Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
kıslarrr bende aldım 4 ytlye cok güzel büyütüyor ama aklıma baska bisi geldi:eek: hani ağda yapan bayanlar dişcinin uyusturucusu sıkıpyaparlarmısya acımasın diye buda uyusturuyo acaba ağdada kullansakmıki:eek:sadece öneri yada ben deneyim sizlere bildiririmlaelaelaelaelae

kizlar tarcin yagida iki cesit ve tahris olanlar galiba tarcin agacinin kabugundan elde edilenini kullananlar cünki o cildi tahris ediyormus. tarcin agacinin yapragindan elde edilen yag cilde uygulanilabilinir. aktarlara sorun hem yapragindan yapilan daha ucuz oluyor.

sağol canım hemen bir aktarcıya gidip danışıcam ve bulabilirsem alıp denicem deneyimlerimimi yazarım kıslarrrra.s.

bu yağı bepanthene ile karıştırıp her gece uyumadan önce sürerseniz dudakları tahriş etmiyor zamanla kalıcı dolgunluğa kavuşmanızı sağlıyormuş. ben denemedim internette gezinirken okumuştum bilginize arkadaşlar :)
canım ben bunu çoktan yaptım..önce tarçın yağını sürdüm üzerine de bepanthen kremi sürdüm..ama sabah dudaklarım acayip dolgundu hatta kardeşim ördek gibi olmuşsun annem de çarpıldın mı dedi :roflol: bir süre sonra yerini tahriş olmuş bir dudağa bıraktı senağlama ama dolgunluk gerçekten uzun sürdü fakat tahriş olduktan sonra...

kızlar bırakın allah aşkına şu yagı 10 dk şiş sonra buruş buruş kuru nerdeyse susuzluktan hıslerını katbettım dudaklarımın10 ddk için bu acıya değmez ayrıca hergün bepanten le sürmek dolgunluk diil kuruluk kazandırıyor vıcks deneyın mentollü nurgül yesılcay kullanıyomuş önerırm sevgıler

kızlar bırakın allah aşkına şu yagı 10 dk şiş sonra buruş buruş kuru nerdeyse susuzluktan hıslerını katbettım dudaklarımın10 ddk için bu acıya değmez ayrıca hergün bepanten le sürmek dolgunluk diil kuruluk kazandırıyor vıcks deneyın mentollü nurgül yesılcay kullanıyomuş önerırm sevgıler

buradan okuyup merak ettim.ne bilim dudaklarım milletin dalgasını gececegı kadar kalın zaten ama bakayımdedım
bı kaç kez surdum kocaman oldu dudaklarım sora
ara verdım gene kullandım sabah uyandıgımda dudaklarım yüzümün yarısı kadardır o gun şiş ve ağrılı bir şekilde gecırdım ertsı gun dudaklarım büzldü ve ıkı hafta boyu çatlak ve kuru gezdim bır zararı olabılır öyle herşey denenmiyormuş... o çatlaklar kuruluk içinde her gece kremleyıp yattım felaketti

Bende size uyup aldım o tarçın yağını ve sonuç cayır cayır yanan dudaklar kafamçokkarıştı birde soyuldu :1rolleyes:

al dıyenlere uydunda alma dıyenlere nıye uymuyosunuz bas bas bağırdım burda arkadaslar 5 dk şişiyo 3 gun kuruyo hıslerım bıle kayboldu çalı gibi dudaklarım kupkuru dıye ama biz hanmlar nedense güzellk uğruna herseyı denıyoruz çünkü bende uyarılara aldrmamıştım almayan varsa beni iyi dinlesn sakın denemeyn çünkü 3 4 kere üst üste sürünce 3 güne anca iyileşiyosunuz cayır cayır yanmayı şişme sanıyoruz

Cok komik geliyor bana bu tür seyler :roflol: dudak büyütmek, gögüs büyütmek, vs. vs. .....
Birakin kendinizi dogalliga be arkarkadaslar... baki kalan nedir ki bu hayatta:sm_confused:

Cok komik geliyor bana bu tür seyler :roflol: dudak büyütmek, gögüs büyütmek, vs. vs. .....
Birakin kendinizi dogalliga be arkarkadaslar... baki kalan nedir ki bu hayatta:sm_confused:

doğallık demişken eminim bunları kastedıyosundur da hiç sürdüğün allık ruj krem parfüm farları vs birçok kozmetık ürünü saymıyosundur onlar yapay eğreti diilmi

arkadaşlar bu tarçın yağını bende burada okudum ve deneyeceğim en kısa zamanda... ancak çok çatlatıyor diyorlar ki ben de ondan korkuyorum... size bu konuda bir tavsiye daha veriim, elinize az bi miktar TUZ alın... hafifçe dudaklarınızı ıslatıp tuzla ovalayın (Ama çok sert değil aman dikkat) sonra bir-iki dakika dudaklarınızda bekletin tuzu... dudaklarınız yanmaya başladıktan sonra yıkayın ve üzerine bir bakım kremi veya ruj uygulayın... gerçekten de geçici olarak da olsa işe yarıyor.... ayrıca tuz, dudaklara peeling etkisi de yapıyor...

