Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
geçenlerde bir yerde okumuştum fakat nerede okuduğumu tam olarak hatırlamıyorum ..tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş akşam yatarken sürüyormuşsun ve bir yanma ve karıncalanma hissi veriyormuş...çok merak ettim ve bugün aldım ve eve geldiğimde hemen sürdüm..inanaın işe yarıyyor..accayip derecede yaktı dudaklarımı ve sanki uyuşturdu fakat inanın dolgunlaştırdı..fakat acayip yakıyor..akşam yatarkende sürücem ben etkisini farkettim.sanki dudak dolgunlaştırıcı ürünler olur ya sürdüğün zaman hemen etkisini gösterenler onlar gibi...fakat ucuz olanı..aranızda bunu kullanana daha önce keşfeden var mı?inanaın ben sonucuna çok şaşırdım..

peki bu tarçın yağının etkisi ne kadar sürüyor.
ben de bu forumda okumuştum.angelina jolie nın bakım yöntemlerinde yazıyordu.o da kullanıyormuş.

canım bir anda acayip bir farklılık hissediyorsun yanma ,uyuşma ve karıncalanmayla birlikte dudaklarında bir dolgunluk beliriyor..ama maalesef bu kalıcı değil sanırım..zaten kalıcı bir yöntem de yok estetikten başka...ben bugün denedim ve birkaç kez sürdüm şuan hala yanıyor dudaklarım..ama etkisini çok uzun süre koruyacağını sanmıyorum...fakat belki sürekli kullanırsak etkiside daha kalıcı olabilir...düzenli olarak akşamları yatarken de sürücem...ama felaket yakıyor ya...

ya kızlar sanırım etkisi pek sürmüyo ya :KK43:

acı bitene kadar sürüyo .rujun üzerine sürülünce daha etkili oluyor..haklısın canım ya galiba acıdan şişiyo..şiştiği belli oluyor fakat etkisi maalesef çok kısaymış..bugün bi deneyim dedim hep merak ediyordum bir sitede okuduğumdan beri..gerçekten etkisi var fakat maalesef kısa sürüyor..:çok üzgünüm:

cicimo arada sürüyorum ..bazen akşamları yatarken filan sürüyorum..ama etkisi çok kısa sürüyor ya o ilk başta verdiği etki hep sürse devamlı kullanıcam ama maalesef kısa sürüyor...daha etkili birşeyler arayışı içindeyim bulursam yazarım sizlere....

Bende dün aktara sordum tarçın yağını 80 çeşit yağın içinde birtek tarçın yağı yokmuş :1rolleyes: aktar amcada bu yağ pek kullanılmıyor o yüzden yok dedi birde merak etmiştir bu kadar çeşit yağ varken tarçını napıcak acaba diye :eek: tabi diyemedim dudaklarımı şişiricem sengözlerimebaksanab

cicimo arada sürüyorum ..bazen akşamları yatarken filan sürüyorum..ama etkisi çok kısa sürüyor ya o ilk başta verdiği etki hep sürse devamlı kullanıcam ama maalesef kısa sürüyor...daha etkili birşeyler arayışı içindeyim bulursam yazarım sizlere....

Sally hansen markalı rujlarında etkisi kısa sürüyor canım sadece sürdüğün anda dolgunluk veriyor o yüzden tarçın yağından uzun süreli bir dolgunluk beklentisi içinde olmamak lazım.

Sally hansen markalı rujlarında etkisi kısa sürüyor canım sadece sürdüğün anda dolgunluk veriyor o yüzden tarçın yağından uzun süreli bir dolgunluk beklentisi içinde olmamak lazım.

evet zaten uzun süre dolgunluk sağlasaydı ne gerek vardı pahalı ürünlere...neyse ben sizin yerinize denedim kızlar pek fazla işe yaramıyor açıkcası..ama yine de bir anlık dolgunluğu merak ediyorsanız deneyin fakat fazlada ümitlenmeyinsenağlama

ewet demin sürdüm şişti bnmde dudaklarım=) ama yanıoooooo. çocuklara derlerya agzına biber sürerim die böyle bişiy olsa gerek benneyaptımki

dudak dolgunlaştırıcı ürünlerin özü sarmısakmış.banada bu kremleri satan söyledi.şaşırdım.:1shok: koku falan gelmiyo hiç.ama sarmısaktan elde ediyolarmış.hatta bana sarmısak sür dedi kremlere güvenmiyosan.ne dersiniz acaba işe yharar bişeymidir??

dudak dolgunlaştırıcı ürünlerin özü sarmısakmış.banada bu kremleri satan söyledi.şaşırdım.:1shok: koku falan gelmiyo hiç.ama sarmısaktan elde ediyolarmış.hatta bana sarmısak sür dedi kremlere güvenmiyosan.ne dersiniz acaba işe yharar bişeymidir??

denemek lazım ise yarayabilirrrşakkıdı

X