bakalım hakkımızda hayırlısı

arkadaşlar gebelik testinde ikinci çizginin nerede olduğunu görebiliyorum ama gölge gibi acaba testin kendi çizgisi mi yoksa gebelik olabilir mi, bir de 3 gün vardı adetime. bu marka testi kullananlar laboquick aldatıyor diye başlık açmış ama ovulasyon testi yanıltmadı, tam gününde pozitif sonuç verdi, öncesinde silik gördüm, tam gününde eşit koyuluğa gelmişti.
laboquick ya da başka gebelik testi ile böyle bi durum yaşayan var mı? kan tahlili yaptır demeyin, utanıyorum artık :KK43:(

canımm benım bende o testten kullanıyorum. bu ay başladım bende adetımın 12. gunu başladım.hep ıkıncı cızgıyı koyu verdı sadece sanırım 2 gun hafıf sılıktı vee adetıme 8 var meraktan yaptım yıne pozitif verdı koyu bende anlamdım bakalım ahyırlısı olsun sende varmı bır degısıklık anlatırsan sevınırım canımm gorusmek uzere haberlerını beklıyorummm hııııı hadi bakalım hakkımızda hayırlısı :emir_bebek:

ben ullandım ve adet günümde silik çıktı bidaha yaptım yine ve hamileyi o teste güven adı çıkmış dokuza inmiyor sekize

Laboguick en erken sonuç veren testtir. ben iki hamileliğimdede adetime 10 gün varken öğrenmiştim hamile olduğumu hemde bu dandik test sayesinde :))

kızlar ben bu testten yaptım 2. çizgi çok çok silik çıktı.normalde testlerde 1. ve 2. çizgi arasında mesafe olur ama bu yaptıgım testte 2 çizgi birbirine cok yakın
acaba testmi hatalı yoksa bu marka testin çizgileri birbirine yakınmı?
bilen varmıı?

kızlar ben bu testten yaptım 2. çizgi çok çok silik çıktı.normalde testlerde 1. ve 2. çizgi arasında mesafe olur ama bu yaptıgım testte 2 çizgi birbirine cok yakın
bilen varmıı?

adetine kaç gün kala yaptın canım.ve sonuç ne oldu....

bilen varmıı?
Merhaba üstünden çok zaman geçmiş ama benimde aynı marka test 2 çizgi birbirine çok yakın bende bozuk mu diye düşündüm siz hamilemiydiniz

X