Akupunktur zayıflama küpesi

Bende 2 adet 98 tlye almıstım manyak bı bas agrısından baska bısey farkedemedım sankı ya emın degılım aslında asırı bas agrısı yapıyo dıye koymustum bı kenara ama sankı kullandıgım zamanlarda ıstahımı kesıyodu hemen doyuyodum tekrar denıcem ben

ben degılde ablam kullandı aylarca ama faydasını gormedı onda işe yarasaydı bende almayı dusunuyordum:) ama olmayınca vazgectim

kızlar ben indirimli bir internet sitesinden 25 liraya aldım taktım ama baş ağrısı yaptı.sanırım bende iştah kesmedi aksine açtı gibi :)

çok yazık kazıklanmışsınızmı desem ne desem bilemedim niye ordan burdan alıyounuz resmi satış sitesi var ben ordan almıştım felaket derecede iştahımı kesmişti abur cubur hiç canım istemiyodu ve halada öyle hiç tatlı isteğimde yok olmadıda valla ben memnunum

bana da eşim şubatta almıştı. baya da para bayılmıştı. ben takamıyorum kulağıma acaip ağrıyor. hele kulağımdayken bana biri çarpsın aman Allahım o ne acıdır, dayanamıyorum. ha 2 gün bile düzenli taksam hemen iştahımı kesiyor. ben aç kaldığımda migren çöküyordu hemen. o sıralar çalıştığım işimde de düzenli yemek yiyemiyordum rutin bir migrenim olmuştu. akşamları takınca enerjim geliyordu kafam dinçleşiyordu ağrı resmen dağılıyordu. hatta o çok rahatlattı kimbilir gerçek akupunktur ne kadar işe yarar diye mart ayında akupunktura gittim. diyet yapmayı akupunkturdan sonra öğrendim ben. baktım diyet yapıp birşey yemeden başıma ağrılar girmiyor yapabiliyormuşum dedim. hatta akupunkturu bıraktım. aç kaldığımda ki baş ağrılarımı ciddiye almamaya başladım. çünkü o ağrı girince bana az sonra öleceğim gibi gelirdi. ne yediğimi görmeden farketmeden durmadan yerdim ağrı dinecek diye. şimdi migrenimi kontrol edebiliyorum ağrı girdiğinde hemen sakin olup ilacımı alıyorum hiçbir yemeğe saldırmıyorum. taze kuruyemiş kayısı kurusu üzüm kurusu ve hurmaya sarıyorum :KK70: (karataydan öğrendim bunu da eskiden meyve yerdim:) ne zaman iştah konusunda kendimi aşsam küpeyi takıyorum ama çok ağrıyor kulağım o yüzden düzenli takamadım...

X