doğallık demişken eminim bunları kastedıyosundur da hiç sürdüğün allık ruj krem parfüm farları vs birçok kozmetık ürünü saymıyosundur onlar yapay eğreti diilmi

Bu saydiklarin ruj, allik, vs. cok farkli ama dudagimin, yanagimin seklinde bir degisiklik olmuyor yani dogalligini bozmuyor. Bu kosmetik ürünleri canimi da kaymiyor oysa tarcin cildi berbat yakiyor bunu biliyorum.

ne kadar sürüyor etkisi parlatıcılarımızın içine tarcın yağı doldurup onu sürelim heheh etkisi geçtikce süreriz bende denicem nasıl bişimiş

Bu saydiklarin ruj, allik, vs. cok farkli ama dudagimin, yanagimin seklinde bir degisiklik olmuyor yani dogalligini bozmuyor. Bu kosmetik ürünleri canimi da kaymiyor oysa tarcin cildi berbat yakiyor bunu biliyorum.

tatlicadiarzu niye sürüyorsun o zaman değişmiyorsa, bırak dağınık kalsın

bu arada kaç eczaneye sordum kalmadı dediler sanırım çok kişi kullanıyor:sm_confused:
azimliyim bulucam:smiley-cool:

kırmızı pembe dudaklar uzun uzun kirpikler kırmızı yanaklar olsun diye sürüyoruz bunları hepimizde canm ayrıca hepsi de doğal kalmasnlar farklı dursunlar diye yaptıgımız şeyler yalanmı ayrıca ilk yazında acı çekip çekmeme konusunda diil de doğallık dışı olmak konusunda fikir belirtmişsin oyüzden öle yazdm acı verdiini en çok yazan kullanmayın diyen de benm ne yalan söyliyim uzun süre kalsa dolgunluk belki acıyada katlanırdık hepimiz şimdi komik falan deyip te gülmeyin insanlara güzel olalım diye uğraşıp duruyoruz şurda

kızlar bir arkadaş yazmıştı tarçın yağı alırken tarçın ağacının kabuklarından yapılan değilde yapraklarından yapılan yağını alıcakmışsınız .o yakmıyormuş dudakları..ben her gidişimde sorucam ama unutuyorum sormayı..yeni alıcak olanlar varsa aktarcıya o şekilde sorun...angaline joule de kullanıyormuş tarçın yağını onun dudakları nasıl yanmıyor acaba :))

tatlicadiarzu niye sürüyorsun o zaman değişmiyorsa, bırak dağınık kalsın

bu arada kaç eczaneye sordum kalmadı dediler sanırım çok kişi kullanıyor:sm_confused:
azimliyim bulucam:smiley-cool:

Günlük makyaj yapmiyorum jaa! Yaptigim makyaj da yok gibi naturel renkler, o kadar...

Evet biliyorum ki bu yönde tüketim cok fazla, bisey demiyorum, devam edin, kolay gelsin, sözümü de geri aldim.

kırmızı pembe dudaklar uzun uzun kirpikler kırmızı yanaklar olsun diye sürüyoruz bunları hepimizde canm ayrıca hepsi de doğal kalmasnlar farklı dursunlar diye yaptıgımız şeyler yalanmı ayrıca ilk yazında acı çekip çekmeme konusunda diil de doğallık dışı olmak konusunda fikir belirtmişsin oyüzden öle yazdm acı verdiini en çok yazan kullanmayın diyen de benm ne yalan söyliyim uzun süre kalsa dolgunluk belki acıyada katlanırdık hepimiz şimdi komik falan deyip te gülmeyin insanlara güzel olalım diye uğraşıp duruyoruz şurda

Süzgün, cani aciyan arkadaslarin yazilarini okuyunca öyle bir yorum yaptim, eksik gedik yazdim belki affola.
Aslinda aklima baska seyler de gelmisti, mesela bayanin birinin cildi cok kurumus ve bunu bulasik süngeriyle kazimis:roflol:, baska birinin dislerindeki sariliklar cogalinca camsir suyuyla gargar yapmis,:roflol: buna benzer seyler iste.
Bir de benim gülme damarim tutunca, tutmayin beni.
Kimse alinmasin lütfen...

X