Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Off yine süt düğümlenmesi

1. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #1

Off yine süt düğümlenmesi

oğlumun 4. ayına 1 hafta var. ve ben bu zamana kadar 3 kere süt düğümlenmesi yaşadım.. bu sabah kalktım yine aynı sıcak su kompres bi şekilde yine halledicem ama bilmke istediğim şey; neden bu kadar sık oluyor. yani kimine soruyorum çocuğu 1 yaşına gelmiş duymamış bile ne olduğunu bilmiyor. çok beklettin deseniz hayır 9 da yatıyor oğlum 1 de kalkıyor emiyo r sonra 5 de kalkıyor emiyor. yani hergün bu şekilde. fazla beklmesinden falan olamaz. çünkü ben hergün bu şekilde emziriyorum . ne oluyor en fazla geceliğim ıslanıyor çok beklemişse.y

ben bu durumu neden bu kadar sık yaşıyorum o göğsümde bi problemmi var acaba
    ayrıca yarım saatir uğraşıyorum daha açılmadı yaa

2. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #2
    bence bir pompa temin et ve sık sık sağ göğsünü..ben bir defa mastit oldum,3 gün kabus gibiydi..

3. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #3
    arkadasim benim oglum 1 bucuk ayik ve ben bu zamana kadar 4 kere süt dügümlemesi yasadim,
    benim oglumun agzi tenmbell emmiyor dogru düzgün süt pompasi ile icirdim ama beni cok kötü tutyordu,
    40 derece ates ile titreme bas dönmesi halsizlik yavruma bakamiyor afedersin tuvaleet bile gidemiyordum,
    kadin doktorum sütümü kesmemi önerdi cünkü cocuk cok tembel, ve benim gögüsöerim sisdiler davul gibi yaniyorum sütyen bile takamiyordum, simdi kesdim cocugumu malesef ama böylesi daha iyi oldu cünkü ben yavrumla ilgilenemiyor kendimde yatakdan kalkamiyordum,
    sütüm peynir gibi olmusdu kokuyordu malesef

4. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #4
    geceleri sanırım daha sık oluor herhalde çünkü gündüz 4 sa çok fazla bi zaman ben gündüz süt bulamıorum içirecek gece bazen bi öğün atladığında benimde göğsüm şiişior ama tekrar kalkıp içince boşalıor haliyle akması daha ii ıslansın gece kaç kere kalkıoz üst deiştirmeye ya da bi havlu koy hem üşütmezsin sütünü de böylece

5. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #5
    Benim kızım iki buçuk aylık ve bu 3. mastitim. Makineyle sağmama rağmen oluyor. Bünye meselesi sanırım. Ama felaket oluyor insan. Artık anlıyorum kendimi ve dr un verdiği ilaçları kullanıyorum. En kötüsü de ateş 40 dereceyi buluyo.

6. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #6
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    bende çok yaşadım canım.ama kesinlikleeee sıcak değil SOĞUK KOMPRESS yapıcaksın..bak nası iyi gelicek...ben öyle kurtuldum.anneannemden anneme kalmış oda bana yaptı çok iyi geliyordu..şimdi siz sıcak gevşetir diyonuzdur ama kesinlikle tam tersi soğuk.dikkatealın lütfen görüceksiniz...ayrıca ondan sonra gögüs ucundan tutup hafif sallayın.10dk sonra bişeyiniz kalmaz

7. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #7
    ben de sütünü sağmanı öneririm. iyi bir süt sağma makinesi temin edersen daha iyi boşaltırsın göğsünü. göğüs tıkanıklığı için sıcak su birebir. belki garipsersiniz ama ben sıcak su dolu derin kap aracılığıyla sağdım göğsümü, ancak bu şekilde açıldı. bir de hafifçe masaj yaptır göğsüne, çok rahatlatıyor. inanın genel cerraha kadar gittim, çare bulamadım... sağarak ve masajla rahatladım.

8. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #8
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    benim bebeğim de 1,5 aylık ve 2 defa yaşadım. 40 derece ateşle kocam vücuduma soğuk havluları bastıkça bas bas bağırıyordum. ben göğüslerimi sağıyorum artık. çünkü bebek emerken bir çekmede fışkırıyor ve yavrum emmek istemiyor bağırıyor. tirleyle boşaltıyorum biraz sonra emziriyorum. bence bebeklerin tembel olmasının yanında göğsün yapısıyla ilgili bir şey göğüs ucundaki delikler biraz geniş olsa süt kendiliğinden akacak ama benim o göğsüm hiç akmıyor. bir de mastit olduktan sonra geçse bile damarlarım öyle acıyor ki sanki ezilmiş gibi çok zor çokk...

9. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #9
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    hiç duymadım ne zormuş anne olmak hergün yeni bişey öğreniyorum 9 aylık bir oğlum var ilk günden itibaren emziriyorum ilk aylar benimde tansiyon düşüklüklerim sıtma krizlerim oluyodu göğüs uçlarımdan elektrik veriyolarmış gibi hissedişyodum kendimi doktorum sütümüğn yaptıgını söylemişi sık sık emzirdim ve emzirme sonrası pompa ile sağdım aynı şeydenmi bahsediyoruz acaba süt düğümlenmesi derken süt gelmiyomu benimki şakır şakır akıyodu

10. Konu Sahibi : iLkNuRRRR #10
    lahana arkadaşlar bana çok ii gelmişti şimdi bulabilirmisiniz bilmiyorum ama ben ibrahim saraçoğlundan duymuştum lahana kompleksi sıcak olarak yapınca süt akıveriyo

Sayfa: 1/2 12 SonSon